Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 02, 2014 11:37 am
Postovi: 1
Prevarila sam svog muža pre skoro tri meseca iako ga neizmerno volim. On me i dalje voli, kaže da mi je oprostio, ali se često vraća na to. Postao je depresivan i poslednjih nekoliko dana nema erekciju. Inače veoma uživamo jedno drugom. Kako da mu pomognem, rekoh, volim ga iznad svega.
:cry: :oops: :cry: :cry: :cry:

Molila bih nekog lekara za pomoć.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 3:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nazalost ne postoji pomoc koji mozete ovao preko foruma dobiti. Potrebno je da se oboje javite psihologu i da svoju tesku situaciju do potpunosti analizirate uz pomoc strucnog lica!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Pet Apr 25, 2014 1:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
ma proci ce to --samo malo daj vremena da potisne taj osecaj da si ga prevarila--ako te zaista voli?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Sub Apr 26, 2014 11:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ne prolaze neke stvari tek tak osame od sebe, ovako kompleksna bracna kriza se resava uz pomoc psihologa i obostranim angazovanjem supruznika!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Čet Maj 01, 2014 5:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
ZASTO PREVARA :evil: Ja nisam lekar ali ovde je muski ponos to jest potencija dosla do problema iz jednog razloga koji se njemu mota po glavi a to je da ti nije dovoljan samo on ili ne ispunjava ocekivanja,ubediti nekog i objasniti nekom posle svega je skoro nemoguce ali nije ne neostvarljivo,to je za svakog muskarca atomoska bomba za pshihu,nije to prozor koji lupis i zatvoris,neka vam je bog u pomoci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Pon Maj 26, 2014 5:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Jasna_K je napisao:
Prevarila sam svog muža pre skoro tri meseca iako ga neizmerno volim. volim ga iznad svega.
:cry: :oops: :cry: :cry: :cry:

Molila bih nekog lekara za pomoć.

Hvala
Da li ste sigurni da ga bas toliko volite, kao sto ste napisali.Pobogu, zasto ste ga onda prevarili ?
Koji god da je bio razlog za prevaru, trebali ste popricati, s njim, mozda bi vam pruzio neko drugo zadovoljstvo, koje ste trazili u drugom muskarcu. Ne samo da vam ne bih oprostio, nego ne bih ziveo sa vama ni sekundu, bez obzira da li imao decu sa vama ili ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Čet Jun 12, 2014 7:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Jasna_K je napisao:
Prevarila sam svog muža pre skoro tri meseca iako ga neizmerno volim. On me i dalje voli, kaže da mi je oprostio, ali se često vraća na to. Postao je depresivan i poslednjih nekoliko dana nema erekciju. Inače veoma uživamo jedno drugom. Kako da mu pomognem, rekoh, volim ga iznad svega.
:cry: :oops: :cry: :cry: :cry:

Molila bih nekog lekara za pomoć.

Hvala


Nisi realna u celoj priči.Kažeš:.. iako ga neizmerno volim...Kažeš a,...ne govoriš istinu.Prvo što mi pada na pamet je da TI ne znaš kako izgleda neizmerno voleti.Neizmerna ljuba ne obuhvata "frajera" sa strane za"kombinacije".Da ne izvlačim i druge kontradiktornosti.Ne zameram ti što si uradila ono što jesi kako sama kažeš.Znam,flert,"stara priča",trenutak,bljesak,pokajanje i povratak u stvarnost ali taj trenutak uživanja zlata je vredan:-).Sve ostalo nije važno.
Drugo,tvoj muž,TA muškarčina imao je dve opcije:da ti ne oprosti i da ti oprosti.
On je izabrao da ti oprosti.Ok,oprostio ti je ali...tvoj jedini greh je strast,trenutak...i on se za to hvata kada ste u nekoj raspravi,on nije jak muškarac.Ukoliko ti je oprostio onda to više nikada ne sme da spomene te da bude džentlmen i tako se ponaša.Ukoliko muškarac pored tebe nije džentlmen,nikada ti niko neće moči sama.Da li ćeš ceo život da biti pod presijom TVOG trenutka ,kada je želja nadjačala "razum" ili ćeš živeti SLOBODNO.
Zapamti život je jedan:-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Čet Jun 12, 2014 7:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
nikada ti niko neće moči sama=nikada ti niko neće moći pomoći.
Ovo je ispravka iz pređašnjeg teksta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Uto Maj 31, 2016 5:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
postoji jedna čudna stvar kod muškaraca i retki su oni koji su po tom pitanju imuni.Tu mislim pre svega na one muškarce koji su duhom dovoljno zreli i savršeni da znaju svoje prave vrednosti u mnogo čemu pa i u seksu.
Dakle,muškarac ako ne svesno a ono većim delom podsvesno želi da zna i da čuje od partnerke kako je dobar u krevetu i seksu.Ta želja varira od osobe do osobe ali je to nebitna stavka.Tako svi muškarci,postoje i izuzeci vole kada partnerka glasnije ili glasno uživa i tome slično,kada je njen orgazam jasno vidljiv...To je negde u njima potvrda njihove vrednosti.
Kvaka je u tome što muški baš i ne razumeju žensku seksualnost niti njihove potrebe. One se bitno razlikuju od potreba muškaraca i ako tu postoji nekakav problem,onda je vrlo moguće da žena svoje zadovoljstvo potraži sa nekim drugim partnerom.ne kažem da je to opravdano,već da je to pre svega plod nedostatka poverenja i otvorenog razgovora među partnerima.Otvorenost razgovora i poverenje se stvara,razvija i gaji i kao takvo mora biti stavljeno kao ne prikosnoveno između partnera.
Postoje i lažni oproštaji ali postoji i povređenost koju trpi druga strana.Biće ti potrebno puno truda,volje i ljubavi da povratiš njegovu stabilnost i veru u njega samog ali to nije nemoguće ako postoji ljubav i iskreni razgovor,bez tabu tema i tome slično...pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija posle prevare
PostPoslato: Čet Jun 02, 2016 12:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Како дођосмо до тога да је жртва крива?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: