Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u zubu nakon vadjenje zivaca
PostPoslato: Sre Mar 12, 2014 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2014 10:17 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima.Imam problem sa 5-icom.Dr mi je stavila lek ili otrov ne znam kako se to tacno zove da umrtvi zivac.Nekoliko meseci kasnije(2-3) otiso sam kod dr i skinula je lek i sa iglicom je vadila je zivac,osecao sam bol,ali sam izdrzao,na kraju kada je zavrsila stavila mi je opet neki lek i rekla da nije sigurna da je skroz ocistila kanale i da cemo morati opet to da radimo.Posle toga me zub nije boleo.Medjutim sledeci put kada sam otisao i kada mi je cistila kanale sa tom iglicom osecao sam kako sve to radi verovatno zato sto nije uklonjen zivac do kraja,na kraju je o5 stavila lek i zakazala za 7 dana i rekla da ukoliko nema nikakvih problema da ce da popuni kanale bolmbira i da je to kraj lecenja zuba.Tog dana nisam osecao nikakav bol,ali sutra dan osecao sam bol pri zagrizu.Ne osecam nikakav bol kada pijem hladnu vodu vec samo pri zagrizu.Da li se meni cini da je zivac jos uvek tu da nije ociscenj do kraja ili da cu da ostanem bez zuba ili da je sve to normalno kada je prazan kanal?Molim vas za pomoc.I da ponekad osecam pulsiranje u zubu(valjda se to tako kaze).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: