Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: STA MI JE?
PostPoslato: Čet Maj 05, 2005 9:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 9:02 pm
Postovi: 2
STA MI JE?
U ZADNJIH MJESECI IMAM PROBLEM SA ZELUDCOM NEDUGO ZATIM I PSIHICKIH PROBLEMA
U STOMAKU MI SE POJAVI KAO NEKA KISELINA DA SE RAZLIJE I DOBIJEM TESKO DISANJE A NAJVECI PROBLEM JE STO DOBIJEM PREVELIKU PANIKU. STEZANJE U GRUDIMA (TESKO DISANJE)NISTA MI NIJE INTERESANTNO BEZVOLJAN SAM LAKO SE UMARAM BOLOVI U GRUDIMA I STA MI JE NAJGORE KAD PUSIM I PIJEM KAFU ONDA MI JE U STOMAKU KATASTROFA . DALI MI NEKO MOZE RECI JELI IMAO NEKIH SLICNIH PROBLEMA DOSAD SU MI LJUDI GOVORILI PSIHA NEKI KAZU KILA NA ZELUDCU I KOLIKO MOZE UTICATI STRES NATO SVE:U ZADJNE VRIJEME CESTO MISLIM O SMRTI O BOLESTIMA KAKO JE ZIVOT S..NJE.
KAKO JE SVE ISTO MOLIM NEKOGA DA MI KAZE KAKO DA SE PONOVO VRATIM U NORMALNI ZIVOT ;NAGLO SAM SMRSO IMAM CUDNE BOLOVE U CITAVOM TJELU ITD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 10, 2005 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 11:08 pm
Postovi: 6
Gladiator...zvucis isto kao i ja.Pisao sam ranije o mojim problemima,tako da se necu ponavljati,ali pronasao sam da imam kilu na zeludcu,ali i ja imam te bolove u grudima,isto sam imao probleme sto kazes razmisljanja o smrti i bolestima,pogledam li novine i vidim citulje zamislim se i pokusavam da shvatim zasto je taj neko bas morao da umre tada,jako neobicne misli i sto je cudnije poceo sam da se secam nekih snova koje sam sanjao pre vise od 5 godina,kazem ti totalno sam bio otisao u aut...ali sto je cudnije te stvari su mi (da li same od sebe ili ne) prestale,prestao sam da razmisljam o tome,moj savet ti je da pregledas srce i zeludac da budes miran da je sa njima sve u redu,a ako se ustanovi da je sve u redu pocni da se bavis necim pokusaj sve da radis samo da ne razmisljas o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 10, 2005 5:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Zeludacna hernija se moze lepo drzati pod kontrolom ako se vodi racuna o ishrani:
jesti cesce a male obroke, nista gazirano niti da nadima, ne przeno pohovano, vec bareno i dinstano i sl.
Probaj.
poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: gladijator
PostPoslato: Pet Maj 13, 2005 12:44 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
ja licno iz iskustva mislim da nije u pitanju ni jedna od navedenih stvari vec da si upao u anksioznost i paniku jer se i meni tako isto desilo proveri zeludac i sl posavetuj se prvo sa psihijatrom pa ces videti ja sam mogao da pojedem i masno cebe dok nisam upao u krizu koja se isto tako manifestovala s time da sam ja jos i imao pritisak jedni su pricali ovo drui ono dok nisam otisao na VMA i tamo mi dali dijagnozu generalizovani ansiozni poremecaj a od lekova rivotril i propranol i steogo mi zabranili gazirana pica kafu i cigarete jer one izazivaju visak adrenalina i prave haos po organizmu pocev od povisenog tonusa do raznih mucnina i nakraju opstom iscrpljenoscu da ti ne bih sada obijasnjavao sve idi kod lekara i videces inace ja sam smrsao naglo 20kg za mesec dana pozdrav i javi sta je bilo ali idi obavezno kod psihijatra na savet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STA MI JE?
PostPoslato: Sre Maj 18, 2005 3:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 29, 2005 12:08 pm
Postovi: 7
GLADIATOR je napisao:
STA MI JE?
U ZADNJIH MJESECI IMAM PROBLEM SA ZELUDCOM NEDUGO ZATIM I PSIHICKIH PROBLEMA
U STOMAKU MI SE POJAVI KAO NEKA KISELINA DA SE RAZLIJE I DOBIJEM TESKO DISANJE A NAJVECI PROBLEM JE STO DOBIJEM PREVELIKU PANIKU. STEZANJE U GRUDIMA (TESKO DISANJE)NISTA MI NIJE INTERESANTNO BEZVOLJAN SAM LAKO SE UMARAM BOLOVI U GRUDIMA I STA MI JE NAJGORE KAD PUSIM I PIJEM KAFU ONDA MI JE U STOMAKU KATASTROFA . DALI MI NEKO MOZE RECI JELI IMAO NEKIH SLICNIH PROBLEMA DOSAD SU MI LJUDI GOVORILI PSIHA NEKI KAZU KILA NA ZELUDCU I KOLIKO MOZE UTICATI STRES NATO SVE:U ZADJNE VRIJEME CESTO MISLIM O SMRTI O BOLESTIMA KAKO JE ZIVOT S..NJE.
KAKO JE SVE ISTO MOLIM NEKOGA DA MI KAZE KAKO DA SE PONOVO VRATIM U NORMALNI ZIVOT ;NAGLO SAM SMRSO IMAM CUDNE BOLOVE U CITAVOM TJELU ITD

Prvih nekoliko dana posti sa hranom i izbaci sve sto mislis da su lose navike.Raspitaj se kako se posti u islamskom svijetu pa probaj tako.
Nakon nekoliko dana osjetit ces opste poboljsanje organizma. Pocni se baviti jogom.Nakon posta, redovno ustani ranije,uradi fizicke vjezbe-fiskulturu,doruckuj, rucaj oko 1 sat,prosetaj malo,odmori poslijepodne,veceraj oko 18 sati.Dotjeraj svoj zivot u normalu koliko mozes.Posta se ne boj,on cisti i tijelo i dusu.Prestat ce ti problemi sa zeludcom i sa bolom u grudima.Garantujem ti da ces biti ko nov.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: