Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 122 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 30, 2015 5:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 10:01 am
Postovi: 11
Jako dobar proizvod za menopauzu je Femmenessence, ja sam našla u apoteci u Iloku +38532590285


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fiziologija seksualnog odnosa
PostPoslato: Sre Jun 22, 2016 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2016 9:51 pm
Postovi: 3
mozda nije tema al svakako ima veze sa sexom :D. nisam imao dugo curu, jedno godinu i kusur dana, i sad kad sam je napokon nasao imam male problemcice koji smetaju :(
poceo sam mastrubirati u drugom osnovne, pravio male pauze ko klinac po par meseci, al zadnjih 7 8 godina retko se desi da dan prodjeda se ne igram. cak ponekad vise puta u toku dana. ja bukvalno ucim i od jednom mi se krene drviti.
pre sa curoma nikad nisam imao problema. al sad sa ovom novom od 6 puta,3 puta mi se nije digao, dvaput nisam svrsio, a jednom nakon fazon 50 min cistog sexa.
pokusavao sam sve , da nepijem par dana, da se naspavam, da ne mastrubiram po 3 dana. al jednostavno ne osecam nikakvu napaljenost da mi se pocinje dizati il tako nesto.
s druge strane, kad dodjem napaljem, bilo da se ona igra sa njime rukama il da imamo sex. jednostavno osecaj nije toliko jak. pa se to oduzi po 45 min . dignemo ruke od sexa ne mozemo vise.
taj 1 put kad sam svrsio sa njom batalili smo sex i htela je rukom da odradi al ni tad nije uspela pa sam morao da uzmem stvar u svoje ruke 8)
i to pocinje da bude veliki psihicki problem, jer se plasim da mi se nece nadignuti, il da cu je smoriti. a sex mi nekako glup, ako ne idem do kraja.
razmisljao sam da li je zbog stresa, al generalno mene ne pogadjaju toliko obaveze na fakultete i generalno sam smiren.
alkohol ne pijem ima evo 3 nedelje (18dana), pusio nikad nisam. u teretanu idem vec punih 2 godine. nikad nisam nikakve hemije koristio
i tako, osiguran nisam ne znam kome da se obratim sem internetu :D
sve sugestije , saveti su dobrodosli


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 122 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: