Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 3:07 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 13, 2007 12:01 am
Postovi: 96
Evo i ja da dam jedan skroman doprinos temi. ;)
Za sve koji imaju problematican i kratak frenulum, a nisu sigurni da li da odu na operaciju, evo jos jednog razloga da se ipak odluce: mozda ce vam to povecati penis! Meni jeste.
U stvari, to direktno ne dovodi do povecanja, vec kratak frenulum ne dozvoljava glavicu da prirodno dodje do svog punog izrazaja pa ga savija na dole i spusta. Kod mene je bila takva situacija - dobitak u velicini ide do 1.5cm, sto uopste nije zanemarljivo! To se vidi i na fotkama koje sam napravio pre i posle. Glavic je znatno puniji i veci nego pre frenulotomije!

Na ovu kartu uopste nisam isao, buduci da mi je bio iznad proseka (17cm), ali ovaj bonus me svakako obradovao! A vala i moju devojku, koja je "promenu" uocila okom i pre mog zvanicnog merenja! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 5:09 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2005 3:08 am
Postovi: 407
    Slika Dzizs, pa ovde ima i teske artiljerije : )))


Slika je napisao:
buduci da mi je bio iznad proseka (17cm), ali ovaj bonus me svakako obradovao! A vala i moju devojku.....


nisu dzabe oni shashavi Rimljani mood(r)ovali - penis bonus pax in domus* Slika



Slika , jane_doe
___________
*penis ++++ --> mir u kuci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: komentar teme
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 2:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
ZAISTA MI JE DRAGO STO JE OVA TEMA IZAZVALA VELIKO INTERESOVANJE FORUMASA!

DA SE RAZUMEMO, TEMU NISAM POSTAVIO I VEZBE PREVEO NA SRPSKI DA BI SUGERISAO FORUMASIMA DA UPRAZNJAVAJU VEZBE, VEC DA SE O NJOJ PRODISKUTUJE NA VISOKOM NIVOU I SA OZBILJNOSCU, KAKO TO I JESTE NA OVOM FORUMU!

DRAGOCENA BI BILA I PODELA ISKUSTAVA SA FORUMASIMA, KOJE SU VEZBE PROBALI.

INACE, U PRINCIPU SE SLAZEM SA MNOGIM FORUMASIMA, KOJI SMATRAJU DA NIJE SVE U VELICINI!

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: VEZBE RADE!
PostPoslato: Pon Jul 02, 2007 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 02, 2007 12:20 am
Postovi: 1
bla bla bla bla....ja sam doktor ja sam ovo ja sam ono,niste ni probali a ubedjujete druge kako nesto nije moguce.velicinA nije vazna!pare nisu vazne!itd...ma nista nije vazno kad to imas!testise ne treba grejati vec samo penis a to pise na sajtu(thunders place),pise i mnogo toga drugog pa ako ne znate engleski ili ga naucite ili ne mojte raditi te vezbe.treba dosta toga procitati pa onda poceti sa vezbama tako da ne bi doslo do povreda.VEZBE RADE!zivi sam dokaz,radim ih oko 8 meseci mada ne koliko bih trebao jer sam len.duzi mi je 1cm a i deblji.mozete da povecate i duzinu i debljinu.znam da zvuci kao laz jer i sam sam citao kako ti sveznajuci doktori pisu kao nije moguce da se poveca,jedino operacijom a i to je malo.e pa ja vam kazem iz licnog iskustva da vezbe rade a cak i ako ne zelite da ga povecate odredjene vezbe bi trebalo da radite radi bolje erekcije npr. "kegels".ali prvo procitajte sto vise kako treba vezbati a kako ne jer samo jedan penis imate!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 02, 2007 1:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
joooj LOL LOL
koliko razlicitih patki, toliko razlicitih vagina
da li vam se desilo da budete sa devojkom, i da nista ne osecate, mozda malo na pocetku, a posle nista... da ne vidite penetraciju ne bi ni znali gde gurate, mozda u jastuk LOL
a sa druge strane, da li ste bili sa devojkom koja je uska, i koju osecate onako skroz, svakim milimetrom svog penisa...

E ISTO TAKO I ONE LOL

neke ne osecaju, a neki im bas prijaju (neki ih i bole)

i sta sada?

nadjite sebi adekvatnog partnera

to je kao da imate metar i zilet i trazite nacin da porastete jos po metra kako bi bili sa manekenkom od 1,80 iz susedne zgrade lol
nemere

i znate koja je dobra patka? ona koja se ne spusta lol i po mogucstvu debela :wink:

ovo je bio osvrt samo na culni dozivljaj, o psihickim ciniocima, to je vec druga prica... ona najbitnija :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 14, 2007 6:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2007 8:07 pm
Postovi: 64
swaka chast zje :D

nauchite da koristite to shto imate, za pochetak...


ako to ne uspe, nadjite partnerku sa kojom ste na istoj razini. wash komplex malog penisa izjednachite na njenim komplexom malih grudi.... LOOOOOOOOOL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 15, 2007 12:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
"devojcica" je u pravu :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 7:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Svidza mi se vas humor...samo nastavite ...hah :)
inace + za vezbe, pokusao sam kegelove, ali sam se bio ulenjio, zelim da produzim odnos i razmisljam se o seciranju frenuluma...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 11, 2007 2:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2005 3:08 am
Postovi: 407
[ Slika ]


kaze jedan moj drugar:
ja bih mog skratio za 5, samo da hidraulika radi......Slika



[ / Slika ]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 10:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 19, 2007 10:06 am
Postovi: 1
da,da,da ,sve je to fino ... nego cuo sam da ima neka krema na bazi hormona ili tako nesto , za povecanje penisa.Preporucuje se u pubertetu, pa ako neko zna nesto o tome ... neka kaze
koji centimetar gore ... moze dobro doci :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 22, 2007 10:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 23, 2007 4:27 pm
Postovi: 10
ako ako, samo se igrajte hormonima...

Nego, pre nego se odlucite za bilo kakvu akciju povecanja penisa, pogledajte ovo, mozda ipak nista ispod proseka...

http://www.mattersofsize.com/measuring-penis.html
http://www.afraidtoask.com/members/measure2.html
http://ezinearticles.com/?The-Correct-W ... &id=343245
http://www.buypenisenlargement.com/measure.html
http://www.jackinworld.com/library/articles/size.html

Radi se o uputstvima za merenje...ako neko ne razume engleski, kao pravilan nacin merenja penisa navodi se onaj gde se lenjir pribije uz "pubic bone" ne znam naziv na nasem jeziku. S obzirom da je to nacin koji je koriscen u vise studija mislim da je potpuno opravdan.

Srecno :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 23, 2007 4:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
E, ovako !

Ja imam pouzdan predlog kako sigirno povećati i dužinu i što je još bitnije debljinu penisa a to će te uraditi na sledeći način :

Za ovu intervenciju potrebno je naći košnicu sa pčelama ili osama i dobro ih iznervirati ali baš ono da polude. Kada to uradite onda je potrebno izvaditi vaš mali polni organ ( pincetom za slučaj da ga je teško dohvatiti ) i onda staviti na ulaz od košnice. Zatim je potrebno sačekati da pčele ili ose vide da ste pored toga što ste ih iznervirali još izvadili i onu stvar koja je evidentno mala što će još više da ih iznervira činjenicom da ih kurče..t čovek sa malim penisom iritita čime će se blago rečeno obrušiti na njega i izujedati ga !
Posle toga ( ako preživite sve te ujede ) ostaje vam da otrčite do vaše drage dame i pokažete evidentno uvećan polni organ ! :lol:

A sada ozbiljan savet : Bilo bi bolje da radite na poboljšalju moždanih aktivnosti umesto što ste u potrazi za načinom kako povećati polni organ , da ne bi ste pokvarili i to što vam je ostalo od "njega" !
Nemoj nekom da pada na pamet da koristi neke hormone ili bilo šta vezano za ovu glupu temu !

Nadam se da će ovakve ili slične teme otići konačno u zaborav !

PS: Čisto, sigurnosti radi zbog onih koji razmišljaju polnim organom terapija sa pčelama i osama je samo napisana u ironičnom stilu da bih vam skrenuo pažnju na gluposti o kojima pričate i NI SLUČAJNO TO NE RADITE !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 24, 2007 12:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
haha kralju LOL 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 12:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Helix je napisao:
ako ako, samo se igrajte hormonima...

Nego, pre nego se odlucite za bilo kakvu akciju povecanja penisa, pogledajte ovo, mozda ipak nista ispod proseka...

http://www.mattersofsize.com/measuring-penis.html
http://www.afraidtoask.com/members/measure2.html
http://ezinearticles.com/?The-Correct-W ... &id=343245
http://www.buypenisenlargement.com/measure.html
http://www.jackinworld.com/library/articles/size.html

Radi se o uputstvima za merenje...ako neko ne razume engleski, kao pravilan nacin merenja penisa navodi se onaj gde se lenjir pribije uz "pubic bone" ne znam naziv na nasem jeziku. S obzirom da je to nacin koji je koriscen u vise studija mislim da je potpuno opravdan.

Srecno :)

žalim , nije tačno
pomenuti bone press (BP) se koristi samo kod penis enlargement programa (PE), kako bi se napredak što tačnije prikazao (izbegao eventualni uticaj gubitka suvišnih kilograma i tzv fat pad)
Zvanično se za merenje primenjuje NBP metod, znači bez pritiskanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 12:42 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Sebastian666 je napisao:
da,da,da ,sve je to fino ... nego cuo sam da ima neka krema na bazi hormona ili tako nesto , za povecanje penisa.Preporucuje se u pubertetu, pa ako neko zna nesto o tome ... neka kaze
koji centimetar gore ... moze dobro doci :wink:

navodno su efekti kratkotrajni
a i ta krema sigurno košta
dok su vežbe free i sve ostaje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: