Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pet Mar 08, 2013 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 9:43 pm
Postovi: 5
Vec duze vrijeme me privlace zene. Imala sam sexualne odnose sa tri muskarca,i bilo mi je lijepo. Prije nekih mjesec dana probala sam sa djevojkom,i bilo mi je 3 puta bolje nego sa muskarcima. Poludila sam totalno,sta da radim?? Prvlace me oba pola.. Pls help


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Mar 09, 2013 2:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 08, 2011 10:16 pm
Postovi: 12
То је све у твојој психи. Адекватну помоћ, бојим се, овде нећеш добити. На теби је да раскрстиш. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Mar 09, 2013 10:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 9:43 pm
Postovi: 5
Bojim se da nije,a psihijatru ne zelim da idem :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Mar 09, 2013 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 08, 2011 10:16 pm
Postovi: 12
Па рекао сам ти већ у претходном одговору, овде не можеш добити адекватну помоћ. А, у чему је проблем отићи до психијатра? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Mar 09, 2013 9:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Није важно шта ти је лепше него шта је исправно и нормално. Дакле, пошто си женско, треба жене да избациш из главе - што се тиче секса и брака


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Mar 09, 2013 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 9:43 pm
Postovi: 5
1. Ne mogu psihologu od srama :-?
2. Dzaba sve kad me zene vise privlace nego muskarci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Mar 09, 2013 11:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Majalukic01 je napisao:
....2. Dzaba sve kad me zene vise privlace nego muskarci

Нема то никакве везе. Битно је шта је исправно, а не шта се теби свиђа. Неко ко се налива кока-колом упропастиће јетру. Онај ко воли да краде од других, завршиће у затвору. И тако даље. Исправност неке жеље или става установљаваш на основу мерила која ти сматраш да су исправна. У случају грешке или погрешних мерила, трпиш последице. Последице зависе од онога према коме си направила грешку, а тај је законодавац.

1. Ако прекршиш само сопствена правила, добијеш грижу савести и последице које она може да изазове;

2. Ако прекршиш правила која су донели људи, трпиш последице које закон предвиђа;

3. Ако игноришеш физичко-хемијско-биолошке законе, трпиш одговарајуће последице.

4. Ако прекршиш правила која је Бог поставио, трпиш последице које је Он прописао.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Ned Mar 10, 2013 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 9:43 pm
Postovi: 5
Najveci je problem sto ja imam decka,i ne znam kako to da mu kazem.. Mislim privlaci mei on,ali eto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Ned Mar 10, 2013 12:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2012 4:38 pm
Postovi: 4
aa_aca je napisao:
Majalukic01 je napisao:
....2. Dzaba sve kad me zene vise privlace nego muskarci

Нема то никакве везе. Битно је шта је исправно, а не шта се теби свиђа. Неко ко се налива кока-колом упропастиће јетру. Онај ко воли да краде од других, завршиће у затвору. И тако даље. Исправност неке жеље или става установљаваш на основу мерила која ти сматраш да су исправна. У случају грешке или погрешних мерила, трпиш последице. Последице зависе од онога према коме си направила грешку, а тај је законодавац.

1. Ако прекршиш само сопствена правила, добијеш грижу савести и последице које она може да изазове;

2. Ако прекршиш правила која су донели људи, трпиш последице које закон предвиђа;

3. Ако игноришеш физичко-хемијско-биолошке законе, трпиш одговарајуће последице.

4. Ако прекршиш правила која је Бог поставио, трпиш последице које је Он прописао.


Izuzetno je bitno sta joj se svidja, pogotovo ako time nikoga ne ugrozava.

Ti mozes da verujes ili haluciniras sta god hoces ili u koga god hoces, i da tvoj Bog zaviruje ljudima u krevete i govori im sta valja i kako tu treba, ali nemas pravo da to nameces drugima.

Crkva je nekad govorila i da je zemlja ravna ploca, i da je centar univerzuma i spaljivala one koji drugacije misle.

Stav nauke je jasan: homoseksualnost je sasvim normalna stvar i pogresno je potiskivati svoju seksualnu orijentaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Ned Mar 10, 2013 12:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2012 4:38 pm
Postovi: 4
majo, sasvim je ok i da si homoseksualna ili biseksualna, i da ti se zene vise svidjaju u nekom aspektu od muskaraca. ono sto ja vidim potencijalno problematicno je ako zbog toga varas decka. i da mozda treba tu da neke stvari raskrstis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Ned Mar 10, 2013 4:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
miroslav333 je napisao:
Izuzetno je bitno sta joj se svidja, pogotovo ako time nikoga ne ugrozava.

Ti mozes da verujes ili haluciniras sta god hoces ili u koga god hoces, i da tvoj Bog zaviruje ljudima u krevete i govori im sta valja i kako tu treba, ali nemas pravo da to nameces drugima.

Crkva je nekad govorila i da je zemlja ravna ploca, i da je centar univerzuma i spaljivala one koji drugacije misle.

Stav nauke je jasan: homoseksualnost je sasvim normalna stvar i pogresno je potiskivati svoju seksualnu orijentaciju.

Не знам како мислиш да намећем некоме мој став. А ти не намећеш лакомислени став?!

Да ли имаш намеру да ми забраниш да изнесем мој став? Изгледа да сам те погодио у живац. Такви као ти и теби слични, праве свакакве ствари а све у име назови демократије.

Такозвана наука која је доказала тако неку глупост коју ти наводиш, чиста је измишљотина. Ради се о обичној пропаганди. Ко у то жели да верује, нека верује.

То што је неко некада говорио да је Земља равна, исто није никакав аргумент. Да ли имаш појма како је медицина некада изгледала? Да ли је то разлог да је сада игноришемо? Сличних примера имаш колико год желиш.

У Библији нигде не пише да је Земља равна. Шта год ти мислио, радио и трудио се да докажеш, то неће променити истину. Бог је једини Судија који ће судити и мртвима и живима. Мисли о томе док још има времена.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Ned Mar 10, 2013 4:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Majalukic01 je napisao:
Najveci je problem sto ja imam decka,i ne znam kako to da mu kazem.. Mislim privlaci mei on,ali eto.

У овом случају прво си ти у питању и твоји ставови. Када то расчистиш, онда треба да видиш шта ћеш са дечком.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Ned Mar 10, 2013 11:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@Majalukic01,
homoseksualnost je varijetet ljudske vrste.
oko 10% populacije privlaci sopstveni pol.
ako si potpuno sigurna da te privlace devojke, onda budi sa devojkama!
ako ti treba neko vreme da ocenis, sta je u pitanju...daj sebi vremena!
potisnuti impulsi homoseksualnosti mogu generisati psihicke probleme.
inace, najveci protivnici homoseksulanosti, dosta cesto imaju i sami homoseksualne impulse. osoba koja je tebi (aa_aca) izlupetala gluposti, koje pokazuju da fakultetski obrazovan covek (tako se predstavlja) nije intelektualac.

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pon Mar 11, 2013 9:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Уместо одговора на изнете увреде, само ћу да цитирам следеће:

Алберт Ајнштајн: "Две ствари су бесконачне: свемир и људска глупост. Мада, за ону прву нисам сигуран."

Душан Радовић: "Кад је неко глуп, не можете му то ни доказати."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pon Mar 11, 2013 2:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 9:43 pm
Postovi: 5
Ja se izvinjavam ako sam izazvala svadju,ne treba da se svadjate zbog mene. Mislim da mom decku cak to ne bi ni smetalo,ali ne zelim rizikovati jer mi je stalo do njega. Da li je to varanje? Ako sam ja sa djevojkom? Kako vi muskarci gledate na to?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: