Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi Prilikom Mokrenja
PostPoslato: Čet Avg 09, 2007 8:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2007 8:03 pm
Postovi: 1
Izvinjavam se ako ova tema vec postoji, pretrazio sam forum ali nigde nisam nasao problem slican mom. Problem se sastoji od sledeceg:

Nekada prilikom mokrenja mi se desi da pri kraju mokraca promeni boju i gustinu i izgleda kao da je pomesana sa necim nalik spremi. Posle toga osecam veoma blag bol u organu koji traje par minuta i nestane. Ovo se desava relativno retko, par puta ili mozda jednom u mesec dana, nikako vise. Nije me zabrinjavalo dok pre jedno 3 meseca nisam imao intezivan i ostar bol u penisu tokom mokrenja koji kao da je uticao i na bol u samom stomaku, bol je znao da traje otrpilike sat vremena tokom kojih sam osecao kao da ne mogu da "kontrolisem" besiku, tj. kao da je mokracni kanal i dalje otvoren i hoce da izbaci nesto ali ne izbacuje nista. Najveci bol sam osecao u vrhu pesnisa. Hteo sam da se javim doktoru ali se to vise nije desavalo do juce kada sam o5 imao taj problem, a danas se desilo da ponovo pri kraju mokrenja izbacujem mokracu cudnog sastava kakav sam vec opisao. Zanima me da li su ova dva problema mozda povezana, cak i ako nisu molio bih ako mozete da me savetujete sta bi moglo biti u pitanju...
Izvinjavam se na laickom izrazavanju i molio bih savete jer u mom mestu nema adekvatnih doktora i morao bih da odem do nekog veceg grada za sta nemam vremena, a ne znam da li je ovo nesto ozbiljnije.
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 10, 2007 2:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Velika verovatnoca je da imas pesak ili kamen u besici i u bubrezima te prililkom izlaska tog peska ili kamena,javlja se taj uzasan bol.Gusta mokraca na kraju upravo je talog od peska koji postoji u besici.
Medjutim,ovo je samo polazna pretpostavka koja bi dalje trebala da uputi na dijagnostiku a to ces sve dobiti kad se javis urologu sto je toplo savetujem.
U medjuvremenu je neophodno da pijes dosta tecnosti (3 l dnevno) kako bi sto vise isprao besiku mokracom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: