Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hocu da istrazujem....
PostPoslato: Sub Avg 20, 2005 1:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:22 am
Postovi: 3
Postovane kolege, mozda nije lepo sto ovu temu stavljam ovde, ali po mom misljenju u neku ruku je strucna :) Studiram medicinu u Beogradu (I god) i jako bih voleo da radim na nekom istrazivackom projektu. Da li mi mozete reci koliko je realno da student ucestvuje u tome? Ne moram biti neki tamo glavni uglancani nego eto da vidim kako sve to izgleda da se malo angazujem pa jednog dana da i ja dobijem svoje istrazivanje. Jeste da ima dosta redovnih obaveza, ali bih se vrlo rado odrekao slobodnog vremena zarad nekog istrazivanja. Zahvalan sam na svakom savetu. Pozdrav!

Alexa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 27, 2005 4:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 11, 2004 2:09 am
Postovi: 103
Lokacija: Beograd
Pozdrav Aleksa,
Ja sam student seste godine medicine i kad sam poceo da studiram imao sam iste ideje! Istina nije bilo mnogo vremena,ne znam kako je sad posle reforme u studiranju ali za neke velike istrazivacke poslove moraces da pricekas i dobro da se dokazes! Medjutim ima mogucnost preko Centra za strucni i naucno-istrazivacki rad studenata da uradis i napises veoma lepe radove,naravno u zavisnosti od katedre i teme koja se odabere. Ali koliko je meni poznato uslov je da budes najmanje student druge godine,da predmet iz koga bi pisao rad i polozis sa najmanje osmicom! I posle uz dobru volju mentora i naravno tvoju dobru volju mozes da radis na nekom radu! Taj rad se i prezentuje na mini kogresu u dekanatu Medicinskog fakulteta a onda i na pravom kogresu studenata koji je obicno u maju. Ja vec dve godine idem na taj kongres i moram ti priznati da je dozivljaj fantastican!
Eto,mislim da sam ti dao neke osnovne informacije a ako jos nesto imas pitaj!
Srecno!

_________________
Sapienti sat!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: