Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 108 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Čet Dec 08, 2011 4:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 11:31 pm
Postovi: 93
VioletaN je napisao:
Moze li i meni preporuka za Inman u Beogradu i za one nevidljive folije i koja je razlika,tj kad se koje rade?hvala unapred


Razlika ima nekoliko
1. Folije su totalno ne vidljive, Inman nije
2. Folije mogu da pomeraju zube do 5-ica , Inman je samo za sekutice
3. Folije su udobnije i ne ometaju normalan govor , Inman ima plasticnu plocu preko nepca.
5. CENA Inman ima fiksnu cenu dok se folije naplacuju prema potrebnom broju folija koji zavisi koliko milimetara se zubi pomeraju.

Preporuka na PP
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Ned Dec 11, 2011 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 11, 2011 2:14 pm
Postovi: 1
Dobar dan svima!
Interesuje me da li Inman aparati prave neku smetnju u govoru? konkretno za donju vilicu? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Uto Dec 20, 2011 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 10:37 am
Postovi: 4
I meni bi trebao kontakt za folije u BG. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Pon Jan 02, 2012 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 10:01 pm
Postovi: 1
Cao svima... :D Mene zanimaju ordinacije u Beogradu gde se rade inman proteze, ako neko moze da mi posalje kontakte.
Ja imam izbacenu gornju vilicu i jednu jedinicu preko dvojke. Jel neko mozda zna da li se za to moze nositi inman proteza.
Hvala unapred... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Sre Jan 11, 2012 12:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 11:26 pm
Postovi: 3
cao drugari :wink: bil bih vam veoma zahvalna, ako biste mi poslali preporuke za inman i folije, a mislim da javno moze o kojoj ceni je rec?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 1:46 pm
Postovi: 5
Ljudi, please ako neko zna ordinaciju u Beogradu gde se rade INMAN prteze neka mi posalje poruku na pp. Hvala puno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Ned Jan 29, 2012 12:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 1:46 pm
Postovi: 5
Društvo, na Stomatološkom fakultetu INMAN košta 7000 dinara, a u privatnim klinikama oko 300-350 evra ... Šta mislite da li je ovakva razlika opravdana???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Ned Jan 29, 2012 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 9:25 pm
Postovi: 7
Ne bih rekao da je opravdano, ali se ljudi ipak vise odlucuju na privatne ordinacije, verovatno izrazloga vece privatnosti, usaglasavanja oko pregleda, vece paznje prema pacijentima itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Ned Jan 29, 2012 11:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 11:31 pm
Postovi: 93
blablabg je napisao:
Društvo, na Stomatološkom fakultetu INMAN košta 7000 dinara, a u privatnim klinikama oko 300-350 evra ... Šta mislite da li je ovakva razlika opravdana???


Proveri još jednom tačnost ove informacije,možda sam aparat košta toliko ali to ne ukljucuje cene kontrola, snimaka, retencione folije na kraju ...etc.

fluor je napisao:
Ne bih rekao da je opravdano, ali se ljudi ipak vise odlucuju na privatne ordinacije, verovatno izrazloga vece privatnosti, usaglasavanja oko pregleda, vece paznje prema pacijentima itd...


Da li je opravdano zavisi od tačke gledišta, pored prednosti koje si naveo bih dodao da se u privatnim ordinacijama aparat dobija za samo dva -tri dana. Takođe rešavanje potencijalnih problema, poput loma ili oštećenja aparata je brže


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 2:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 1:46 pm
Postovi: 5
Da, da, samo aparat je 7000. Ja sam 101% sigurna da je u privatnim ordinacijama kvalitetnija usluga i prijatnije je dosta. Ali veliak je razlika u ceni tako da mislim da ću se ipak opredeliti za jeftiniju varijantu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Sub Feb 04, 2012 5:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 03, 2012 8:52 pm
Postovi: 1
Molim informaciju o privatnim ortodontima iz Beograda / NS koji se bave Inman aparatima i folijama. Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 10, 2012 4:08 pm
Postovi: 1
Pozz svima... :D
Imam izbacen laterni sekutic i zanima me da li mogu da ga ispravim ovim aparatom jer nisam bas nesto za fiksne protezee :-?... Ovu sliku sam nasla na net-u i slicna je i moja sitacija pa ako na osnovu ove slike mozete da mi kazete koliko je otprilike neophodno da nosim ovaj aparat da bih isparvila zubee http://www.google.com/imgres?hl=sr&sa=X&biw=1024&bih=636&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=ePXk_0YhRXqeUM:&imgrefurl=http://www.stetoskop.info/Pitanje-za-lekara-42868-answer.htm&docid=QE1M_4whZ2Hm8M&imgurl=http://www.stetoskop.info/pitanja/42/42868/SP_A0571.jpg&w=640&h=480&ei=UB41T4nPEYXLsgax7r3JDA&zoom=1&iact=hc&vpx=620&vpy=306&dur=441&hovh=194&hovw=259&tx=154&ty=93&sig=104679044711280867731&page=1&tbnh=134&tbnw=179&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:8,s:0 .. Hvala unapred :wink: :lol: :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 8:41 pm
Postovi: 1
Pozdrav!
Da li mi neko moze poslati imena ordinacija u Beogradu, u kojima rade INMAN aparate?
Unpared hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 1:46 pm
Postovi: 5
Da li na ovom forumu ima neko ko je nosio INMAN da nam prenese iskustva???????? Ja bih mu bila veoma zahvalna........... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INMAN aparati... info
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 1:46 pm
Postovi: 5
TE@ je napisao:
blablabg je napisao:
Društvo, na Stomatološkom fakultetu INMAN košta 7000 dinara, a u privatnim klinikama oko 300-350 evra ... Šta mislite da li je ovakva razlika opravdana???


Proveri još jednom tačnost ove informacije,možda sam aparat košta toliko ali to ne ukljucuje cene kontrola, snimaka, retencione folije na kraju ...etc.

fluor je napisao:
Ne bih rekao da je opravdano, ali se ljudi ipak vise odlucuju na privatne ordinacije, verovatno izrazloga vece privatnosti, usaglasavanja oko pregleda, vece paznje prema pacijentima itd...


Da li je opravdano zavisi od tačke gledišta, pored prednosti koje si naveo bih dodao da se u privatnim ordinacijama aparat dobija za samo dva -tri dana. Takođe rešavanje potencijalnih problema, poput loma ili oštećenja aparata je brže

Vidim da ti radiš sa INMANom da li možeš da nam kažeš utiske pacijenata, ali iskreno i bez ulepšavanja.... Please :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 108 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: