Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ne moze da ovlazi
PostPoslato: Pon Feb 17, 2014 2:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 17, 2014 2:09 am
Postovi: 2
E ovako, imam 19 godina, a moja devojka 17 godina, nikada nije imala seksualni odnos i sad imamo problem jedan, nismo spavali ali cemo uskoro, ja sam joj prvi decko, prvi poljubac, prvo sve jako smo dugo zajedno i nije mi davala ranije da je diram za vaginu do pre nekih nekoliko meseci, prvo se plasila da joj dodirujem golu vaginu pa smo poceli preko helanki sve polako i njoj se to svidelo uzdisala je, bacala se po krevetu svasta nesto, osetio sam preko helanki kao da je vlazno, e sad nisam siguran dal je to zbog toga sto sam bio "brz sa rukama" pa se tu oznoilo pa mi se samo cinilo kao da je vlazno. Posle toga smo krenuli da to isto radim na golom telu, tj da joj dodirujem golu vaginu i problem je u tome kada se ljubimo i kada je mazim i ceskam i kada krenem ka vagini nije bas vlazna, a kada krenem polako prstima vaginu da joj diram i sve to ona je suva kao barut kaze ca joj prija kad joj to radim, ali da je boli. Kada je zadovoljavam oralno ona ovlazi i sve to, ali kaze da joj je lepse kada radim to prstima, samo sto je problem sto ne moze nikako da ovlazi, pa se pitam zasto to? Ona kaze da se plasi da joj ne zakacim prstom nekako dole i da slucajno ne izgubi nevinost ( mislim znamo mi oboje da ne moze to tako tek tako lako, ali ona se ipak plasi ili mi to samo kaze da me tesi ) Moze li neko da mi objasni zasto ne moze da ovlazi kada je dodirujem rukama vaginu, i ako ona uzdise i izgubi dah i sve to, ali samo ne moze da ovlazi, jel zna neko?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne moze da ovlazi
PostPoslato: Pon Feb 17, 2014 6:17 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Napeta, uplašena, trema, bol, novi osećaji...
Kod nevinih devojaka je sve to ok, samo strpljenje i nežnost i doćiće to na svoje.

Kada krenete sa odnosimo suvoća može biti problem pa taj problem možete premostiti lubirkantima dok se ne uhodate.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: