Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc veoma hitno potrebna!
PostPoslato: Pon Sep 09, 2013 12:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
Pozdrav svima.

Sa deckom sam u vezi vise od godinu dana, seksualni odnosi su poceli posle 6 meseci jer sam bila nevina. Inace ja sam tada imala 21 godinu a on 26.
Poceli smo da imamo odnose posle 6 meseci, i bilo je jako bolno . Toliko bolno da nisam mogla posle da sedim.Veoma neprijatno i bolno, bilo je plakanja ..
Isla sam kod ginekologa, govoreci joj da nisam sigurna da li sam nevina ( medjutim ona mi je gurnula prste-jako neprijatna situacija :o ) i rekla da je unutra sve sasvim u redu.Imala sam 3 ultrazvuka, vadila sam krv, mokracu tri meseca zaredom i ispostavilo se da je sve u redu sa ginekoloske strane.

U medjuvremenu sam imala povredu tetive, koju je pogorsala ranija povreda bavljenja borilackim sportom i ona je zakljucila da je najverovatnije od toga.
Posle dva meseca imali smo fenomenalan seks-konacno onaj pravi.Bili su prisutni bolovi,u manjim kolicinama.
Posle mesec dana od tog fenomenalnog odnosa, poceli su drug problemi.Vise nisu problemi sa moje strane.Decko ima problem sa dizanjem :roll: Penis mu se digne ,ali veoma brzo pada.Vec nekoliko dana je to uzaludno pokusavanje odrzati ga, medjutim nista :oops: Pokusali smo razne stvari, ves, ples i te gluposti ali to nista ne pomaze.Mi se volimo sve vise, i ja sam sada opustenija na pocetku.
I dalje imam te neke faze kada mi je sve to fuj :evil: jer sam takva osoba, ali uglavnom da me vremenom to prolazi.

I dalje imam bolove kada mi gurne do kraja, u vecini slucajeva nisu toliko jaki.-sve je izdrzljivo.Ja razumem da je tu postoji malo nervoze jer se do sada stvarno trudio da polako idemo jer su moji bolovi bili jako veliki,ali sta raditi?

Da li da mu gurnem vijagru u pice, ili postoji drugi nacin?!!Mozda ipak previse razmisljamo, i previse ocekujemo nesto?!
Da li treba da ucutimo oboje, i da se kresemo kao ludi? :lol: Mi se jako volimo, i sex nam nije na prvom mestu ali u poslednje vreme mi hormoni lude i bas mi treba.

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc veoma hitno potrebna!
PostPoslato: Pon Sep 09, 2013 5:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Bice da je ipak u pitanju to da previse razmisljate o svemu sto bi moglo da krene naopako tokom odnosa!

Sustina jeste da ste opusteni, da verujete jedno drugom, da vam se energije poklapaju tokom seksa i da postujete želje jedno drugog. Mladi ste oboje, a savrsheni odnosi ne dolaze preko noci i niko niej urodjeno dobar u tome, vec je sve stvar prakse, truda, strpljenja, ljubavi, želje da se zadovolji partner...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc veoma hitno potrebna!
PostPoslato: Čet Sep 12, 2013 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
tamaraft je napisao:
Bice da je ipak u pitanju to da previse razmisljate o svemu sto bi moglo da krene naopako tokom odnosa! :roll: .



To smo se i dogovorili,da ne dolazi se do lepog seksa preko noći.Strpljivi smo,i čekamo.
Jednostavno kada imaš mnogo nekih drugih probelma, nemožeš dovoljno da se otpustiš. :roll:

Mladi smo, imamo vremena :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc veoma hitno potrebna!
PostPoslato: Ned Dec 22, 2013 12:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
ja mislim da se vi volite :P :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: