Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 1:28 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
Vidim da imas iskustva sa time--Ajde prevarantu sto izigravas BOGA I NAJVECEG DOKTORA-napisi svoje licne podatke a ne da se krijes!!!

-Kad nas vec ubedjujes da ne slusamo svoje doktore i da slusamo samo tebe-

-Kad nas ubedjujes da lekovi koje se prodaju po apotekama ne valjaju i da valjaju samo tvoji lekovi-

-Kad nas ubedjujes da ne idemo na hitne operacije savremene medicine vec da tebe slusamo kako ces nas izleciti prodajom tvojih magneta-

Pa covece predstavi se da te ceo svet upozna!!!

KUKAVICO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 5:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па већ сам ти рекао да идеш код психијатра. Шта сада хоћеш? Ни то ти не одговара?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 7:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Па већ сам ти рекао да идеш код психијатра. Шта сада хоћеш? Ни то ти не одговара?!

Osoba koja me je htela ubiti tako sto me je odgovarala i ubedjivala da ne odem na hitnu operaciju i koja mi je spasila zivot i to samo radi licnih interesa i sad me ta osoba salje kod psihijatra!!!

Pa bio sam kod psihijatra i to 4 puta-u klinickom centru gde sam operisan,u centar za rehabilitaciju,u banji i u mom rodnom mestu-to je takva procedura da svi pacijenti koji zavrse u kolica idu kod psihijatra-i gle cuda-svih cetvoro su rekli da sam potpuno mentalno zdrava i inteligentna osoba i zbog te inteligencije ti nisi uspeo da me izvaras!!!

Kako te bre nije sramota pa hteo si me ubiti-tebi izgleda nije problem kad nekog nosis na dusi!!!Ti bas imas psikickih problema!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 7:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
Citiram opet tvoju recenicu koju nemogu izbiti iz glave---

((Да си ме послушао пре годину дана до сада би вероватно већ био здрав без потребе за операцијом. Можда ме због тога и мрзиш. Ко ће га знати.))

Da sam ga poslusao i odbio operaciju kako bi kupio njegove magnete koji bi mi izlecili tumor duzine 10 cm???

https://s5.postimg.org/eotjsfa6f/ACA_lazov.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 8:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Погледај почетак дописивања од пре годину дана па види шта сам ти саветовао. Нико није знао од чега си болестан па си дошао на форум по шта? По бабу Вангу?

Подсети се мог савета:

aaaca je napisao:
Ако на интернету ниси нашао како се болест лечи, а болест је ретка, онда ти нико не може помоћи провереним саветом.

Предложио бих ти да пробаш терапију магнетима. Стално и снажно магнетно поље између осталог поправља циркулацију и размену материја па има шансе да ти помогне. Дакле не електромагнетно него магнетно поље.

Треба да проучиш узроке те болести, под условом да је дијагноза тачна. Ја бих прво проверио стање срца и плућа.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 8:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да, само почетак није на овој теми већ на дупликату који си направио: specijalizacija/gubljenje-energije-nogama-t58139.html#p357750

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Ned Jun 19, 2016 8:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Погледај почетак дописивања од пре годину дана па види шта сам ти саветовао. Нико није знао од чега си болестан па си дошао на форум по шта? По бабу Вангу?

Подсети се мог савета:

aaaca je napisao:
Ако на интернету ниси нашао како се болест лечи, а болест је ретка, онда ти нико не може помоћи провереним саветом.

Предложио бих ти да пробаш терапију магнетима. Стално и снажно магнетно поље између осталог поправља циркулацију и размену материја па има шансе да ти помогне. Дакле не електромагнетно него магнетно поље.

Треба да проучиш узроке те болести, под условом да је дијагноза тачна. Ја бих прво проверио стање срца и плућа.

Pa gledam kako si me nagovarao na magnete a kad si me odvukao na svoj sajt onda si me preko emaila nagovarao da ih kupim od tebe za 120eur

Posle operacije si mi govorio da sam mogao izbeci operaciju da sam koristio te magnete-PA UMRO BI DA NISAM OTISAO NA OPERACIJU-to si i hteo-da ne odem na operaciju,da kupim od tebe magnete za 120eur da bi ti napunio dzepove a to sto bi ja izgubio zivot to nikom nista a???

LJUDI ACA PRODAJE LEKOVITE MAGNETE ZA 120EUR KOJI LECU -Rak,Tumore,Siringimijeliju itd...Navali te i izbegnite operaciju!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Pon Jun 20, 2016 10:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ти само вртиш у круг као шваба тра ла ла.

Ћао

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Pon Jun 20, 2016 2:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
Kad covek ostane bez ruke ili noge postane invalid, fizicki invalid, on je svestan toga baš kao i ljudi oko njega, ali ima nešto strašnije od toga... Duhovni invaliditet je strašniji jer ljudi ne vide sebe kao invalide, pa ne mogu da se pokaju za grehe i ne traže oproštaj za njih... Duhovni invalidi gaze sve pred sobom jer nemaju ni obraz ni srce ni dušu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: