Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: tezina na grudima i uporan kasalj
PostPoslato: Pet Mar 14, 2014 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:58 am
Postovi: 6
Postovani da nemam problem ne bih se ni javljala. Elem da krenem od pocetka s nadom da cu bar neki savet dobiti. Pre mesec dana sam imala temperaturu povisenu i lomljenje celog tela. Popila ampulu novalgetola i visoka temperatura je spala. Ali od tada krecu problemi jal kasalj i iskasljavanje i TAJ NEKI PRITISAK NA GRUDIMA. Uzasan osecaj. Isla sam kod pulmologa. Pluca su mi cista na rtg snimku i spirometrija vise od 120% i opsta krvna slika ok. I oni meni lupe dijagnozu astma alergijska. Pumpica mi Ne pomaze i ne budem lenja i odem kod privatnog pulmologa. Preslusa, ponovo uradi spirometriju i kaze mi da je sve uredno i da nemam astmu. Da mi sumamed od 500 i controloc i operil za nos. Proslo je 2 nedelje od tada meni je slicno. Naravno malo mi je bolje ali sada suvi kasalj je i dalje tu i taj osecaj tezine...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tezina na grudima i uporan kasalj
PostPoslato: Pet Mar 14, 2014 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:58 am
Postovi: 6
Da nastavim. Uz svu terapiju pijem dosta cajeva i sirupa protiv suvog kaslja. Odem opet kod doktorke i izvadim krv na razne viruse i stitnu zlezdu. Stitna je u redu a nemam ni te navedene viruse! Svi su <0.8 adeno, koksaki, influenca a i b i epstein barr. Iako pise da sam svaki od njih imala nekada sem koksaki. Jer mi je IgG pozitivan a IgM negativan. Dobila sam uput i za gastroenterologa jer sumnjaju da taj pritisak i blagi bol u grudima i konstantno kasljucanje od kiseline iz zeludca koja se kao vraca u jednjak... Ni sama nisam pametna vise. A pregled tek u aprilu imam zakazan :( naaaajvise me muci taj pritisak u grudima zbog koga i kasljucam i nisam aktivna fizicki kao pre. Da napomenem nekad mi je po dva dana super ni ne zakasljem se i ne gusi me pa opet sve isto sutradan. Nadam se da cu dobiti pravi savet. Imam 28god i izvinite zbog ovolikog posta. P.s da li trebam da se obratim kardiologu? Nikad pre tako dugo me nije drzalo. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tezina na grudima i uporan kasalj
PostPoslato: Sub Mar 22, 2014 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:58 am
Postovi: 6
Evo mene opet. Ja molim moderatore da bar neko pokusa da mi da neki savet. Jos uvek kasljem tacnije mesec ipo i to sada suvi jaki i nadrazajni kasalji uzasan osecaj pritiska u grudima preko celog dana. Dok nocu i kad malo mirujem ne gusi me i ne kasljem. Lekarka je rekla da ce mi dati uput za pulmologiju u Kàmenici. I ekg srca.. Joooj nisam vise normalna od ovolikog kaslja a moram raditi... Ljudi u Kamenici su mnogo strucniji nadam se i svaki odgovor i diskusija ce mi bar malo pomoci. Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: