Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: suva vagina
PostPoslato: Pet Dec 31, 2010 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 31, 2010 11:15 am
Postovi: 1
Moja zena zadnjih par mjeseci ima problem sa suvom vaginom, i to sve postaje ekstremnije. Ranije smo pronalazili razne nacine da to prevazidjemo (kremice,gelove i druge stvari) a sada to vise nedaje rezultate. Ona ima volju za sexsom ali kad dodje do onog trenutka da udjem u nju odma sve se pokvari, nju to strasno boli i onda gubi volju za sexs. koji nam vi dajete savet za to mislim njoj a naravno i meni ako je potrebno. unaprijed hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suva vagina
PostPoslato: Pet Dec 31, 2010 2:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Koliko ima godina i da li se svom ginekologu obratila?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suva vagina
PostPoslato: Sre Feb 23, 2011 12:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 8:17 pm
Postovi: 292
@njemacka
Ja sam imala taj problem i uspesno ga resila. Razlog je menopausa pa ako je tvoja supruga u tom periodu....mislim da moje iskustvo moze pomoci i njoj, no necu ici u dubiozu jer vidim nisi odgovorio na post tamaraft........mozda ste resili problem?!!!!
Mogu samo da od srca preporucim svim devojkama, zenama Derma plus intimo gel za intimno pranje na prirodnoj bazi (kupuje se samo u apoteci) i pre sam koristila namenska za intimno pranje gelove ali su mi ipak poremetila ph. Znaci ovaj preparat je stvarno nesto fenomenalno. Resila s njim problem suve vulve i sve popratne posledice suvoce, peckanje i neugoda posle mokrenja, otezan seksualni kontakt..................
Dakle zenice ma kojoj skupini pripadale pocnite ga koristitii jer stvarno je extra......Ima ga za sve uzraste....mlade devojke, porodicno pakovanje, te specialno za menopauzu!!!
Da napomenem ja sam kao mlada devojka zena koristila sapun, a posle gelove za tusiranje i nikad ama bas nikad nisam imala bilo kakav problem tipa gljivice, kandida..........u svom reproduktivnom periodu......a onda paf menopauza pad estrogena...... :o uzrokuje taj problem o kojima zene uglavnom nece da pricaju zbog :oops: Mogu da razumem nije lako priznati svrbi me cica. :lol: ili zelim ga, a ne moze mi uci. :roll:
Koju god sam zenicu pitala odgovorila mi nikakav problem te prirode nije imala. :wink: Mos' misliti :lol: Samo ja! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suva vagina
PostPoslato: Sre Feb 23, 2011 9:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Ako zivite u Nemackoj, postoji Sagella med isto tako za sve uzraste zena....i mnogo vrsta gelova, morate da nadjete neki koji "radi" svoj posao....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: