Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Pobesneli zivac
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 4:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
Sigurno vam se svima dogodilo makar nekad u zivotu da vam je pulsiralo oko , nos, usna ili ste cak imali osecaj kao da vam se mrda cela faca. Pretpostavljam da to nastaje kao posledica upaljenog nerva; neki ljudi to komentarisu kao "udarila te promaja negde" cak sam jednom cula izraz "usinuti nerv" :D sto mi je bilo jako smesno. Sve u svemu morate se sloziti samnom da bilo sta da vam je ikad pulsiralo, jako jako je dosadno i neprijatno. Ja sam pokusala da na forumu nadjem temu u kojoj bih mogla vise da se informisem o ovome i nisam nazalost bila uspesna, a i ovo grozno pulsiranje koje mi se od sinoc pojavilo nikako da stane :roll: , verovatno ste primetili da je vidljivo cak i u ogledalu. Zanima me znate li nesto vise o ovoj pojavi? Kako nastaje? i naravno postoji li neki metod, ili bilo sta sto moze ovo otkloniti? :roll: :P :roll: Veliki pozzzz svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 4:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 11:44 am
Postovi: 138
Meni se to desilo da mi poskakivalo oko ali to je bilo zato sto sam bila umorna, san mi je pomogao :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 4:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
i meni se dogadjalo s okom i obicno prodje, ali od sinoc mi pulsira pola donje usne i jako je dosadno :o mislila sam proslo kad sam jutros ustala kad ono ne danas ceo dan, cas pocne cas prestane i tako me zeza smrc smrc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 4:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Jel' se to dešava na celom licu, ili samo na polovini?

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 5:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
ne celo lice konkretno samo desna polovina donje usne i to ne ceo predeo nego kao da mi jedna zilica tu kucka cak je i okom vidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 5:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
To se javlja kod nervoze. Ako nije često ne leči se. Ako baš traje stalno, onda možete ići neurologu. Daju se beta blokatori.

A recite mi da li ste primetili možda asimetriju lica, da li Vam se spustio ugao usne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 5:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
Jao pa ne nikada nisam ni mislila da je to toliko ozbiljno nije valjda da se to vama ne dogadja da vam ponekada igra oko, jer se to dogadja svim mojim prijateljima, ja inace imam 25 godina, i lice mi je simetricno malo ste me uplasili s tom pricom o asimetriji i beta blokatorima to mi vise lici na neku ozbiljnu pricu ili sam ja Jefimija mozda olako shvatila celu stvar ,ako jesam recite mi molim vas?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 7:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
Nema razloga da se bojite, to je nešto što se svima javlja kada smo pod stresom i prolazi. Ne leči se. :( Jest dosadno, al šta ćemo sad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 10:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
hvala puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 12:10 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Ja bih samo da ubacim jedan laički savet - počni da uzimaš Beviplex (kompleks B vitamina), čula sam da se on preporučuje u takvim situacijama.

Pozz, majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 12:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 2:07 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
macadamia je napisao:
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:


:lol: :lol: Ajoj kakva "smrt" kombinacija. Meni bi srce trokiralo da napravim taj miks!! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 3:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
majja je napisao:
macadamia je napisao:
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:


:lol: :lol: Ajoj kakva "smrt" kombinacija. Meni bi srce trokiralo da napravim taj miks!! :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: kombinacija je stvarno luda , ja bi se cela tresla, a i šti reče Majja miks je šok :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 5:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
Bili ste u pravu :D :D :D nisam pila kafu i popila 2 bedoxina i prestalo HVALA HVALA HVALA :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 8:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
minjab je napisao:
majja je napisao:
macadamia je napisao:
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:


:lol: :lol: Ajoj kakva "smrt" kombinacija. Meni bi srce trokiralo da napravim taj miks!! :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: kombinacija je stvarno luda , ja bi se cela tresla, a i šti reče Majja miks je šok :lol: :lol: :lol: :lol:


OK, ja jesam frik kada se približi ispitni rok ili kada je frka na poslu, :lol: ali nisam sigurna da imam tu "ludu žicu", pa da istovremeno uzmem guaranu i kapućino. :D Moja "zavisnost" se svodila na Nes cappuccino za poneti kada krenem na posao, pa onda Guarana na pauzi za doručak, tek da se dodatno razbudim, cappuccino negde oko 3, Nes po povratku sa posla, tek da bih imala snage da se dovučem do kuće, i, naravno, uveče kada izađem u grad. :lol:

Inače, bilo mi je potrebno 6 dana bez kofeina da ga skroz "izbacim iz sistema". 8) Sada sam caffeine-free već mesec dana. :)

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: