Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Opala erekcija
PostPoslato: Ned Apr 03, 2016 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 01, 2015 9:24 pm
Postovi: 7
Zdravo imam 19 godina i skoro mi se desila jako neprijatna stvar. Dakle prilikom sexa sa devojkom opala mi je erekcija. Da napomenem da nam je to 4. put kako spavamo zajedno. Prvog puta erekcija nije opala pa oko 2 sata, drugi i treci put je opala samo jednom nakon sto sam svrsio ali sam je lako nakon 2 min povratio i nastavio. E sad ovaj zadnji put je opala nakon sto sam svrsio i nije bilo sanse da se digne opet. Bilo je nekih naznaka ali nista se nije desilo. Moram da kazem da devojka uopste nije privlacna , sta vise pomalo je i ruzna. Takodje sam imao odnose sa devojkama pre nje i nisam imao takvih problema .Verujem da nije ozbiljna stvar ali ipak me kopka vec par dana pa reko da cujem i vase misljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opala erekcija
PostPoslato: Pet Apr 08, 2016 11:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
Kao prvo,zašto bi pad erekcije bila neprijatnost kad je reč o fiziološkom procesu tela?
Drugo,zašto očekuješ da si i pored godina starosti regrutovan u supermene sa nadprosečnim sposobnostima?
Treće,gde piše da je pojava erekcije zagarantovana stvar kod muškarca a još više da se ona može lako povratiti nakon orgazma?
Četvrto,čemu navodi da ti partnerka uopšte nije privlačna...Tim rečima ne iskazuješ njenu neprivlačnost već naprotiv tvoju,jer je ona tvoj izbor,ne naš,a kad govorimo o drugima mi zapravo pričamo o sebi?
Ova pitanja ti postavljam da bi shvatio da ni na jedno nemaš pravi odgovor a on je jednostavan.kao i većina mladih ne poznaješ sebe,svoje telo,mogućnosti,sex...ukratko nalik si Titaniku koji ide bez kompasa i navigacije.
Ništa ti se ne dešava nenormalno,ne brini i opusti se.Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: