Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bulimija
PostPoslato: Pon Apr 18, 2005 11:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Imam jedan ogroman problem!Vec deset godina patim od ovog poremecaja,sada imam 25 god. i konacno sam voljna da ucinim nesto po pitanju lecenja,pa mi treba savet kome da se obratim i postoje li specijalisti za konkretno takvu vrstu poremecaja.
Zanima me i u cemu se sastoji proces lecenja i da li je izlecenje uopste moguce???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: BRAVO
PostPoslato: Sre Apr 27, 2005 7:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 03, 2005 10:33 am
Postovi: 2
Znam koliko ti je za ovu odluku bilo potrebno hrabrosti,naročito posle toliko vremena.Svakako da treba da odes kod psihologa ili psihijatra jer zaistanije to nikakav bauk a najbitnije je tvoje ozdravljenje!I da sigurno ce biti jako tesko,sigurno ces puno puta posustati_ali MOLIM TE NE ODUSTAJ!!!!!!!!!!Ovaj problem te je sigurno emotivno blokirao,moguce ida objektivno i nemas nekih problema,ali verovatno intimno osecas nepodnosljivu teskobu iz raznih razloga a ocigledno hrana nije resenje -ona se jede i u njoj se uživa ili ne..........ali ona nije leik ,daje suvise kratkotrajne rezulatate.Verovatno gledas u pogresnom smeru misleci da je tvoj problem ishrana,verovatno je nesto skriveno iza toga a kada to SAMA otkrijes znaces koja su prava sredstva za razresenje onoga sto te muci ,počećes zaista da živis,da zaista vidis svet oko sebe i sebe,u glavi ce ti biti mnoge stvari,a ne samo hrana kojom si okupirana i koja crpi svaku tvoju energiju....to je ružno,ali mislimo da je i to lakse nego patiti, rizikovati-TU JE ZAMKA-to je laž DOZVOLI SEBI DA ŽIVIŠ SVE POBEDE I PORAZI SU DEO ŽIVOTA ;ALI I TAKAV;AKO GA PRAVILNO POSMATRAMO JE NESTO NAJVREDNIJE;ZIVOT KOJI SVESNO ZIVIMO JE VREDAN SVAKOG TRUDA MI SAMI smo najveca vrednost nikada nemoj da pomislis DA SI BEZVREDNA- I TO JE LAZ .Potrebno je da ponovo zaživis u pravom i jedinom životu,onom u kome se ne broje kalorije,grami kilogrami i ispovraćana hrana:TESKO JE JAKO TESKO;UVEK NA UMU IMAJ CILJ ;A TO SI TI SAMA I SAM TVOJ ZIVOT TO JE NAJVECA NAGRADA I BUDI SIGURNA Da si je dostojna!!!!!!!!!!!!!!!!IMAJ VERE,JER ZNAM DA IMAS SNAGE I DA CES JE U SEBI PRONACI!!!!!!!!ZNAM DA HOCES
P.S.Preporučujem ti knjigu "Dervis i smrt"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: