Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pojedinačna iskustva pomažu mi da se riješim dijabetesa
PostPoslato: Uto Dec 12, 2017 4:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 11, 2017 10:47 am
Postovi: 2
Imam 58 godina, dijabetes prije sedam godina, kada je test glukoze postao 15ml, kada je test tolerancije glukoze do 21ml. Bilo je komplikacija kao što su numbness of pete, svrab, i zamagljena vizija.

Kada sam prvi put otkrio da je moja bolest vrlo zbunjena, nemaju puno znanja o bolesti, trebali bi prehrani i vježbe smanjiti zdravlje. Visoka 1,65 m, ali jedva sam težila 52 kg, ljudi su često umorni.

Nakon čitanja knjiga i materijala o dijabetesu u kombinaciji s savjetom endokrinologa, postupno sam svladao svoje aktivnosti.

U prehrani mi se samo suzdržavam od rafiniranja šećera i slatkih plodova koje jedem, ali ne mnogo. Dok radim, kako bih osigurala zdravlje svakog obroka jedem dvije male zdjele riže jede povrće, jedu više ribe i morskih plodova, mršavih mesa, jesti biljno ulje, nemojte jesti životinjsku mast.

Redovno vježbanje: Budući da su osobe s dijabetesom sklone hipoglikemiji tijekom prekomjernog vježbanja, bavim se sportom kao biciklom jer raspodjeljuje energiju tijekom. proces obuke. Svakog dana nakon posla poslije podne obično kružim oko 10 do 15 km, ponekad hodajući nekoliko kilometara. Pogotovo ujutro održavam vježbe tibetanskog redovnika kako je upućen u knjizi "Svježi proljetni tok". Otkrio sam da je to vrlo korisna tjelovježba, ne samo za dijabetičare, već i za sve da zadrže svoje zdravlje.

Vrlo je važno da pacijenti imaju dobro upravljanje razinom glukoze u krvi i kod gladi i nakon jela. Većina ljudi obično brine samo o glukozi u krvi kada su gladni, ali manje zainteresirani nakon jela. Kako bi dobro upravljao ovim pokazateljem, bolesnici bi trebali kupiti metar kako bi bili aktivni u testiranju glukoze u krvi bez puno ovisnosti o liječnicima i bolnicama. Korištenje stroja je jednostavno, svatko može to učiniti sami bez liječnika. Osjećaj mentalnog i duševnog zadovoljstva: Imajući osjećaj bolesti da ima pravilan životni režim, ali apsolutno ne pati od psihološke bolesti, to je važan čimbenik koji osigurava udoban duhovni život. Postupak liječenja je bolji.

Zahvaljujući razumnoj prehrani, dobroj kontroli glukoze u krvi, sada mi je zajamčeno moje zdravlje, težine od 58 kg, glukoza u krvi, kolesterol ... svi parametri su dopušteni, varijabla Diabetes je nestala.

Naravno liječenje je potrebno liječnik, ali po mom mišljenju dijabetes je najbolji liječnik koji samo liječi.

Ovo su iskustva koja sam sintetizirala tijekom liječenja dijabetesom. Nadam se da pomaže svima!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: