Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problemi sa sexom
PostPoslato: Uto Feb 03, 2015 2:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2015 2:26 am
Postovi: 3
ovako..
vec pocinjem da ludim,ne znam sta da radim. nisam jos imala odnose,ne zato sto nemam pravog momka ili mu ne vjerujem i slicno. sve bude savrseno do trenutka kada trebamo da predjemo na stvar.sva ona opustenost i zadovoljstvo nestane,i misici unutar vagine se zgrce tako da nema sanse da udje,ne znam kako drugacije da objasnim.ja to stvarno zelim ali nmg da kontrolisem to sto se dogadja,jace je od mene. i onda odlucim da to uradim nazor samo da probijem led i opet nista bol je tako neizdrziv..ja osjetim kako mi se misici stisnu i pokusavam upravljati njima ali nije moguce.mlada sam,neiskusna i to mi je trenutno toliko opterecenje da ludim.hitno mi treba pomoc.molim vas :( :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problemi sa sexom
PostPoslato: Uto Feb 03, 2015 12:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Колико имаш година?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problemi sa sexom
PostPoslato: Uto Feb 03, 2015 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2015 2:26 am
Postovi: 3
19 :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problemi sa sexom
PostPoslato: Sre Feb 04, 2015 11:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Очигледно ти нешто не одговара када несвесно блокираш однос.

Ништа немој да радиш на силу. Шта се дешава са сапуном када покушаш да га стиснеш да не би побегао? Побегне још брже.

Могуће је да си први пут имала неку озбиљнију одбојност па се тада десило. После тога је вероватно психа одрадила остатак посла. Као код мушкараца када им први пут закаже "алат" због умора на пример, па следећи пут имају психичких проблема и тешко превазилазе проблем иако нема објективних узрока.

Мислим да је најбоље да се неко време смириш и само дружиш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problemi sa sexom
PostPoslato: Sre Feb 04, 2015 1:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2015 2:26 am
Postovi: 3
Pa to da ne moze na silu vidjela sam da. I smirena sam ja bila dok nisam pocela da istrazujem to po raznim forumima,pise da to mogu da budu ozbiljni psihicki problemi. I ako imam taj problem hocu da ga rijesim,da uklonim taj strah i sta god vec da treba,, ali ne znam kako,crnjak mi je da idem doktoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problemi sa sexom
PostPoslato: Sre Feb 04, 2015 1:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
trebam_pomoc je napisao:
Pa to da ne moze na silu vidjela sam da. I smirena sam ja bila dok nisam pocela da istrazujem to po raznim forumima,pise da to mogu da budu ozbiljni psihicki problemi. I ako imam taj problem hocu da ga rijesim,da uklonim taj strah i sta god vec da treba,, ali ne znam kako,crnjak mi je da idem doktoru.

Kao sto rece gospodin Aca, probajte malo apstinirati jedno desetak dana, nakon tog perioda, bazirajte se samo na Peting, ne razmisljajte o odnosu, neka dodje sam po sebi, popijte jedan do dva Vermuta, da se malo opustite, verujte mi da ce biti sve u redu.Tu i momak mora odigrati vaznu ulogu. Treba da bude nezan, da vas mazi i ne forsira sex.Probajte da stavite neki lubrikant, toga sad bar ima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: