Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Avg 06, 2012 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 06, 2012 4:55 pm
Postovi: 3
Zdravo svima. Jako sam uplasena i zelela bih da znam da li sam zasticena od trudnoce. Moj decko je stariji od mene 6 godina, i verovatno zna sve o zastiti, zato mu se i prepustam uvek. Naravno, koristimo kondome, ali prva 2-3 minuta ne. Brine me, da li mogu da zatrudnim tako, i ako ne svrsava. Posle 2-3 min. stavlja kondom, i ne vadi ga sve dok ne svrsi u njemu. Moolim vas, pomozite mi. Sta da radim? Da li je rizicno ovako sto radimo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Uto Avg 07, 2012 1:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
Moze da se desi da u tecnosti koja se stvara prilikom uzbudjenja procuri koji i ode tamo gde ne bih jos uvek trebao da ode,ako bas hocemo da zalazimo u detalje :DI to pojacano lucenje te tecnosti u kojoj moze da zaluta koji obicno je pre kraj odnosa pred svrsavanje, ona se stvara prilikom uzbudjenja gde je konacni ishod svrsavanje,(isto kad devojka u toku uzbudjenja sexa oslobadja sekret koji vlazi vaginu,tako i muskarci,stim sto muskarci imaju spermatozoide)U toj tecnosti kod muskarca moze da procuri koji kao sto rekoh i ode tamo gde jos ne treba i pre svrsavanja,da li ce se to desiti na kraju odnosa ili u toku sve je vrlo relativno zavisi od uzbudjenja duzine odnosa itd,u svakom slucaju kondom od pocetka nista ne skodi,a svrsavanje bez vadjenja,stvar srece i odabir kvalitetnog kondoma,sve najbolje i cuvajte se :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Uto Avg 07, 2012 3:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 06, 2012 4:55 pm
Postovi: 3
Auuh. Nisam znala da je toliko rizicno... :oops: Nisam reagovala, zato sto je ipak stariji, i bila sam sigurna da on sve to zna, ali ipak moracu da reagujem od sada... I to svrsavanje bez vadjenja, nisam znala ni za to da je opasno.. xD jel to zato sto moze da pukne ili sta? :-? Hvala puno na odgovoru :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Avg 08, 2012 12:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
samo da pukne nista vise :)Moze da procuri koji i u toku sexa kao sto rekoh ali opet to sve zavisi,u svakom slucaju sex bez kondoma ne znaci da ces da zatrudnis,samo oprez,da nebih sutra dan tripovala itd,barem dok ne dodje do braka posle kako god,to tada KONDOM JE NAJSIGURNIJ SREEDSTVO za nezeljenu trudnocu,stavis kondom otpocetka i briga te za sve,tri minuta sta to znaci nista odmah na glavu i kraj,:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Avg 08, 2012 9:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 06, 2012 4:55 pm
Postovi: 3
Heh, pa da :D Nego on to voli, pa sam mu dopustala :oops: , sada vise necu. XD U svakom slucaju, hvala puno, zaista mi je ovo pomoglo. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Čet Avg 09, 2012 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 08, 2012 11:58 pm
Postovi: 2
Postovani,

Moja cura i ja smo imali odnos bez zastite 11.07. a ona je dobila zadnju mengu 30.06. Ona radi vrlo stresan posao i u zadnjih mjesec i pol zbog posla joj se prehrana puno promijenila.Trebala je sad dobit u pocetku osmog mjeseca ali jos nista.U ovim danima kad bi trebala dobit ima lagano krvarenje.Napravili smo jutros test na trudnocu i on je bio negativan.Vidio sam na internetu ako ne dobije kroz 4-5 dana da ponovimo test jer mozda nema jos dovoljno hcg hormona.Zeljno iscekujemo mengu ali ona nikako.Imate li vi kakve odgovore da nam uljepsate dan.Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Čet Avg 09, 2012 4:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
Kristina kondom je najveca sigurnost,ovo je sve manje vise rizik,stvar uzbudjenost itd,a ono natezanje sa pilulama i gledanje u sat samo maltretiranje za curu,kondom najbolji :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Čet Avg 09, 2012 4:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
Moguce da zbog trenutnog nacina zivota kasni.a moguce i da je trudna idite kod ginekologa jer to bih bilo najbolje resenje realno,ili uradite krvnu sliku,tacnije ono sto se trazi za otkrivanje trudnoce,u svakom slucaju ginekologa ne zaobilazite za sto posto sigurnosti i same trudnoce i celokupno zdrastvenog stanja vase voljene osobe :) jer kako rekoste stresan nacin zivota,sve najbolje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pet Avg 17, 2012 12:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 16, 2012 10:36 pm
Postovi: 2
Da li je moguce da devojka ostane trudna od presemene tecnosti ako u toku predigre penis samo dodiruje otvor vagine, bez ulaska u nju????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Avg 20, 2012 11:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ne

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Apr 06, 2014 8:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2014 7:49 pm
Postovi: 2
Ovako,ja i moja devojka smo pokusavali da spavamo nekoliko puta,medjutim poslednji put sam gurnuo malo vise,ali opet nisam usao i nista od toga. Ona je bila na meni i trljala se o ,,njemu" i tada sam ja svrsio. Proverio sam i sve je bilo na mestu,kondom je bio ok i sprema nije izasla vam njega. Buni me to da je ona posle ,,pokusaja" krvarila malo i ne znam o cemu je rec. Pa preispitujem sebe da li je nekako sprema zalutala kod nju. Ponavljam nije bio unutra,vec se ona trljala o meni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Apr 06, 2014 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2014 7:49 pm
Postovi: 2
Aa


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: