Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sre Dec 28, 2011 10:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2011 10:38 pm
Postovi: 6
Iksa je napisao:
Odlicno izgledaju, kao prirodni :) Obzirom da si ih radio pre 6-7 godina, da li i dalje izgledaju kao na pocetku ? Jel "stoje na mestu"? Koliki im je vek ?

Nisam radio pre 6-7 godina, nego pre 2 nedelje. :D Zubar kaze da on garantuje 15 godina, ali ce trajati puno vise (cak duplo) pod uslovom da se redovno odrzavaju zubi i desni. Malo mi je u pocetku bilo cudno, jer dugo nisam imao puna usta zuba, ali sad je odlicno, kao da su moji, ali bukvalno. Jeste malo skuplje, ali vrede svaku paru. Za svaku preporuku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Čet Dec 29, 2011 3:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Ju ju, zabuna :oops: . 2 nedelje, ahaamm, pa ti se jos navikavas na njih i osecaj ispunjenosti u ustima. Ako ti traju i 15 god bez da moras na neku prepravku, ti si "na konju". Super i sada se samo :D :lol: :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 11:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:47 pm
Postovi: 2
Ja sam uradila prva 4 zuba (2jedinice i 2 dvojke) gore! cirkonijum! Malo je reci da sam prezadovoljna.Koliko ce mi trajati nisu mi rekli..izgleeda mi potpuno prirodno..i stvarno,svi me pitaju da li sam izbijelila zube a ne da li su mi navlake.Prije 2 mjeseca sam radila..800eura! :) pozdrav!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 1:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 16, 2008 10:58 pm
Postovi: 11
Lokacija: novi sad
Glorious je napisao:
Ja sam uradila prva 4 zuba (2jedinice i 2 dvojke) gore! cirkonijum! Malo je reci da sam prezadovoljna.Koliko ce mi trajati nisu mi rekli..izgleeda mi potpuno prirodno..i stvarno,svi me pitaju da li sam izbijelila zube a ne da li su mi navlake.Prije 2 mjeseca sam radila..800eura! :) pozdrav!!!

GLORIOUS hajde postavi i ti slike pliz,jako me zanima kako ti izgledaju zubi,ja treba takodje da radim na gornjoj vilici ,i kako si dosla do stomatologa,po preporuci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 12:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 16, 2008 10:58 pm
Postovi: 11
Lokacija: novi sad
Ja bih molila sve one koji su uradili cirkonijum keramiku i koji su prezadovoljni da napisu gde su radili,po kojoj ceni,kako su dosli do dobrog stomatologa.,a najbolje bi bilo i da se postavi neka slika.Cula sam za dr Ljiljanu Vujovic iz Beograda da je jako dobra,ali je i papreno skupa,da li je neko radio zube kod ove doktorke?Svaka bi mi informacija dobro dosla,posebno me zanima da li je neko radio zube u Novom Sadu i kod koga?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2011 10:38 pm
Postovi: 6
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 3:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2011 10:38 pm
Postovi: 6
Iskreno da vam kazem i ja sam trazio stomatologa vise od godinu dana. Iako sam iz Beograda, odlucio sam se zube da uradim u Sapcu. Jeste bilo malo maltretiranja zbog puta, ali sam za 2 nedelje kod njih isao ukupno 4 puta, jer sam imao stvarno puno zuba za sredjivanje. Na predhodnom postu imate vizit-kartu, doktori su Boza i Goca, ali vam ja preporucujem Bozu, jer je veoma pazljiv i nezan, a vrhunski doktor (americka specijalizacija). Za cenu ih pozovite, mislim da su veoma povoljni, jer su oni generalni uvoznici cirkona za Balkan. Mozete se pozvati na mene, jer sam im do sada doveo 4 pacijenta (i svi su prezadovoljni novim izgledom) i svi su u to ime dobili poprilican popust. Inace moje ime je Nebojsa Radic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 16, 2008 10:58 pm
Postovi: 11
Lokacija: novi sad
bojsha je napisao:
Iskreno da vam kazem i ja sam trazio stomatologa vise od godinu dana. Iako sam iz Beograda, odlucio sam se zube da uradim u Sapcu. Jeste bilo malo maltretiranja zbog puta, ali sam za 2 nedelje kod njih isao ukupno 4 puta, jer sam imao stvarno puno zuba za sredjivanje. Na predhodnom postu imate vizit-kartu, doktori su Boza i Goca, ali vam ja preporucujem Bozu, jer je veoma pazljiv i nezan, a vrhunski doktor (americka specijalizacija). Za cenu ih pozovite, mislim da su veoma povoljni, jer su oni generalni uvoznici cirkona za Balkan. Mozete se pozvati na mene, jer sam im do sada doveo 4 pacijenta (i svi su prezadovoljni novim izgledom) i svi su u to ime dobili poprilican popust. Inace moje ime je Nebojsa Radic.

Nebojsa hvala puno na informaciji,ja zivim u Novom Sadu ali mi nije neki problem da putujem za Sabac,ovde sam se nagledala losih radova kod raznoraznih fensi stomatologa,doduse samo na slici,ali su im zato cene 300e po zubu.To bih i platila,napokon sam sakupila taj novac, ali jedino za rad koji izgleda savrseno,da ne budem shvacena pogresno,otkad znam za sebe idem kod stomatologa,pranje zuba redovno,redovne posete stomatologu i uzalud genetika ili sta vec je ocigledno jaca,vremenom moji zubi su potamneli usled izvagjenih zivaca,plombe se povukle,sramota me je i da se nasmejem. Secam se kao tinejdzerka prala bih zube dva puta dnevno,konac,vodice za ispiranje i uzalud stalno neke popravke,stalno neka krpljenja,a moja sestra od tetke jednom nedeljno i ima samo jedan popravljen zub u glavi.Ali pre bih pristala i na ove moje,ovakve kakvi jesu,nego da mi to neko lose uradi pa da narednih deset godina sizim.Negde sam u tvom postu procitala da je kod njih cena 200evra po zubu,to je jako povoljno u odnosu na sve druge.Mozes li mi napisati kako si dosao bas do njih,fascinantno je to da ti iz Beograda odes u Sabac,.da li je neko od tvojih poznanika pre tebe radio pa si se tako odlucio, ili kako vec?Meni odavde nije daleko da otputujem do Sabca,stim sto sam ja ovde uradila snimak i neke dve popravke koje su bile neophodne,tako da verovatno ne bi trebalo puno puta da idem.Ja bih te jako zamolila da postavis jos neke slike iz vise uglova,verujem da nisam jedina koja bi to volela da vidi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 12:57 pm
Postovi: 8
svima preporučujem da pogledaju sajt WWW.gabilabi.co.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 1:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 12:57 pm
Postovi: 8
prethodni sajt koji sam preporučio je možda jedini u zemlji u kojem možete videti i cene svih protetskih usluga, cene su jako pristupačne, a rade maksimalno profesionalno izuzetno kvalitetno, a što je najinteresantnije, primenjuju svetski najsavremenije tehnologije i materijale. Ovo sam napisao na osnovu ličnog iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Ned Mar 11, 2012 12:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 10:13 pm
Postovi: 633
Izvini ali sajt koji si okacio je sajt zube tehnike. A cene su cene koliko oni uzimaju stomatologu za izradu odredjenog protetskog rada. Ne moze pacijent da ode kod njih da uradi krunice.

_________________
Doktor stomatologije....ali nick ostaje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Ned Mar 11, 2012 11:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 12:57 pm
Postovi: 8
Da, u pravu si, to je sajt laboratorije, međutim u prethodnim komemtatima sam čitao da su upravo tehničke cene visoke pa zato bezmetalne nadoknade budu skupe kod zubara. Ako pažljivo pogledamo cenovnik ove laboratorije, vidi se da su tehničke cene oko 1/4 od zubarske cene. Kad sam prošle godine menjao svoj metalni most moj zubar je tražio za cirkon 240 Eura po članu, kod sedmočlanog mosta je to 1.680,00 Eura, pozlilo mi je kad sam čuo cenu. Počeo sam da se raspitujem, i jedna doktorica iz Bečeja mi je dala adresu sajta ove tehnike, jeste da oni nisu preporučili zubara jer kako kažu "to je pitanje poverenja" između zubara i pacijenta, ali sam preko rođaka iz Subotice došao do zubara koji radi sa ovom laboratorijom, inače skoro svi zubari iz Vojvodine rade sa njima. U petak pre podne mi je zubar skinuo stari most, doradio šta je trebalo, uzeo otisak (sve u svemu oko sat ipo) i poslao otisak u laboratoriju. U subotu u 11,30 mi je bio zakazan sledeći termin koji je trajao manje od 5 minuta (proba), a istog dana u 15,00 sam došao ponovo, tada mi je rad cementiran a platio sam 980,00 Eura, što znači da me je most po članu koštao 140,00 Eura. Moram naglasiti, da mi je novi most do te mere perfektan, da ni sam ne uspevam naći razliku između veštačkih i svojih prirodnih zuba. Ako ikad opet morao raditi krunice ili mostove, sigurno ću opet otići kod njih, jer su jeftini, cene su im usklađene sa našim mogućnostima, veoma su poslovni i imaju visoko profesionalni pristup radu, a radovi su im perfektni !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Pon Mar 12, 2012 4:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 12, 2012 4:24 pm
Postovi: 6
Da li mi mozes reci koji je to zubar tebi radio mostove.? i da li te je 140 E koštala cirkonijum keramika, da li sa dobro razumela? hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Pon Mar 12, 2012 8:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 12:57 pm
Postovi: 8
Da vanilice, dobro si razumela, cirkonkeramika, Dr. Dimitrijević Leon Tel: 024 567 574


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BEZMETALNA KERAMIKA
PostPoslato: Pon Mar 12, 2012 11:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 12, 2012 4:24 pm
Postovi: 6
sikoracs je napisao:
Da vanilice, dobro si razumela, cirkonkeramika, Dr. Dimitrijević Leon Tel: 024 567 574

Extra.. :D pa to je upola cene od nekih koje ja znam, da ne poveruješ.....strašno. Pa ni Subotica mi nije preko sveta, isplati mi se svakako.
Znači, kvalitet i estetski izgled su ok?
Mislim da ću uskoro kontaktirati dotičnog dr. Da li je moguće neku fotku da mi pošalješ, može i mejlom? Ako ne tražim mnogo :lol: ....to bi mi značilo... :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: