Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje..
PostPoslato: Ned Maj 16, 2010 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 16, 2010 12:06 am
Postovi: 3
Imam 17 godina, kada mi je penis u erekciji glavic ne moze da izadje iz kozice da li je to normalno? i jos jedno pitanje da li kada je penis u normanom stanju glavic treba da bude izvan kozice.. :D

a da. imam jos jedno pitanje.. imam vec duzi perido pesak u bubregu i mokracnim kanalima.. jedno vreme sam pio lekove ali sam prestao jer nisma imao bolove.. sad ih ovpet imam.. da li pesak moze da skodi kod erekcije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje..
PostPoslato: Ned Maj 16, 2010 11:02 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
nije normalno, trebalo bi da bude moguce da kozicu mozes potpuno da svuces sa glavica kada je u erekciji...a kada je penis u "normalnom" stanju (verovatno mislis u spustenom :wink:) glavic je uobicajeno pokriven kozicom, ali bi takodje moralo da bude moguce da mozes rukom bez ikakvih problema da zavrnes skroz kozicu, dakle i u spustenom stanju i u erekciji...u spustenom stanju glavic je otkriven kod obrezanih i kod onih koji nisu obrezani ali su navikli da nose kozicu uvek svucenu...
ako kozica ne moze potpuno da se zavrne radi se o FIMOZI, imas posebnu temu o tome na forumu, pa je potrazi...

sto se tice peska, uzimaj dosta tecnosti, idi na kontrolu da se vidi kakvo je stanje sada...ne bi trebalo da utice na erekciju, sem ako ti prouzrokuje bol, a bol naravno da smeta bilo cemu...svakako idi da prekontrolises bubrege zbog tegoba koje osecas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje..
PostPoslato: Ned Maj 16, 2010 5:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 16, 2010 12:06 am
Postovi: 3
Hvala na odgovoru.. potrazi cu tu temu..

A imam jos jedno pitanje da li je dobro nositi uske bokserice.. jer sam citao razne stvari... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje..
PostPoslato: Ned Maj 16, 2010 6:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
dobro je naravno ukoliko su odgovarajuceg broja :wink: , ako nisu male i tesne pa da vrse pritisak na testise i guraju ih uz telo...ako su taman velicine i udobne onda nema nikakvih problema...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: