Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 11, 2007 8:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2005 3:04 pm
Postovi: 201
Lokacija: N.Sad
Eto koliko razlicitih misljenja.
Moje bezuslovno poverenje je povereno Prof Dr. T. Vejnovicu a sva ogorcenost na Perinatal i dr. Kozarov - moj slucaj postoji na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: 'fala
PostPoslato: Sre Sep 12, 2007 8:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 23, 2007 12:27 pm
Postovi: 2
hvala ti puno patraskovic....iako toliko dugo zelimo bebicu skroz smo ne spremni i ne informisani. cujem razne price od raznih osoba pa bi da se informisem o svemu i svacemu. :)
hvala ti puno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 12, 2007 12:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2007 1:24 pm
Postovi: 20
Definitivno nemojte ići u "Perinatal" kod doktorke Kozarov. Ja sam išla dve godine da bih utvrdila uzroke neplodnosti. Sve što mi je preporučila doktorka Kozarov za te dve godine su sekret i papa test. Pratila mi je godinu i po dana jajne ćelije, išla sam kod nje svaki 12. i 15. dan ciklusa. Da bi na kraju svega toga rekla da je sa mnom i suprugom sve u redu, da samo treba da se opustimo. Posle toga, ja odem u Betaniju kod doktorke Trninić i prvo što sam trebala da uradim su naravno HORMONI, koji su bili povišeni i koji su naravno uzrok neplodnosti. TAKO DA ZAKLJUČIMO DA U TOKU DVE GODINE DOKTORKA KOZAROV IZ "PERINATALA" SE NIJE SETILA DA MI KAŽE DA URADIM ANALIZU HORMONA, KOJA JE ABECEDA UTVRĐIVANJA UZROKA NEPLODNOSTI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 12, 2007 2:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Soso,odlazila sam i kod privatnih i drzavnih ginekologa po Novom Sadu i nisam uspela da napravim razliku osim u ceni usluge.Recimo,najvise mi se svidja pristup dr.Maksimovica u Zmaj Ognjena Vuka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 14, 2007 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 14, 2007 3:16 pm
Postovi: 3
Dr Popov u domu zdravlja na Limanu je fantasticna kao i doktorka Jevremovic u Betaniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 16, 2007 1:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 16, 2007 12:54 pm
Postovi: 3
Lokacija: NOVI SAD
Od srca Vam mogu preporuciti dr. Visnjevac Vuleta. Moje iskustvo je izuzetno.
Kod njega odlazim na redovne kontrole poslednjih 5 godina,a sada vodi i moju prvu trudnocu. Takodje, vodio je i 2 trudnoce moje sestre pre 6 i 4 godina, a one su spadale u rizicne i sve je zavrseno sasvim lepo i bez ikakvih posledica. Devojcice su zive i zdrave,rastu srecno i bezbrizno.
Ordinacija mu se nalazi u brace Ribnikar 53/I (odmah iza male pecurke ili pored kafea Mikelandjelo).Inace,radi i u Betaniji .

A,kako sam cula,dr.Vejnovic je odlican i kazu da su ova dvojica, rame uz rame po strucnosti.
Neznam da li je neka od Vas imala iskustva sa njim,ali moje iskustvo je ovakvo.
Ukoliko Vam zatrebaju jos neke informacije,pisite.
Pozdrav svima. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 2:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 20, 2007 10:35 am
Postovi: 10
dobar dan svima :)
dugo idem kod doktora Bjelajca ...prvo u Z.O.Vuka pa od kada je otvorio privatnu ordinaciju u Novosadskog Sajma idem tamo....to je lekar sa kojim mozes pricati do besvesti i ponasa se prema tebi kao da je tebe cekao...(isto takav je bio i u domu zdravlja)...porodila me je prijateljica kod koje ne idem jer mi je glupo da je opterecujem u Betaniji koju mogu takodje preporuciti a to je Gordana Radeka...takodje znam da je dobar dr.Segedi i dr.Maksimovic.
nadam se da sam malo pomogla :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ginekolozi u novom sadu
PostPoslato: Sub Sep 22, 2007 4:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 22, 2007 4:26 am
Postovi: 1
Drage moje mame,
sto se tice ginekologa u Novom Sadu vrlo sam se razocarala 2002.godine.Moja prica je dosta duga i pocinje od zelje da ostanem trudna preko trudnoce do porodjaja.Ako nekog interesuju detalji moze me kontaktirati na e-mail.Mogu samo reci sve pozitivno o dr Djordju Petrovicu koji radi u Betaniji i ordinaciji Maric.Da nije njega bilo ko zna sta bi se desilo sa mnom i bebom.Odmah da budem jasno kod njega nisam isla privatno znaci ne radi se o placanju ni pregleda ni samog porodjaja.Zahvaljujuci njemu moja beba ima sada 4,5 godine i ja sam vrlo sretna i zahvalnu dr Petrovicu.
O dr.Kozarov,Radeki.Novakov ,Mitreski pitajte me sta imam da kazem pogotovo kad dodje vreme porodjaja.Niko se ne javlja ne telefon a kazu Vam da slobodno zovnete a novac nemilice uzimaju na pregledima i ultrazvukovima (koji nisu toliko ni neophodni).
Trenutno zivimo u Americi.Ali moj porodjaj i iskustvo u Betaniji nikad necu zaboraviti.Isto tako prijateljica mi se porodila nocas (uzasno prosla)zahvaljujuci pojedinim doktorima i njihovim obecavanjima da ce biti sve ok i da ih nazove ako ih zatreba (naravno niko se nije javio na telefon).Na srecu sad je dobro ali je ocajna kao sto sam ja bila 2002.Pozdrav svima iz Bostona


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 25, 2007 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2005 9:39 am
Postovi: 13
BJELAJAC!!!

Vodio mi je trudnoću privatno, cene sasvim razumne, on divan čovek.

Ali ČOVEK i LEKAR, pre svega, a ne megaloman.

Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 10:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 9:43 pm
Postovi: 17
Drage dame,ima li neko iskustvo sa dr Aleksandra Kapamadzijom?Radi u Betaniji,a privatno u poliklinici 'Maric'.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2007 9:48 pm
Postovi: 22
Bila sam kod dr Dobric i ne znam da li sam potrefila los dan ili vreme... Bila je dobra sto se ponasanja tice, ali iznerviralo me sto bas nije pricljiva i cini mi se da ne voli objasnjavati. Takodje mi se cini da je pregled trajao prekratko, tako da nije ni primetila verovatno ono sta mene plasi i sto mi je cudno. Videcu kako ce biti sledeci put... Kakvi su vasi utisci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 12, 2007 9:13 pm
Postovi: 3
Mene 2 godine, uslovno receno, setaju i postavljaju dijagnoze zbog cega ne ostajem u drugom stanju. Za dr.Vesnu Kopitovic sam cula od prijatelja koji su uz njenu pomoc uspeli da ostvare IVF trudnocu. Otisla sam kod nje na konsultaciju i ... prvi put sam imala osecaj da mi se neko zaista posvetio ali ne samo recima nego konkretnim savetima, vrlo ekspeditivno. Sutradan mi je osecaj bio cak i jaci, jednostavno sam se osetila sigurno, po prvi put nakon 2 godine. Mislim da sam nasla svoju doktorku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 27, 2007 4:03 pm
Postovi: 6
I ja sam razocarana u doktore u Zmaj Ognjena Vuka, cini mi se da ne prilaze pacijentu kako treba i ne pridaju mu paznju, vec bi da samo zavrse sto pre :(
Posto se i u Domu zdravlja placa, a kod privatnika je oko 4.000, isla bih u Perinatal, ali kod Dr Andjelic.
Ima li neko iskustva sa njom?
Ako nije problem, preporucite mi nekog Dr molim Vas.
Citala sam sve prethodne postove, ali sam neodlucna jos uvek.
A, da... Ako se ide u Betaniju, zanima me da li mi treba uput ili mogu samo sa knjizicom otici?
Hvala mnogo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 8:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2007 9:48 pm
Postovi: 22
[quote="superica"]Posto se i u Domu zdravlja placa, a kod privatnika je oko 4.000, isla bih u Perinatal, ali kod Dr Andjelic.
[quote]


Sta mislis da se placa? Obican pregled se ne plkaca, jel se placaju mozda testovi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 11, 2007 8:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 27, 2007 4:03 pm
Postovi: 6
Cula sam da se placa i papa i cervikalni bris, imaju i cenovnik izlozen, a meni bi trebao celokupan ginekoloski pregled, pa ne znam koliko bi izaslo sve to.
Ako je blizu ove 4.000 kao kod privatnika, zasto ici i gurati se, cekati za iste pare?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 69 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: