Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Psihoterapija
PostPoslato: Pet Apr 15, 2005 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 13, 2005 12:58 pm
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
ivanbgd je napisao:
Bavim se raznim stvarima, pa tako znam ponesto i o ovome. :)
Ja sam u prethodnom pismu naveo najčešće psihoterapijske pravce koji se primenjuju kod nas. Jedina kauzalna, znači otklanja uzrok, jeste psihoanaliza. Ako još imaš pitanja, javi se.


Da, ja uvek imam milion pitanja. Inace, meni su se panicni napadi desavali u GSP u i kod kuce, tako da ne znam da li mi je gore da ostanem sama kod kuce ili da izadjem napolje. Meni je najveci problem u cemu naci osecaj sigurnosti, jer mi je samopouzdanje ispod nule. Razumski gledano nemam razloga za nesigurnost: imam krov nad glavom, studiram slikarstvo na FLU, dobar sam student i to obozavam, dobro se slazem sa muzem, cerkica mi je super, mama mi puno pomaze..., a ja sa i dalje osecam katasrofalno nesigurno.
Nikako da nadjem neki okidac koji ce da me gurne i to me izludjuje, kao i pomisao da stalno zavisim od drugih, da organizujem vremena da ne ostajem sama, a to sve NISAM JA. Inace sve sto sam oduvek mrzela je to da zavisim od nekog, uvek sam sve sama resava i ovo mi dodje kao robija. A besna sam na sebe jer mi sve to nekako dugo traje i nikako da skupim hrabrost da se prepustim i upustim i krenem sama. Po gradu smem da idem samo taksijem, GSP jos uvek ne dolazi u obzir ili je cak mozda bolje da se bacim u vatru, pa da vidim sta ce biti.

Da li imas neki savet?
Inace da li mozes da mi kazes nesto vise o sebi?

Unapred zahvalna Danja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Agorafobija
PostPoslato: Pet Apr 15, 2005 9:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Koliko puta nedeljno ideš na psihoterapiju, kog je usmerenja psihoterapeut, da li je psiholog ili psihijatar i da li uzimaš neke lekove?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 17, 2005 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 13, 2005 12:58 pm
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Ivane

Lecim se kod psihijatra, pijem rivotril i ne znam sta znaci usmerenje psihijatra. Zeni kod koje idem je to jedna od specijalnosti, a ona je nacelnik u KCB Dr. Misovic. Jako sam zadovoljna njom, ali nisam sobom. Posecujem je 2 puta nedeljno.

Nadam se da imas neki savet i da ces mi napisati nesto osebi. Da li ti imas neki problem i koji je, cime se bavis, koliko imas godina...

Pozdrav Danja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Agorafobija
PostPoslato: Pon Apr 18, 2005 9:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Imam 38 godina, radim i nemam problema sa agorafobijom.
"Usmerenje" psihoterapeuta, znaci koji metod primenjuje: psihoanalizu, bihejvioralnu, gestalt i dr. Ako je 2x nedeljno, sigurno nije analiza, ali nema veze. Bitno je da li ima uspeha ili ne. Pozdrav! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pozdrav i evo sajta koji rjesava moje probleme
PostPoslato: Ned Maj 29, 2005 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
www.bzaim.ba

Posjetite ovaj sajt i necete se pokajati sigurno
Caos.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: