Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Ned Feb 07, 2010 7:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Donka, ja ne vidim zasto je 15 cm obima strasno? Pa to nije precnik nego celokupni obim sto je otprilike onoliko koliko je kad sastavis kaziprst i palac u krug. Mozda sam u svom zivotu naletala na obdarenije, ali meni to dodje otprilike onoliko koliko je mojih par muskaraca imalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Ned Feb 07, 2010 7:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
@tamaraf: Procitao sam to vec u par puta :) i hvala na tekstovima koje si ranije pisala, stvarno su od pomoci!


Da rezimiramo, znaci ipak nije jako puno 15 obima? Cak sta vise normalno je? Ne mogu da verujem da sam i ja poceo da se brinem zbog velicine, odnosno debljine....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Ned Feb 07, 2010 7:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Pera90ns je napisao:
Ne, nije celim delom, u najsirem je toliko, negde pri sredini. Dobro je sada mi je lakse :), mada i dalje sam malo tako reci uplasen. A jel moze devojka da se navikne na malo deblji?


Moze, uz dosta prakse, posto se tu radi o misicima koji se rastezu. Medjutim da bi se to stanje odrzalo potrebno je da imate redovne seksualne odnose, inace se misici skupe u pocetno stanje i seksualni odnos ponovo postane neprijatan. Sto se vilice tice, svako ima svoj maksimum koliko moze da otvori usta i to se ne moze promeniti, bar koliko sam ja upucena.

Dea je napisao:
Donka, ja ne vidim zasto je 15 cm obima strasno? Pa to nije precnik nego celokupni obim sto je otprilike onoliko koliko je kad sastavis kaziprst i palac u krug. Mozda sam u svom zivotu naletala na obdarenije, ali meni to dodje otprilike onoliko koliko je mojih par muskaraca imalo.


Mozda ja imam krace prste, ali meni izmedju palca i kaziprsta ostane jos dobra 3 cm prostora (drzim krojacki metar :lol: )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Feb 08, 2010 8:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Pa mozda su kraci prsti :wink: Ja i dalje ne mislim da je to neki extra veliki polni organ i da moze da izazove neprijatnost ili bol (sem naravno ako devojka nije spremna, ali onda i tanji i manje moze da bude bolan).
Nisam naravno nikada nikog merila, meni je cela ta prica iskreno potpuno bezveze.

Sem ako muskarac nema extremno mali polni organ(nista od ovoga sto je ovde pominjano), mislim dal neko ima jedan cm vise ili manje, ne moze da utice na sexsualno zadovoljstvo.
Ali ono sto jako moze na to da utice je ako ne zna da devojci pridje, ne zna da poljubi kako treba, pa sto i ne reci ne zna da zavede....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Uto Feb 09, 2010 4:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Pa ne znam stvarno, meni se ipak cini da mislis da je 15 cm manje nego sto jeste! Ja sam uz svu predigru + lubrikant imala problema i sa manje. Mozes da se naviknes, ali... Evo poredjenja radi, ovaj lak za kosu ima 15,5 cm u obimu (najpribliznije od kozmetickih sredstava koja su mi pri ruci i pri krojackom metru :lol: ), a prilicno da tako kazem gabaritno izgleda uzivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Uto Feb 09, 2010 5:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
Ma i meni nedeluje nesto puno tih 15. Nikada mi ni ne bi palo napamet da ga merim da nisam posetio forum :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Uto Feb 09, 2010 5:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
Dea je napisao:

Sem ako muskarac nema extremno mali polni organ(nista od ovoga sto je ovde pominjano), mislim dal neko ima jedan cm vise ili manje, ne moze da utice na sexsualno zadovoljstvo.
Ali ono sto jako moze na to da utice je ako ne zna da devojci pridje, ne zna da poljubi kako treba, pa sto i ne reci ne zna da zavede....


apsolutno se slazem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Sub Feb 13, 2010 5:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 2:01 am
Postovi: 51
hahahahah, @donka jel moguce da ti odmeravas lak za kosu i uporedjujes? kad ne padoh sa stolice...
A gde ja da kupim taj krojacki metar? Onako odokativno, meni se moj penis ne svidja po pitanju debljine. Nemam taj kompleks da ako je mali, nema dobrog sexa, jer sam udedjen da je stvar u tehnici koja se odlucuje jos od razgovora za stolom, a pocinje jos od ulaska u spavacu sobu. Ali ipak bih hteo koji cm vise u debljini jer mi ovako izgleda mnogo dugacko a tanko... znam da imam 18cm u duzini ali skolski lenjir ne moze da izmeri obim...
E pa sad sam nas'o nacin kako i to da izmerim lenjirom! ae cujemo se kasnije. lolz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Feb 15, 2010 7:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Pa moram na osnovu necega da steknem predstavu o toj velicini :lol:
Ne moras da kupujes krojacki metar, mada ga je zgodno imati u kuci, naci ces ga u prodavnicama koje prodaju dugmad, platno na metar i slicne stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Feb 15, 2010 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 4:09 am
Postovi: 25
Lokacija: Beograd
[quote="the_outlaw_torn"]
...ne znam zashto je zakljuchana tema 'vezbe za povecanje penisa' ...

I ja se pitam zasto je zakljucana tema! :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Mar 22, 2010 6:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
Ne znam da li ce me neko pogresno shvatiti :-? ali bih voleo da vidim (a verujem i drugi) fotke pre i posle tih vezbi...prosto ne mogu da verujem da ima rezultata...verujem vam ja na rec ali bih ipak to voleo da vidim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Uto Mar 30, 2010 10:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 2:01 am
Postovi: 51
pa da znash... i ja se slazem sa tim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Jul 12, 2010 1:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jul 12, 2010 12:31 am
Postovi: 61
Izvinjavam se sto "ozviljavam" temu, ali me interesuje do koje godine, otprilike, raste penis? I koliki problem moze da predstavlja prevelik, a koliko premali penis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Jul 12, 2010 3:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Haha, moja omiljena tema ponovo medju zivima :P Penis raste sve do kraja puberteta, a to varira u zavisnosti od toga kada pubertet pocne, uglavnom najkasnije do 20 - 21 godine. Premali penis (mikropenis) je penis kraci od 7 cm, i glavni problem sa njim je nemogucnost seksualnog odnosa. Ne postoji medicinski odredjen standard za prevelik penis, jer je to subjektivno - sve dok sa partnerkom mozes da imas obostrano zadovoljavajuci seksualni odnos, tvoj penis je normalne velicine. Naravno, zdrav razum govori da sto je penis veci od proseka (bilo duzinom bilo obimom) to ce biti manji broj potencijalnih partnerki kojima to nece predstavljati problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vjezhbe za povecanje penisa - rezultat !
PostPoslato: Pon Jul 12, 2010 9:23 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jul 12, 2010 12:31 am
Postovi: 61
Aha, a sto se tice "mikropenisa", cuo sam da je moguce imati seksualni odnos ako je penis dugacak samo 5cm, pa jel to istina?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: