Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Volonterski staz i kako ga preziveti :)
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 5:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 25, 2005 5:39 pm
Postovi: 1
Na volonterskom sam opstem lekarskom stazu i zanima me kojim bih dodatnim popodnevnim poslom, a u struci, mogla da se bavim dok ne polozim drzavni ispit.
Padali su mi na pamet sekretarski poslovi za privatne poliklinike, ali ne znam kako do takvog posla...

Hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 16, 2006 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 09, 2006 11:40 am
Postovi: 16
Bas mi je zao sto ti niko nije odgovorio na tvoje pitanje, ja nazalost nemam odgovor na tvoje pitanje, u svakom slucaju zelim ti svu srecu u poslu, djelujes kao jako ambiciozna osoba i sigurna sam da ces uspjeti u svemu sto si naumila! Pozdrav. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 03, 2006 1:04 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
pa uvek postoji potreba za saradnicima za rad na najpopularnijem medicnskom sajtu ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 04, 2006 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 07, 2006 8:53 pm
Postovi: 5
Problem je sto lekari posle faksa jako malo znaju o konkretnim stvarima da bi mogli da se bave necim iz struke.Ajd da ti dam savet:probaj sa nekom ortopedskom kucom to je posao slican komercijalisti animiras kolege da propisuju pomagala tvoje firme prezentujes ortoze kolica i svasta jos kao kolege koje rade za farmaceutske kuce.Radis na procenat ili za kintu kako se dogovoris.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 03, 2006 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 11, 2006 8:27 pm
Postovi: 4
Da li neko ima iskustva sa poslom komercijaliste,tj. strucnog saradnika u farmaceutskim kucama? Zanima me kakav je to posao i da li se isplati raditi ga privremeno dok se ne nadje posao u struci? Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 07, 2006 9:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Komercijalisti/strucni saradnici u farmaceutskim kucama su jako dobro placeni, ali to nije posao koji se lako dobija...

O radu dok ste na stazu: sve zavisi gde zivite. U Beogradu je guzva, u unutrasnjosti uvek ima mesta za lekare, makar da idete u kucne posete. Tesko da ce Vas iko u drzavnoj sluzbi angazovati za to, a privatnici imaju vec dovoljno lekara koje angazuju, ali je dobro ponuditi se onim privatnim ordinacijama koje rade takve stvari, ako jos znate i da ordinirate terapiju, rado ce Vas angazovati da obavite kucnu posetu, da izmerite tenziju, posusate srce i pluca, prepipate abdomen, uradute grubi neuroloski status, prekontrolisete neki ulcus cruris itd...

I naravno - ima jedno resenje koje je najbolje - ko ima novac: otvorite privatnu ordinaciju, a starije kolege rade, dok Vi uzimate novac :)

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: