Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Mar 25, 2015 11:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
Bio sam u klinicki centar i jos neznam sta ce biti-rekli su mi da su snimci koje imam lose uradjeni i da ce me pozvati da dodjem sledeci put da bi lezao na kliniku kako bi me oni snimili sa njihovim magnetom i da onda vide sta kako i gde a dotle da se javim mom dezurnom lekaru kako bi dobio neke terapije i da posle kad me budu zvali da im kazem dali su terapije nesto pomogle.Videcu sutra kakva je to terapija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Čet Mar 26, 2015 9:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
danedanilo je napisao:
Iskreno da ti kazem ja neverujem u te magnete-za magnet se hvataju metalni delovi a u organizmu nema nista sta bi reagovalo na magnet

Нема метала у организму?! Магнет нема са чиме да реагује?!

Шта је са гвожђем, на пример?

Шта је са ефектом проласка биполарног молекула воде кроз магнетно поље?

Не могу све да ти објашњавам. То што не верујеш не мења чињенично стање. Само си ти на губитку.

Read more: specijalizacija/gubljenje-energije-nogama-t58139.html#p358068

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Jul 29, 2015 11:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 29, 2015 11:25 pm
Postovi: 4
da li mi danedanilo moze odgovoriti sta je uradio kod doktora vezano za siringomijeliju,jer ija imam siringomijeliju,i u poslednjih nekoliko meseci osecam tegobe...Unapred hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Jul 29, 2015 11:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ako je siringomijelija primarni problem, operativno lecenje nije mnogo uspesno, al nekad ona moze biti uzrokovana drugim razlogom..

Od kad postoji, kada je otkrivena...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Čet Jul 30, 2015 2:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 29, 2015 11:25 pm
Postovi: 4
Pored siringomijelije,tu je i diskus hernija na nivou C4-C5 i C5-C6,koja po neurohirurzima jos uvek nije za operativno lecenje,i sumnaju da je uzrok siringomijelije diskus.To mi je otkriveno prosle godine,i bilo je bez simptoma sve do nekih par meseci,kad sam pocela da osecam slabost u rukama i nogama,ceste upale misica,trnjenja,konstantni bol..Usput imam 30 godina....Ako neko bilo kako moze pomoci,dobrodosla su iskustva...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Čet Jul 30, 2015 8:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Koji neurohirurzi su vas pregledali,tj gde?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 12:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 29, 2015 11:25 pm
Postovi: 4
dr Aleksic,i dr Stojanovic iz Niskog klinickog centra,jel znate mozda gde bih jos mogla da odem..A.po recima neurologa i da ne daj boze dodje do operacije on je gotovo siguran da takve operacije nisu radjene u srbiji,cuo je da je to radjeno u Madjarskoj i to uspesno..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 1:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И ту бих покушао са јаким магнетима. А оне пршљенове бих развлачио Истекијем.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 2:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Da disus izazove siringomijeliju mi je neverovatno. Ne smem sada da kažem da je nemoguće, al mi ovako za sada deluje nelogično. Moraću da proverim.

Ne znam na koje operacije je neurolog mislio, ali se operacije vratne diskus hernije po prednjem pristupu kod nas rade i to jako uspešno.

Al ne operiše se to tek tako, bitno je da li diskus pritiska moždinu, prvo se proba fizikalna za blaže oblike, itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 29, 2015 11:25 pm
Postovi: 4
Pogresno ste me razumeli,neurohirurzi ne misle da je uzrok siringomijelije diskus,pretpostavljaju da je urodjenog tipa,a kad su mi rekli za operaciju koja je u krajnjem slucaju,ako krene progresija bolesti,nisu mislili na operaciju diskova,vec kako sam razumela stavljaju se neke cevcice u kicmenoj mozdini,ili pak neka drenaza,ne znam ni ja bas tacno,oni to procenjuju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 7:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
joly je napisao:
da li mi danedanilo moze odgovoriti sta je uradio kod doktora vezano za siringomijeliju,jer ija imam siringomijeliju,i u poslednjih nekoliko meseci osecam tegobe...Unapred hvala...

Uspostavilo se da imam tumor kicmene mozdine.Tumor mi je pritiskao nerve u kicmenu mozdinu i zato sam otezano hodao i zbog njega su se skupile one ciste sto se vide na snimku.Tumor je bio tacno ispod tih cista u visini grudi i dugacak 10cm.Operisan sam i bio 2 meseca potpuno paralizovan od grudi pa nadole-evo me sad posle 14 meseci od operacije-vratili su mi se vecina pokreta ali su mnogo slabi da bi mogao stati na noge.Oporavak ide jako polako al do koje mere cu se oporaviti to ce vreme pokazati.

Manite se price o magnetima i glupostima.Pogledajte samo sta mi je ACAA pisao a ja imao tumor.Izigrava doktora i psihijatra a pojma nema-takvim ljudima je stalo samo da prave guzvu po forumima i nista vise a ne kontaju da nam samo otezavaju i pune glavu svakakvim izmisljotinama.

Ovde treba mi bolesnici i strucna lica da razmenjujemo misljenja a ne da nam neko puni glave glupostima ko se dosad umesam i pravio guzvu u preko-5200 tema izigravajuci psihologa i doktora!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 7:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
danedanilo je napisao:
Iskreno da ti kazem ja neverujem u te magnete-za magnet se hvataju metalni delovi a u organizmu nema nista sta bi reagovalo na magnet

Нема метала у организму?! Магнет нема са чиме да реагује?!

Шта је са гвожђем, на пример?

Шта је са ефектом проласка биполарног молекула воде кроз магнетно поље?

Не могу све да ти објашњавам. То што не верујеш не мења чињенично стање. Само си ти на губитку.

Read more: http://www.doktor.rs/forum/specijalizac ... ml#p358068

Ja na gubitku?Na kraju mi otkrili tumor velicine 10cm a ti mi prodajes neke magnete i jos me ubedjujes da ih kupim!Kloni se iz moje teme.Kako te bre nije sramota da varas bolesne ljude i da nam uvaljujes tvoje svemogucne i lekovite magnete.Dal ima teme na ovom forumu gde ti nisi bio umesan???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 10:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па ти си кукао по форуму да нико не зна шта ти је и да не могу да пронађу од чега си болестан. Само сам ти предлагао шта можеш да урадиш. Нисам ја баба Ванга.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 1:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Па ти си кукао по форуму да нико не зна шта ти је и да не могу да пронађу од чега си болестан. Само сам ти предлагао шта можеш да урадиш. Нисам ја баба Ванга.

Ja nisam kukao i ne vredjaj me nego sam iznosio ono sto mi se desavalo-dal to svima nama govoris koji ovde dodjemo da zatrazimo pomoc???

"""A sad da ljudima objasnim ko si ti zapravo i sta radis ovde po forumu jer sam te provalio i sam si se izdao-lepo sam ti rekao da cu svima reci ko si ti zapravo al mi nisi verovao-Covek ako ga mogu uopste tako i nazvati cita svaciju bolest i onda se pocne umiljavati radi licnih interesa,kad bar malo misli da je uspeo da dobije vase poverenje onda pocinje da vam pametuje i uvaljuje svoje proizvode po visokim i ne normalnim cenama,ako odbijete njegove proizvode onda vas polako i na kulturan nacin pocne vredjati ili omallozavati sve dok ih ne kupite.,Ko ne veruje neka procita njegove postove gde se malo vise dopisivao i uverice se.Meni je licno nudio neke svemogucne i lekovite magnete po visokim cenama da ce me oni izleciti a ja imao tumor-ubedjivao me i ovako i onako-preko postova sto se da i videti i preko privatnih poruka.Sad 14 meseci posle operacije on mi pokusava uvaliti njegove vitamine koji skoro ukupno kostaju priblizno oko 4.000 din i jos me ubedjuje kako vitamini koje mi je prepisala moja doktorica-NAJVECI NEURO HIRURG U SRBIJI-Danica Grujicic ne valjaju koje platim oko 500din sve ukupno.Samo njegovo valja i nicije vise!On vam drzi ONLINE apoteku sa odabranim proizvodima gde ima ne normalnu zaradu i samo nam salje linkove od njegovih skupocenih vitamina i magneta-ima i jos par svojih sajtova kojih koristi ponekad u kombinaciji sa svojom online apotekom samo kako bi nas ubedio u ono sto je zamislio.Zaradjuje i bogati se na nasu muku i nesrecu-STRASNO!!!LJUDI NE SLUSAJTE GA-ne dozvolite da vam uzima pare radi licne velike zarade-on ne veruje u Boga-on veruje samo u novac kojeg uzima od bolesnih ljudi.Da je on pobozan covek nebi me proklinjao i bacao kletve preko pp poruka i vredjao.Njegovo radno mesto je ovde na forumu gde uzima ogromne pare!Sve sto sam napisao je 100% tacno i provereno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 1:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Изгледа да ниси прочитао шта сам писао на другој теми коју си поставио. Пробај са магнетима пре него што даш да те касапе. Чујемо се тамо.

CUJEMO SE TAMO??? A sto ne ovde?Da mozes tamo na miru da mi uvaljujes tvoje svemogucne,lekovite i skupocene magnete koji ce mi izleciti tumor velicine 10cm??Sramoti se-dizes bogatstvo preko nas bolesnih i jos nam pokusavas izmusti zadnji dinar!!!Slao si mi linkove od tvog sajta,od tvoje online apoteke,pokusavao si mi uvaliti sve i svasta po ne normalnim cenama-doktori su se smejali kad sam im pricao sta si sve hteo da mi uvals!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: