Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Uto Mar 17, 2015 10:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
U zadnje 2 godine sam poceo polako gubiti energiju u nogama,trbusnim i ledjnim misicima-znaci od pola pa na dole svi misici su mi na nekih 10% snage a desna noga mi trne a pogotovo stopalo.Pre mesec dana sam bio na magnetnoj rezonanci u NS i utvrdili su mi da imam urodjenu bolest-Syringomyelia-a na nasem se cita-Siringomijelija.To je neka tecnost koja mi je u kicmenoj mozdini i pritiska nerve a ako sam dobro shvatio ona i unistava te nerve.Nisam na netu uspeo da nadjem kako se leci ova bolest :cry: Do pre 2 god sam funkcionisao sve normalno.Molio bi vas za pomoc jer mi se sve vrti oko glave da cu postati invalid-dali ova bolest moze da se leci i kako?Evo i sliku cu postaviti gde se tacno vide 3 fleke u kicmenoj mozdini samo da skontam kako se ubacuje slika :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Mar 18, 2015 2:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако на интернету ниси нашао како се болест лечи, а болест је ретка, онда ти нико не може помоћи провереним саветом.

Предложио бих ти да пробаш терапију магнетима. Стално и снажно магнетно поље између осталог поправља циркулацију и размену материја па има шансе да ти помогне. Дакле не електромагнетно него магнетно поље.

Треба да проучиш узроке те болести, под условом да је дијагноза тачна. Ја бих прво проверио стање срца и плућа.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Čet Mar 19, 2015 12:41 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Ако на интернету ниси нашао како се болест лечи, а болест је ретка, онда ти нико не може помоћи провереним саветом.

Предложио бих ти да пробаш терапију магнетима. Стално и снажно магнетно поље између осталог поправља циркулацију и размену материја па има шансе да ти помогне. Дакле не електромагнетно него магнетно поље.

Треба да проучиш узроке те болести, под условом да је дијагноза тачна. Ја бих прво проверио стање срца и плућа.

aj udji u ovakvoj istoj temi al ne ovoj-greskom sam postavio 2 potpuno iste teme pod istim naslovom-na onu drugu sam postavio i sliku magnetne rezonance-inace uzrok bolesti nikom nije poznata-jednostavno kazu da sam rodjen sa time-a gde ima to magnetno lecenje-nisam upucen u tome?pisi na onu drugu temu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Čet Mar 19, 2015 2:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Тамо сте започели леп разговор па не бих да се мешам. А и не знам да читам снимке нити бих се у то упуштао.

Било би добро да одеш на ергомерију јер слабо срце може да проузрокује слабост у ногама.

Што се тиче магнета, то би морао да радиш у сопственој режији. Купиш јаке индустријске магнете и ставиш их на кичму. Нешто сам писао о магнетима и магнетном пољу на мом сајту www .aca .rs у Сасвети, Здравље, па прочитај.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Mar 25, 2015 11:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Тамо сте започели леп разговор па не бих да се мешам. А и не знам да читам снимке нити бих се у то упуштао.

Било би добро да одеш на ергомерију јер слабо срце може да проузрокује слабост у ногама.

Што се тиче магнета, то би морао да радиш у сопственој режији. Купиш јаке индустријске магнете и ставиш их на кичму. Нешто сам писао о магнетима и магнетном пољу на мом сајту www .aca .rs у Сасвети, Здравље, па прочитај.

Iskreno da ti kazem ja neverujem u te magnete-kako moze nesto u organizmu da reaguje na magnet kad u organizmu nema metala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Sre Mar 25, 2015 11:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
procitao sam tvoj tekst na sajtu-SAVETI-ZDRAVLJE-svaka cast na napisan tekst-ukratko si objasnio kao se zdrav covek razboli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubljenje energije u nogama
PostPoslato: Čet Mar 26, 2015 9:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нема метала у организму?! Магнет нема са чиме да реагује?!

Шта је са гвожђем, на пример?

Шта је са ефектом проласка биполарног молекула воде кроз магнетно поље?

Не могу све да ти објашњавам. То што не верујеш не мења чињенично стање. Само си ти на губитку.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: