Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Sub Avg 25, 2007 4:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 06, 2005 12:48 am
Postovi: 21
Pozdrav. Ovako. Sa novom devojkom sam imao vec nekoliko odnosa i sve je bilo u redu, osim mozda cinjenice da je ona malo "uska" dole, ako me razumete, pa to moze malo i da mi zasmeta ali ok. Posle seksa uvek imam obicaj da ako ne mogu da se istusiram, da barem operem penis, ali tada kada mi se javio problem nisam ni to imao prilike da uradim. Ujutru mi se pojavilo crvenilo na unutrasnjoj kozici penisa i nesnosan svrab i nesto belo na glavicu. Takodje kao da je penis dosta vlazio tu gde je bilo crvenilo. Posle par dana svrab je nestao i malo pomalo crvenilo se smanjivalo. Kada je to sve 90% vec nestalo pojavila mi se ranica na rubu penisa koja je bila neverovatno osetljiva na dodir. Posle par dana pojavila mi se jos jedna ista rana na ispod zadnje strane glavica. Posto su rane bele vecinom, pomislio sam da je neki gnoj pa sam probao da istisnem ali sam na tezi nacin saznao da nije gnoj vec verovatno ono belo sto nastaje kada rana zarasta. Postavio sam neke slike da ne objasnjavam previse. Zadnja rana me izuzetno pece kada npr. idem u vece pa povlacim kozicu na dole. A prednja rana me boli na dodir. Sve to imam vec nekih 7-8 dana. Poslednjih 2 dana ispiram sve to kamilicom i mazem mast FLOGOCID (protiv gnojnih rana, cireva, raznih upala koze i sluzokoze). To mi je drugar preporucio. Mast mazem vec nekih 3-4 dana. Ali ne vidim apsolutno nikakav napredak. Ne ide na gore ali ni na bolje, a ja sam bas postao nervozan zbog toga jer me ponekad bas zaboli dosta i cesto me pece. Sta da radim? Imam nekih problema sa zdravstvenom knjizicom, pa i nisam bas u mogucnosti da odem kod lekara. Jel mozete da mi preporucite mozda neki rastvor ili neku mast?
P.S. Slikano je telefonom pa je malo mutno.


http://www.zshare.net/image/33086895905f19/
http://www.zshare.net/image/3308715bdbe548/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 25, 2007 6:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Hm... Prvo, kako si bre izdrzao 7 dana sa ovim ranicama a da ne odes kod lekara??? :o Jos kazes da pece...:roll:

Vidi ovako, tusiranje tj. pranje genitalija posle sexa je OBAVEZNO. Ja recimo ako se ne operem obavezno dobijem gljivice. Mada ovo sto ti imas nisu gljivice i verovatno kupanje ne bi sprecilo da se pojavi. Al da znas za ubuduce.

Opet moram da primenim strog rezim. Verujem da ti je jasno da si dobio neku bolest. Kazes da ti je devojka "nova". Pa dobro bre sto nisi koristio kondom? A to sto je u prethodnim odnosima sve bilo u redu ne mora nista da znaci. Neke bolesti se ispoljavaju tek posle 2-3 nedelje pa cak i vise. Mislim, sida moze i posle 10 godina.

Pitaj ti lepo svoju devojku jel ima nekih tegoba.

I U PONEDELJAK HITNO KOD UROLOGA!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 25, 2007 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 06, 2005 12:48 am
Postovi: 21
Pitao sam je, i rekla mi je da nema nikakvih problema. Sto je najgore, znam da je sto se tice licne higijene i preterano dosledna, kupa se po sat vremena. Drugar mi je rekao da se i njemu slicno desava kada posle seksa sa svojom devojkom ne ode odmah na tusiranje. Ako se dobro secam, mislim da su ove ranice posledica mog cesanja, jer sam imao intenzivan svrab prvih par dana. Sto se urologa tice, problem mi je da odem jer nemam zdravstvenu uopste. Tretiracu jos neki dan onom mascu pa cu da vidim kako napreduje. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 26, 2007 12:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Bas pametno. Ako se i tvom drugu desava, onda sigurno nije nista strasnno. :-?

Sto se tice toga da nemas zdravstveno, nije opravdanje. Sta bi radio da si nesto slomio, da krvaris itd. A to sto imas moze biti jednako opasno. Pa ti kako 'oces.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 27, 2007 5:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
nemoj da se zezas,nema nikakvih opravdanja da ne odes kod lekara.
mozda devojka nemam nikakvih smetnji,mozda joj je glupo da ti kaze,mislim,moze biti bilo sta,zasto sedeti i cekati????ako vec nikako ne mozes kod drzavnika na pregled,ima li sansi da odes kod privatnika?

_________________
Ako imas cilj,naci ces i put do cilja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 9:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 20, 2013 12:34 am
Postovi: 27
izvinite sto upadam u temu ali moram pojavile su mi s dve otvorene rane na glavicu mnogo pece ide krv po malo iz njih. Jel trebam da slikam pa da vidite ili tako nesto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 11:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ти написа негде да си био код лекара и све је у реду?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 11:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 20, 2013 12:34 am
Postovi: 27
bio sam kod lekara mazao sam neku kremu... Izgleda da je to uzrokovano svrabom ali ne znam preko noci su mi nestale ove dve rane a pre 5 minut mi s pojavila i treca valjda zato sto sm se bio cesao tako nesto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 12:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Па зашто се чешеш?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 12:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 20, 2013 12:34 am
Postovi: 27
svrbi, nisam znao da se tako stvaraju ali ove druge nisam se cesao valjda nisam posto sam spavao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 1:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Можда си добио неку инфекцију или алергију од доњег веша па те зато сврби. Ако се не стави довољно прашка или споро суши, могу да се развију бактерије или гљивице. Ако се не испере како треба, може да се јави алергија на детерџент.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 1:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 20, 2013 12:34 am
Postovi: 27
zakljucak da promenim donji ves?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 20, 2013 12:34 am
Postovi: 27
da idem sutra kod lekara ili ne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 2:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Шта ти то значи "да променим доњи веш"? Ваљда га редовно мењаш. А и онај чист ваљда је прат на исти начин као онај што је на теби? Можда проблем и није у доњем вешу него у пиџами у којој спаваш. Ако спаваш го, проблем може да буде и до чаршава на коме спаваш или до ћебета којим се покриваш.

Не могу да донесем закључак уместо тебе. Експериментисање је одговоран посао и захтева прецизност и пажњу. Да би закључио да ли је од веша мораш да промениш начин прања и тако даље. То се не решава за неколико дана. Поготово ја не могу да експериментишем уместо тебе јер не видим шта се дешава нити видим како спроводиш експеримент.

Ако су ти ране озбиљне, иди код лекара. Шта друго да ти кажем? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na penisu - poludecu!!!
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 20, 2013 12:34 am
Postovi: 27
haha menjam ga ali si reko da je problem u njemu pa sta znam... Iz tih rana izlazi krv... Ne znam ni ja sta da radim


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: