Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: niz poremecaja i simptoma
PostPoslato: Pet Nov 16, 2007 5:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 16, 2007 4:52 pm
Postovi: 7
Lokacija: bl
Ovako. Kod mene se javlja niz poremecaja kao sto su: Lupanje srca, ubrzan rad srca, gusenje, bol u vratu, nazad na spoju s lobanjom, ali sam kad pomjeram ili zabacujem glavu, nikada glavobolja sama za sebe, bol u ramenima, lopaticama i iznad prsne kosti, ali bas bol u kosti. nestabilnost tj. vrtoglavica, vrucina u usima, bol u predjelu sinusa, nekad i cela, nevoljnost, utucenost, neveselost. nestabilnost u nogama kao nedostatak snage, te stalno hladna oba mala prsta na ruci.

imam 3o godina

E sad ovako, od ranije imam septum sinusa, sto znam. Takodje, utvrdjena mi je hipertenzija, tlak mi je povecan npr. 160/110, maksimum, a obicno 135/90-95, mada zna biti i ok.

Nadjen mi je neki Keith sindrom ili sl. I/II, ispitivanjem fundusa ocne duplje.

Takodje, imam problema sa kicmom i to vratnom i to c3 c4 c5 i dijagnozu sy cervicobrachiale i discartrosis i.v c4 c5. Imam lose drzanje, katastrofa, to znam, ali skelet se vec tako formirao.

Nadjena i alergija na polen prasinu i travu


radio gomilu pretraga, doplera, ekg, ultrazvuka arterija i sl, aorte, nadbubrega itd.
nadjen mi nje i hipoplastio vertebralis, koja je 2,4 a druga 3,8

pijem concor 1,.25 mg svako jutro, ali sam i dalje los, mada je pritisak malo dosao na svoje.

sta bi jos mogao uraditi, sta bi to moglo biti sa mnom, postoji li zajednbicki nazivnik za ovo, ili je rijec o omili simptonapomenuo bih da se simptomi nekad udruzeuju, nekad me jedan ne muci poa opet pocne. rekao bih i da je sve izrazenije kad sam medju ljudima i na otvorenom, ali se bojim da se sve opet ne pripise psihi.

Npr. vrtoglavica i nestabilnost me nije mucila od novembra 2005. godine, pa sve do avgusta 2006, srce ponekad, pritisak ne znam nisam mjerio. vrat me bolio uvijek i ramena, posebno uvece. Sad ni dobro ne spavam, a kad se probudim ujutru nekako sma sav ukocen.

_________________
ne bih


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Ned Nov 18, 2007 12:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Proveri vitamin B12 i zeljezo........
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: