Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Uto Okt 08, 2013 12:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 06, 2013 3:12 pm
Postovi: 31
Ko god da se upusta u seksualne odnose - mora i na to da bude spreman. Ako kondom pukne - imas tabletu za dan posle... Ali ove gluposti - svrsio, pa opet, pa hoce bez, a nece da zatrudni, pa verovatnoce... To su gluposti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Okt 28, 2013 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 3:36 pm
Postovi: 1
Zdravo, imam jednoo pitanje, imala sam odnose sa deckom za vreme plodnih dana bilo je relativno skoro, bez zastite, kaze da nije svrsio u meni, alii imam uzasne mucnine tokom zadnja tri dana, da li mislite da postoji mogucnost da sam ostala u drugom stanju, ne znam kad se moze otkriti rana trudnoca, razmisljam da kupim test za pocetak, ali molim vas recite mi sanse da li je moguce? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Nov 04, 2013 2:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 14, 2013 7:10 pm
Postovi: 3
Naravno da je moguce. Ne muci sebi i skrati neizvesnost. Pravac u apoteku po test, vec posle 7-10 dana od rizicnog odnosa mozes da se testiras.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Nov 06, 2013 6:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 6:20 pm
Postovi: 1
Ovako sad. Sa djevojkom sam imao odnose pre oko 2 nedelje. Ona je prvi odnos imala proslo leto ali joj bio mn bolno i od tada do pre 2 nedelje nije imala odnose (bar tako kaze a i vaginalni otvor joj je bio dosta tjesan). Prvu penetraciju smo izveli bez zastitu ali to je bilo ono ni 2 minute nakon toga sam stavio zastitu. Kad smo prekinuli sa sex-a kondom je bio potpuno zdravi a ja nisam svrsio tokom seksa sto je dobro. Sad ona trebala da dobie menstruaciju na 4og ovaj mjesec ali kasni vec 2 dana. U panici smo i ja i ona. Ima simptome kao tvrdi grudi, akne na licu, podujeni stomak i joj malo nabole jajnika. Ona kaze da to su normalne simptome kad treba da dobie menstruaciju ali ipak smo u paniko zbog ta predsjemena tecnost. Prije smo se rucno zadovoljavale ali ja se secam da sam svrsio na stranu i nakon sosam se obrisio sa vodenim krpom sam stavio svoje prste i njenoj vagini. Spored nasih presmetaja ona je bila u neplodnom periodu. E sad muce me te prsti ako nisu bile dovolno zabrisane ili ta predsjemena tecnost kad sam izvrsio prvu penetraciju. Molim vas za brzi odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Dec 08, 2013 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 08, 2013 6:21 pm
Postovi: 1
Relativno skoro sam pocela da imam odnose sa svojim deckom, u pocetku smo koristili zastitu, ali vec neko vreme ne koristimo.
Pred sam seksualni odnos, dodirivala sam mu polni organ i nekakva tecnost je pocela da izlazi. Nakon toga, imali smo odnos bez zastite. Interesuje me jel tecnost bila semena tecnost ili sperma? Treba li da popijem pilulu za dan posle, ako nije svrsio u meni?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Jan 27, 2014 9:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 27, 2014 8:20 pm
Postovi: 4
Imam dva pitanja.
Prvo: danas sam pokusao prvi put da imam seksualni odnos sa svojom devojkom, ali sam jednostavno to previse zeleo i napravio sam problem tamo gde ga nema, ali to nije pitanje. Nisam koristio kondom, i nisam probusio himen svoje devojku vec sam joj svrsio na stomak. Zanima me, da li postoji bilo kakva mogucnost da sa stomaka iscuri na dole ka njenoj vagini i izazove trudnocu.
Drugo pitanje: posle tog pokusaja pokusali smo jos jednom posle nekih 15-20min ali sam previse zeleo i posle par minuta nisam bio u stanju da ga podignem vise pa smo odustali, ali nisam se ni tusirao, ni prao nvec samo papirom obrisao penis posle prvog puta. Da li postoji mogucnost da osusena sperma na penisu prodje kroz i dalje ne probijeni himen i izazove trudnocu.
Cenio bih odgovore na ova pitanja sto brze moguce.
Hvala unapred.
Napomena: sada sam procitao negde kako nije bitno pranje vec da se izvrsi nuzda nakon svrsavanja. Odmah nakon pokusaja prvog odnosa proveo sam duzi period vremena u wc-u vrseci nuzdu, i nije mi bas islo lako, ali posle nekog vremena svu tecnost koju sam mogao, izbacio sam iz sebe. Jel to znaci da sam procistio mokracne kanale i da ipak nemam razloga za brigu?

Read more: pitanja-odgovori/potreban-sto-hitniji-odgovor-radi-mirnije-psihe-t52778.html#ixzz2rcw8pmBN


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Apr 06, 2014 12:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2014 11:11 am
Postovi: 2
imam jedno pitanje za vas
dali je moguce zatrudneti pred menzes
trebala sam dobiti 5 aprila tj jucer i nisam jos a odnos sam imala 3 aprila....dali je mogu da je doslo do trudnoce,imala sam nezasticen odnos....negde sam citala da nije moguce...pa me sad to sve brine


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Apr 09, 2014 3:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 09, 2014 3:32 pm
Postovi: 1
Imam porblem, sa deckom nikad nisam spavala samo imamo predigru koja nam mjenja sex, zanima me moguli ostat turdna ako on nikad nije usao u moju vagini, samo sam ja recimo "traljala" od njegov penis vaginim i pri tome nije usao niti jednom! Prosli mjesec sam imala menstruaciju i prva 3 dana su mi bila grozna uzasno sam krvarila morala sam po 2 uloska stavljat. A sada ovaj mjesec mi kasni 2 dana jel moguce da sam trudna? Hvala :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sub Maj 03, 2014 9:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 28, 2014 7:48 pm
Postovi: 3
Da li mogu zatrudneti ako decko svrsi na mene i sve se slije do vagine, i nisam u lezecem polozaju? Sve sam to odmah isprala i ne znam koliko dobro i da li treba da se brinem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Maj 21, 2014 1:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 21, 2014 1:00 am
Postovi: 1
Brine me sto ovde ima mnogo pitanja, a nijednog odgovora u skorije vreme :(

Meni treba savet.
Imala sam odnos sa nevinim deckom, pokusali smo sa kondomom ali nikako nije uspevao da odrzi erekciju, pa smo pokusali bez kondoma i uspeo je da udje u mene.
Ono sto znam je da nije svrsio ni tada, ni kada je izasao, ali ne mogu biti sigurna da nije bilo presemene tecnosti.
Sada razmatram mogucnosti sta mi je ciniti. Koja je verovatnoca da se na ovakav nacin zatrudni?
Da li da popijem pilulu za dan posle? Ne bih da se trujem hormonima ako ne moram, zato sve ovo i pitam.
Iskreno se nadam skorom odgovoru.
bejbiblue


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sub Avg 09, 2014 11:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 09, 2014 10:51 pm
Postovi: 1
bejbiblue je napisao:
Brine me sto ovde ima mnogo pitanja, a nijednog odgovora u skorije vreme :(

Meni treba savet.
Imala sam odnos sa nevinim deckom, pokusali smo sa kondomom ali nikako nije uspevao da odrzi erekciju, pa smo pokusali bez kondoma i uspeo je da udje u mene.
Ono sto znam je da nije svrsio ni tada, ni kada je izasao, ali ne mogu biti sigurna da nije bilo presemene tecnosti.
Sada razmatram mogucnosti sta mi je ciniti. Koja je verovatnoca da se na ovakav nacin zatrudni?
Da li da popijem pilulu za dan posle? Ne bih da se trujem hormonima ako ne moram, zato sve ovo i pitam.
Iskreno se nadam skorom odgovoru.
bejbiblue

Isti slucaj sam imao predhodno vece, kada sam izvadio posle 5 min sam primetio da mi je penis vlazan, i u kanalicu je bilo par kapi presemene tecnosti. Kolike su sanse da devojka ostane u drugom stanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Maj 15, 2016 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 15, 2016 10:09 pm
Postovi: 2
Zdravo
Jedno pitanje, potreban mi je hitan odgovor!!
Spavao sam sa djevojkom i odlucio sam se da zatrudni a da to ona ne zna

Svrsio sam u nju dva puta a njoj je tad bio najbolji period da zatrudni (dvije sedmice prije njene menstruacije) medjutim kroz 15 sati, dakle sledece jutro ponovo smo imali odnos i opet sam svrio u nju ali ovaj put jednom i ona je to primjetila da se nesto desilo
I ona je nakon toga kroz sat imala bolove u bubregu i pila je jake tablete i kapi za bubrege i analgine (tablete protiv bolova)

Mene sad zanima da li je ona trudna jer je proslo dosta vremena odkako sam u nju svrsio i onda je pila te jake tablete i kapi, molim vas za brz i tacan odgovor LP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Okt 17, 2016 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 12, 2013 4:20 pm
Postovi: 2
Pozdrav,
Devojka i ja vec nekih 6-7 meseci pokusavamo da "napravimo" bebu ali nam nesto ne ide... Sta biste nam preporucili, da treba da uradimo?!
Koje preglede?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Uto Okt 18, 2016 11:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да се опустите.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: