Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nemogucnost odrzavanja erekcije POMOC!!!
PostPoslato: Pon Dec 30, 2013 6:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 6:27 pm
Postovi: 5
Evo ovako. Imam 30 god i dugu vezu i vec duze vreme (vise godina) imam problema sa erekcijom i to se odrazava na vezu koja je sada zbog toga klimava. Tesko postizem erekciju, a ako uspem da je postignem, prilikom pokusaja penetracije, erekcija nestane. U pocetku sam ignorisao problem, misleci da je psihicke prirode i da ce sam od sebe nestati. Medjutim nije. Kada sam konacno shvatio da imam problem otisao sam lekaru. Objasnio mu da imam jutarnje erekcije i da prilikom masturbiranja mogu da je postignem (ali samo dok traje nadrazaj). Bez nadrazaja erekcija jedva da traje minut. Kod urologa sam radio test nekom injekcijom u penis koja mi je izazvala jaku erekciju i dugo je trajala. Tada sam uradio i kavernotozografiju. Medjutim imam utisak da snimak nije bio bas dobar i lekar je, iako je na prvi pogled rekao da mi je dorzalna vena u redu, ipak preporucio operaciju. Operacijom su mi ''podvezali'' dorzalnu venu i ''sljustili'' dosta manjih vena (za koje mi je uzgred rekao da sam ih imao mnogo). Nakon oporavka problem nije nestao. Stanje mi je u potpunosti ostalo isto.
Pokusao sam svasta. Pio sam razne lekove, preparate, tablete... i nista ne pomaze.

Od faktora rizika (pricam za one za koje mislim da mogu biti rizicni) naglasavam da sam strastveni pusac, do pre par godina sam pio antihistaminike, jer patim od polenske alergije, cesto masturbiram (jednom dnevno)...
Imam zelju za sexom, koja naravno jenjava jer mi je samopouzdanje na nuli. Povremeno se bavim sportom. Ne smatram da spadam u gojazne osobe.

Da li neko zna sta je problem samnom? Zasto i pored operacije imam slabu erekciju? Da li je neko resio slican problem i kako? Da li imate savet neki kako da to resim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nemogucnost odrzavanja erekcije POMOC!!!
PostPoslato: Uto Jan 07, 2014 1:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Necu da ulazim u detalje ali da li si probao da promenis partnerku?.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nemogucnost odrzavanja erekcije POMOC!!!
PostPoslato: Uto Jan 07, 2014 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 6:27 pm
Postovi: 5
Slobodno udji u detalje.... Jesam. Probao sam sa jos cetiri njih, mnogo mladjih, zgodnijih i lepsih. Nije ona u pitanju. Sa svakom krenem skoro isto, dobro, pocne erekcija. Al samo dok traje nadrazaj (rukom, nogom, telom...), taman kad treba da penetriram erkecija nestane... munjevito. Isto je i na tabletama, u kolima, na krevetu, obuceni, goli, u sexy vesu u bilo kojoj pozi... Jednom u 3 meseca uspem da udjem. Ali to je pod 100mg vijagre i u pozi kad je ona na stomaku i to nakon toliko neuspeha traje jedva 2min.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: