Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Проблем са шестицом горе лево после вадења
PostPoslato: Uto Avg 09, 2016 4:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 09, 2016 4:45 pm
Postovi: 81
Добар дан, имам једно питање за вас у вези стоматолошких проблема... Пре отприлике 3-4 месеца сам сам извадио делич од шетице горе лево, при што сам покачио крвни притисак на 148/96 отишо сам у хитну помоч и су ми рекли да сам се уплашио и су ми ударили дијазепам 10 милиграма.. Од тад имам вртоглавицу, све ми је мутно у глави једноставно нисам тај човек што сам био пре... Урадио сам снимање целе вилице(послачу вам слике од пре и после) докторица је рекла да је синус веома близу али урадили смо операцију извадила је корење и још ситни делич што је остао и синус се није отворио при вадењу(барем је она тако рекла) али мене још увек држе ти проблеми... Е сад питање ми је дали је могуче да сам ја оштетио неки нерв или незнам шта при вадењу тог делича или не би требало да ови проблеми потичу баш од овог зуба... Напомињем пре вадења ми није било ништа од тад сам се пореметио на неки начин...Цела вилица је сликана баш пре вадења зуба а баш пре неки сат сам усликао леву страну да видимо у чему је проблем
И пуно пут осечам на левом уху и левој страни носа како ми се запушава
на промену времена ме боли место де је зуб изваѓен и зна да ме боли глава пуно пута...Моје питање је дали је могуќе да све потиче из зуба? - Хвала у напред

Slika - Пре
Slika - После


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: