Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Pon Avg 05, 2013 10:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ма није могуће?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Sep 08, 2013 10:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 01, 2013 2:18 pm
Postovi: 14
Ovde se mogu potraziti evenualno saveti, ali sve treba uzeti sa rezervom. Leciti se ipak treba kod lekara. Na njegovom sajtu se cak i moze videti da nije lekar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Čet Sep 26, 2013 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 26, 2013 8:40 am
Postovi: 3
Po prvi put se javljam i neznam dali sam uopste na pravoj adresi ali cu vam svakako napisati svoj problem.Imam problem sa mojim zubima i resila sam za vreme odmora u avgustu da posetim dobrog stmatologa u Beogradu da bi resila svoj problem. Posle dugog trazenja po internetu i savjeta prijatelja i poznanika resila sam da odem kod "najboljeg". Odmah po dolasku u ordinaciju je bilo pitanje dali dolazim iz inostranstva ili zivim u Beogradu. Ja kao laik, odgovaram naravno istinu i kazem da zivim u inostranstvu i da sam ovde samo na odmoru. Da skratim pricu. Covek mi je izlecio par zuba i ugradio dva implantata i naplatio 5000 eura. Sada se samo pitam jesam li ja stvarno naivna budala i da je covek to primetio ili se stvarno cene u Beogradu krecu ovako?! Samo jos jedan primer: lecenje ciste mi je naplatio 700 evra. Pa je li to normalno?????????????? Kao sto sam napisala malopre, nezivim u Beogradu i neznam kakve su cene stomatologa ali mislim ipak da ovo nije u redu. Posto jos nisam uradila sve zube i trebala bi jos nekih sitnica da uradim, molila bih vas za vasu pomoc, kome da se obratim dalje? Unapred zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Čet Sep 26, 2013 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 26, 2013 8:40 am
Postovi: 3
Po prvi put se javljam i neznam dali sam uopste na pravoj adresi ali cu vam svakako napisati svoj problem.Imam problem sa mojim zubima i resila sam za vreme odmora u avgustu da posetim dobrog stmatologa u Beogradu da bi resila svoj problem. Posle dugog trazenja po internetu i savjeta prijatelja i poznanika resila sam da odem kod "najboljeg". Odmah po dolasku u ordinaciju je bilo pitanje dali dolazim iz inostranstva ili zivim u Beogradu. Ja kao laik, odgovaram naravno istinu i kazem da zivim u inostranstvu i da sam ovde samo na odmoru. Da skratim pricu. Covek mi je izlecio par zuba i ugradio dva implantata i naplatio 5000 eura. Sada se samo pitam jesam li ja stvarno naivna budala i da je covek to primetio ili se stvarno cene u Beogradu krecu ovako?! Samo jos jedan primer: lecenje ciste mi je naplatio 700 evra. Pa je li to normalno?????????????? Kao sto sam napisala malopre, nezivim u Beogradu i neznam kakve su cene stomatologa ali mislim ipak da ovo nije u redu. Posto jos nisam uradila sve zube i trebala bi jos nekih sitnica da uradim, molila bih vas za vasu pomoc, kome da se obratim dalje? Unapred zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Sep 29, 2013 4:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2012 2:01 am
Postovi: 20
Lokacija: Beograd
KnezeVa je napisao:
Po prvi put se javljam i neznam dali sam uopste na pravoj adresi ali cu vam svakako napisati svoj problem.Imam problem sa mojim zubima i resila sam za vreme odmora u avgustu da posetim dobrog stmatologa u Beogradu da bi resila svoj problem. Posle dugog trazenja po internetu i savjeta prijatelja i poznanika resila sam da odem kod "najboljeg". Odmah po dolasku u ordinaciju je bilo pitanje dali dolazim iz inostranstva ili zivim u Beogradu. Ja kao laik, odgovaram naravno istinu i kazem da zivim u inostranstvu i da sam ovde samo na odmoru. Da skratim pricu. Covek mi je izlecio par zuba i ugradio dva implantata i naplatio 5000 eura. Sada se samo pitam jesam li ja stvarno naivna budala i da je covek to primetio ili se stvarno cene u Beogradu krecu ovako?! Samo jos jedan primer: lecenje ciste mi je naplatio 700 evra. Pa je li to normalno?????????????? Kao sto sam napisala malopre, nezivim u Beogradu i neznam kakve su cene stomatologa ali mislim ipak da ovo nije u redu. Posto jos nisam uradila sve zube i trebala bi jos nekih sitnica da uradim, molila bih vas za vasu pomoc, kome da se obratim dalje? Unapred zahvalna


Pazite ja ne znam sta je tacno radjeno ali ajde da su ugradjena 2 implantata i da je bilo protrebe za nekom nadogradnjom tj. augmentacijom grebena. To ne bi smelo da predje 2500 eur. Ako je kost dobra i nema nadogradnje kosti 1500 eur za 2 implantat.

Ne znam kolika je bila cista. Ali po regionu dakle po zubu je lecenje 120 eur. Ako zahvata recimo 2 zuba onda je 240 eur. Za neke ciste se pravi posebna ponuda.

Pazite radim u jednoj od najboljih ordinacja u Srbiji, ali bukvalno. Ovo su nase cene a moze da bude i nize ako odete kod nekog drugog.

Dakle nisu vas odrali , nego su vam ogulili meso sa kostiju. Zasto Vam ovo pisem, zato sto se borim da se uvede red u Srbiji u stomatoloski turizam, jer cete vi sada u istom tom inostranstvu da popljujete tog stomatologa a indirektno i ostale stomatologe u Srbiji a sve to nama svima pravi negativnu reklamu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Okt 06, 2013 3:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 26, 2013 8:40 am
Postovi: 3
Aca Milosevic je napisao:
KnezeVa je napisao:
Po prvi put se javljam i neznam dali sam uopste na pravoj adresi ali cu vam svakako napisati svoj problem.Imam problem sa mojim zubima i resila sam za vreme odmora u avgustu da posetim dobrog stmatologa u Beogradu da bi resila svoj problem. Posle dugog trazenja po internetu i savjeta prijatelja i poznanika resila sam da odem kod "najboljeg". Odmah po dolasku u ordinaciju je bilo pitanje dali dolazim iz inostranstva ili zivim u Beogradu. Ja kao laik, odgovaram naravno istinu i kazem da zivim u inostranstvu i da sam ovde samo na odmoru. Da skratim pricu. Covek mi je izlecio par zuba i ugradio dva implantata i naplatio 5000 eura. Sada se samo pitam jesam li ja stvarno naivna budala i da je covek to primetio ili se stvarno cene u Beogradu krecu ovako?! Samo jos jedan primer: lecenje ciste mi je naplatio 700 evra. Pa je li to normalno?????????????? Kao sto sam napisala malopre, nezivim u Beogradu i neznam kakve su cene stomatologa ali mislim ipak da ovo nije u redu. Posto jos nisam uradila sve zube i trebala bi jos nekih sitnica da uradim, molila bih vas za vasu pomoc, kome da se obratim dalje? Unapred zahvalna




Pazite ja ne znam sta je tacno radjeno ali ajde da su ugradjena 2 implantata i da je bilo protrebe za nekom nadogradnjom tj. augmentacijom grebena. To ne bi smelo da predje 2500 eur. Ako je kost dobra i nema nadogradnje kosti 1500 eur za 2 implantat.

Ne znam kolika je bila cista. Ali po regionu dakle po zubu je lecenje 120 eur. Ako zahvata recimo 2 zuba onda je 240 eur. Za neke ciste se pravi posebna ponuda.

Pazite radim u jednoj od najboljih ordinacja u Srbiji, ali bukvalno. Ovo su nase cene a moze da bude i nize ako odete kod nekog drugog.

Dakle nisu vas odrali , nego su vam ogulili meso sa kostiju. Zasto Vam ovo pisem, zato sto se borim da se uvede red u Srbiji u stomatoloski turizam, jer cete vi sada u istom tom inostranstvu da popljujete tog stomatologa a indirektno i ostale stomatologe u Srbiji a sve to nama svima pravi negativnu reklamu.




Mnogo vam hvala na javljanju. Ja sam i mislila da te cene nemogu biti korektne u Srbiji ali sam ipak trazila misljenje i drugih jer u svojoj podsvesti nisam mogla ipak da pomislim da i takvih prevaranata ima, kojima je stalo samo da uzmu sto vise para bez imalo grize savesti.Cista mi je radjena samo na jednome zubu ali eto, covek je uzeo za nju 700 eura,sta da vam kazem dalje........Sada je to bilo i proslo,sto kaze nas narod. Sto se tice toga ,ja vise tu nista nemogu da uradim ali bih vas molila ako mozete da mi kazete par dobrih ordinacija gde bih mogla da odem sledeci put jer kao sto sam napisala prosli put, imala bih jos par sitnica da uradim a kod ovoga doktora stvarno nezelim dalje ici.

PS: I jos nesto, imala bih jednu veliku molbu za vas ako vam nije tesko.Posto ste rekli da radite u jednoj od boljih ordinacija u Srbiji,sto znaci razumete se u svoj posao a i cene,htela bih vam poslati racun koji mi je doktor dao da ga vi malo pogledate i onako cisto iz radoznalosti da vidim koliko mi je covek ukrao para. Ako moze, molila bih da mi se javite a ako ne opet se zahvaljujem na vasem odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: