Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Sre Okt 21, 2009 11:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
:lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 2:25 am
Postovi: 17
Ja mislim da su i devojke podjednako opterecene svojom tezinom ili velicinom grudi, kao sto smo mi muskarci optereceni velicinom penisa...I smatram da svako cak i devojke primera radi sa velikim grudima i sa velikim penisom, budu zato nezadovoljni nekim drugim delovima tela.Tako da svi imaju svoje brige i probleme.Jednostavno svi se razlikujemo i imamo prednosti i nedostatke.Ko se pomiri sa tom cinjenicom njemu je super,ko se ne pomiri on ce da trazi resenje ili da ocajava.Zato je dobro sto postoje ovakvi forum,na kome iste grupe ljudi mogu da podele svoje nezadovoljstvo sa drugima slicnim njima,jer se ipka covek oseti bolje kad zna da nije jedini koga neka stvar muci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 1:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
hm,ja skoro i da nemam grudi ali to me nikad nije zamaralo.svi treba da se pomislite da ste hvala Bogu zdravi,jer kakve sve bolestije danas ima,to zbog cega vi ocajavate je kako da se izrazim-bujost i glupost.ja se izvinjavam na bezobrazluku,ali ne zelim da ljudi pate zbog neceg sto nije bitno,to je prirodno sto vam je dato,i dok ste zdravi ne treba nista da vas muci.ne treba izazivati sudbinu da vam pokaze da li bi vam bila bitna velicina onih stvari ako se kojim slucajem razbolite od neke teske bolesti.pu,pu daleko bilo i nedao Bog ali stresirate sebe i upropastavate se ni zbog cega.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 4:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 2:25 am
Postovi: 17
siki pardik je napisao:
hm,ja skoro i da nemam grudi ali to me nikad nije zamaralo.svi treba da se pomislite da ste hvala Bogu zdravi,jer kakve sve bolestije danas ima,to zbog cega vi ocajavate je kako da se izrazim-bujost i glupost.ja se izvinjavam na bezobrazluku,ali ne zelim da ljudi pate zbog neceg sto nije bitno,to je prirodno sto vam je dato,i dok ste zdravi ne treba nista da vas muci.ne treba izazivati sudbinu da vam pokaze da li bi vam bila bitna velicina onih stvari ako se kojim slucajem razbolite od neke teske bolesti.pu,pu daleko bilo i nedao Bog ali stresirate sebe i upropastavate se ni zbog cega.pozdrav



Pa razumem ja sta ti hoces da kazes,ali jednostavno je u prirodi coveka da je uvek nezadovoljan nekim fizickim ili psihickim osobinama...Mozda ces jednog dana pozeleti da ti budu grudi vece,ko zna...pa ces shvatiti da je to normalna stvar da u jednom trenutku postanes nezadovoljna necim sto ti ranije nije bilo bitno.Ja se slazem sa tobom da ne treba ocajavati i DA JE ZDRAVLJE NAJBITNIJE!!!Ali eto sta da se radi to nam je u krvi. :D Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 4:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nije normalno biti nezadovoljan svojim fizichkim i psihichkim osobinama!

U pitanju su komplexi i frustracije, koje se uspeshno leche psihoterapijom!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 5:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 2:25 am
Postovi: 17
tamaraft je napisao:
Nije normalno biti nezadovoljan svojim fizichkim i psihichkim osobinama!




Pa da zivimo u nekom drugacijem i normalnijem svetu ti bi bila definitivno u pravu.Ali ja samo kazem svi mogu da pricaju kako su zadovoljni samim sobom u zivotu,a onda pogledas i vidis kako su svi ti sto ti govore takodje iskompleksirani i frustrirani.Samo je pitanje ko sme da prizna to a ko ne sme?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 6:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
moja drugarice iz razreda je previse zgodna i lepa cuga,ima jako lepe noge i guzu,a zeli da ima noge kao devojke koje pate od anoreksije,imate na googlu slike da sad ne postavljam...pored toga ima heliko bakteriju i sad je bolesna,ne ide u skolu...e to je kompleks teski...i ja sam hteo trbusnjake pa nisamm nista jeo,izgladnjavao se,dok nisam shvatio da coveku treba vezba za sve to...inace,japanci ili ko vec su izmislili masinu za masturbaciju,bilo je na jednom forumu,dakle,i to su izmislili,moguce je podesiti "stisak ruke",brzinu,ugao,dakle sve kao u pravom zivotu... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 6:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Izgleda da cela ova tema treba da ide u podforum psihologije :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 9:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Ne, zasto, sada tek postaje zanimljivo. Drago mi je da se na ovoj mojoj temi diskusija razvija sve zanimljivije.

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 12:56 pm
Postovi: 6
Ljudi,ne znam sta da radim...imao sam samo 2 devojke ,tj sa njima sam imao sex odnos i obe su mi indirektno rekle da mi je penis mali

Ova druga mi je posle sex odnosa rekla da necemo vishe da se vidjamo,to nam je bio prvi sex..kao da nije bila zadovoljna,nije htela da mi kaze sta je problem,prvo sam imao probleme sa erekcijom ali nekako mi se digao..ali ona je rekla da ima svoje razloge..

ja sam siguran da je zbog penisa

a prva devojka sa kojom sam bio 4 meseca ,raskinuli smo jer smo imali problem oko sex odnosa..tj oko moje erekcije,probao sam i vijagru i cijalis,sa njim je OK ali spusti se od straha zbog neuspeha..ali meni je veci trip strah od velicine penisa

citao sam milion oglasa i foruma,koje su prosecne duzine i sve to..ja spadam u prosek ali ne znam zasto onda imam taj problem sa devojkama

duzina 15-16
obim oko 13

nemoguce da nisu imale nekoga momka sa mojim dimenzijama,da su svi imali toliko vece i deblje penise


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 2:46 pm
Postovi: 106
khm... pa veličine su ti kao što si i reko prosječne, ne znam... možda je do izvedbe...

_________________
Samo se obrati liječniku pa će se već naći bolesti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
i ja mislim da je pre tehnika,nego velicina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 2:46 pm
Postovi: 106
mislim, postoji ona vječna misao jel veličina bitna? i stvarno nisam kompetentan da odgovorim na to pitanje, ali jednako se žena može dovesti do orgazma, i to jako snažnom samo preko klitorisa, tako da, meni ta ideja da mora imat velikog i ne drži baš vodu...

_________________
Samo se obrati liječniku pa će se već naći bolesti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 7:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 2:00 pm
Postovi: 62
kad uzmesh lenjir i izmerish 15-16 cm onda vidish da su to sasvim solidne dimenzije

a kad stavish taj lenjir na pubicu kost + posto gledash sa pticije perspektive,cini ti se da je malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vežbe za povećanje penisa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 7:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 2:25 am
Postovi: 17
daso je napisao:
mislim, postoji ona vječna misao jel veličina bitna? i stvarno nisam kompetentan da odgovorim na to pitanje, ali jednako se žena može dovesti do orgazma, i to jako snažnom samo preko klitorisa, tako da, meni ta ideja da mora imat velikog i ne drži baš vodu...



Devojke mozes dovesti do vaginalnog orgazma koristeci samo prst.I ja sam imao problema ko ti,odnosno imao sam strah da necu uspeti da zadovoljim devojku.Jedino resenje je da se opustis da se mazite,zatim je prvo zadovoljis oralno i prstima pa onda kad vidis koliko joj je lepo opustices se i ti i sve ce biti u redu :D Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: