Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 10:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Pogledajte sajt

http://www.*

Naci cete puno informacija o ovoj temi.

Skinuo sam i pdf dokument o ovoj temi i preveo ga.

Postavio bih na na ovaj forum, ali ne znam kako da postavim jedan pdf i jedan word dokument?

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 1:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Iskopiraj iz worda copy-paste ovde u postu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 6:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Koja bi se budala uopste zamlacivala i radila sve ove vezbe....glupost!Pa i da mi je 10 cm ne bi ovo radio...Nije fora koliki je vec sta znas sa njim!!! :wink: Zato momci opusteno.... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 7:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ti mozda ne bi ali ima ljudi koji bi i kojima ta velicina jako smeta.
Verovatno nakon nekog zacudjenom zenkog pogleda i podsmeha bi se i ti odlucio na natko nesto potpuno postidjen,prema tome,ne reaguj tako burno i sa podsmehom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 8:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Mnogo ljudi se pojavilo sa tim problemom ovde, mada ja mislim da to psiha radi. Ne znam da li bi tako pricao da stvarno imas 10cm, lako je pricati kada nije tako. I ja mislim da to nije problem za podsmeh, ipak nije lepo smejati se tudjoj nesreci, iako ima takvih losih ljudi pa cak i na ovom forumu (ne mislim na tebe).

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 9:50 am
Postovi: 40
imam jedno pitanje.... posto imam delimicno fimozu i tripujem se mnogo prilikom seksa nikad mi nije bio iznad 15 cm i bilo me sramota pred devojkom... onda jednom uzmem u apoteci viagru i probam i digo se na 17.5 cm... u cemu je fazon???? elem kolika je normalna velicina???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 12:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
PROSECNA !!! velicina je 13-15 cm sto ne znaci da je to normalno ili nenormalno.Kod nekih je vise,kod nekih manje.
Ali svakako da kod veceg priliva krvi u njega on postaje veci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 1:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Ovako, ja nemam taj problem pa možda ne mogu da sagledam situaciju iz ugla nekog kod koga je dužina penisa 5, 10 ili 15 cm. Koliko znam neka minimalna dužina za normalan sex je 5 cm.
Šta bi onda englezi ili azijati trebalo da rade sa svojim penisima pošto prvi gore pomenuti imaju najmanje u evropi a azijati uopšteno gledajući svetsku populaciju.
Vremena se jesu promenila i stalno se menjaju ali devojka kojoj bi bilo smešno to što je npr. meni dužina penisa u erekciji 10 cm ne bi ni bila samnom jer ispada da je ona tu samo radi penisa i ni zbog jedne moje dobre osobine ili intelekta.
Pitanje je dakle šta devojka očekuje da vidi ili kako to muškarac doživljava ili šta je uopšte važno u toj vezi.
Mogu vam reći jedan podatak a tiče se izjave jedne prijateljice moga prijatelja koja je imala i ostvaraila želju a to je da isproba sve dužine penisa i rase. Njeno izjava posle svega je otprilike ovakva : jeb... i crnce sa velikim k... i ove i one, najbolji sex koji je imala u životu je imala sa jednim italijanom čiji penis je bio ispod proseka ( ne znam šta je za nju ispod proseka ) ali je zato imao jako dobru predigru i maženje i izludio je kao niko do tada. Njega nikada neće zaboraviti iako je sam čin sexa trajao nepunih par minuta !
Dakle može se reći i ovako : džaba čoveku velika glava i veliki mozak ako ništa sa njim nije ili ne može da uradi pa prema tome isto se odnosi i na veličinu penisa , kao što reče dušan88 :

Citiraj:
Pa i da mi je 10 cm ne bi ovo radio...Nije fora koliki je vec sta znas sa njim!!! Zato momci opusteno....


Da jeste teško naći devojku koja je normalna i razumna to je tačno isto važi i za muškarce !
Prema tome ako se ti osećaš normalnim i neiskompleksiranim traži isto tako sličnu devojku koja ima ista ili slična interesovanja i način razmišljanja kao i ti !
Dakle radi se o kvalitetu a ne o kvantitetu i kao što reče dušan pa da mi je i 10 cm ne bih mi nikada palo na pamet da ga povećavam na ovaj ili onaj način !

Možda, opet kažem možda ja to ne mogu da sagledam iz prave ugla jer nemam taj problem ali mislim da sam ipak u pravu barem za većinu stvari koje sam napisao.

Da probam da dam odgovor i za Baneta88 :

To što ti je dužina penisa normalno 15 cm a sa vijagrom 17.5 znači da partnerka ili partnerke nisu dovoljno stimulativne u seksualnom smislu za tebe pa ti se zato i ne diže više od 15 ako već može do 17,5. Kod tebe je sistem uzmi sve što ti život pruža ili nema nikakve stimulacije u smislu predigre ili postoje neke psihičke prepreke ili strahovi. Ajde budi iskren javi se i reci da nije tako !!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 8:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 9:50 am
Postovi: 40
pa rekao sam.... ja se uplasim kad treba devojka da mi popusi... iskreno vam kazem... zato sto mi je vicgla preosetljiv i ne mogu da se opustim samim tim neki trip u glavi mu ne da da se digne u maximalnu velicinu... uvek bude pred igra savrsena meni prav ko strela a kad dodje do oral-a jednostavno splasne za tih 2.5-3cm ali posle bude normalnih 17.5. ne opadne mi uvek na oko 15cm vec samo prilikom oralnog seksa.... :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 11:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Bane88 mislim da će te to proći samo treba malo vremena !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: potrebna pomoc
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 18, 2007 8:46 pm
Postovi: 6
cao izvinite sto spominjem ovu temu ovde ali ne mogu da nadjem gde drugde da zatrazim pomoc...imam 17 god i vec dugo vremena na penisu imam nesto sto lici na bubuljice....male su,ima ih dosta,bele boje ali ne mogu da se cede ni nista drugo...ne peku me niti stvaraju probleme ali ne znam sta su...imam ih samo da donjoj strani penisa...molim vas pomozite, hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 3:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Tisonove zlezde.Bezopasno.

Potrezi ovde na forumu,ima dosta tema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 8:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
13-15
i dont think so
verovatno je oko 15-16
a ovo 13 ima funkciju da utesi one kojima je malko manji , jer ispod 13 je vec problem
prica za engleze i azijate , kao i crnce , ne stoji , jer je prosek
kod svih isti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 8:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
To su zvanicni statisticki podaci koji nemaju ama bas nikakvu ulogi ni u cijim osecanjima a najmanje da tese muskarce koji imaju 13 ili manje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 06, 2007 12:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
za Milann: tvrdim opet ono što sam rekao jer sam gledao statističke podatke u "Opra Show" i na još jednom mestu ali se više ne sećam tačno gde, dakle :

Najmanju dužinu penisa u evropi imaju englezi !
Najmanje penise u svetu imaju azijati !
Da crnci imaju najveće to nije tačno ili je polovično tačno jer samo crnci ( zaboravio sam tačno iz kojih oblasti ) imaju penise daleko iznad proseka svih ostalih i to je čini mi se oko 25 cm dok svi ostali ( mislim na crnce ) imaju dužine kao što je prosečna vrednost penisa 13 - 15 cm.
To što je prosečna vrednost penisa 13-15 je tačno kao što je Vragolasta amfibija i napisala pa ti veruj ako hoćeš.
Naravno prosečni balkanac uvek doda koji cm čisto muškosti radi ali statistika pokazuje suprotno !
Prosečni balkanac takodje voli da kaže :

U kako sam je rasturio misleći na sex ! Da li mu veruješ ?
Bojim se da stvari stoje totalno drugačije ! Sa devojkama sa kojima sam ja otvoreno pričao o tome one tvrde sasvim suprotno ! Dakle nema maženja, uzbudjivanja, predigre, uživanja uglavnom se sex svodi na momentalni prodor penisa i vrlo brzi završetak !
Ženama treba maženje, predigra, oralni sex, opuštenost jer se one ne uzbudjuju na način na koji to rade muškarci - samo prostim skeniranjem od glave do pete, dotičnog seksualnog objekta. Ne sporim da je sve veći broj i žena koje počinju da se ponašaju kao muškarci mislim da se to dešava upravo iz razloga zato što ne mog da nadju konkretno odgovarajućeg partnera za sebe ! Priča je komplikovana i naravno tema je preširoka !

To ti je kao kad ideš u prodavnicu da nešto kupiš ! Ako ne nadješ u jednoj ti ideš u drugu. Tražit ćeš sve dotle dok ne nadješ ono po šta si krenuo !
Fenomen koji sam ja primetio ili mi se samo čini da je tako : muškarci su postali mlitavi mamini sinovi dok su istovremeno žene postale agresivnije. Muškarce ne privlače agresivnije žene jer očekuju ženstvenost kod suprotnog pola koja se sve više gubi iz generacije u generaciju dok takodje žene ne privlače mlitavi mamini sinovi jer ih podsećaju na žene !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: