Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 10, 2007 9:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 04, 2007 7:35 pm
Postovi: 32
Didi, ne ocajavaj, pokusaj da pronadjes uzroke svog problema, nemoj se samo okrenuti tretiranju simptoma!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 10, 2007 9:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
Sinissa, jako mi je zao zbog toga sto ti se desava, dobro razumem tvoju bol, jer ako si citao forum i moja mama se skoro razbolela, ja sam jedva prezivela taj prvi sok i samo saznanje da je bice koje toliko volim u situaciji da se bori sa ovom strasnom bolestinom...ali sada kada sam se sabrala i posle prve dve terapije vidim da od panike nema nista, smiri se budi pored nje, jer samo joj to moze pomoci tvoja ljubav i paznja, sigurno da ti tih par dana izgleda kao par godina ali sta ces zivimo u jadnoj Srbiji, molim te budi hrabar :wink: POZDRAV


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 10, 2007 11:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 10, 2007 2:22 am
Postovi: 29
Uzrok mog problema je moj tumor koji je genetski kako kazu(radili su mi analize na 2 mesta,kod nas i u madjarskoj).Znam da ne treba da se ocajava ali kao sto svi znate,to je jako tesko.Citam postove ovde i shvatam da od ovoga nikad necu ozdraviti i ja prosto ne znam sta da radim.Ali ne ocajavam jer ne smem-onog momenta kad ja i malo pokazem znake i najmanjeg pada raspolozenje,oko mene ljudi padaju u paniku i strah i tugu...ne mogu to da im radim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 11, 2007 7:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 10, 2007 2:22 am
Postovi: 29
Ja moram da kazem nesto.Citam malo tu sta se desava i stvarno Vi tartufa ste neverovatni.Moji lekari su predobri ali nemaju vremena da sa mnom sede i da mi objasnjavaju neke stvari i ako su mi rekli da ih zovem kad god zelim,dan ili noc!Ali Vi,pored mogu misliti koliko obaveza ipak se trudite da odgovorite na mnogobrojna pitanja kojih je sve vise, pitanja i to ne svojih pacijenata.Stvarno ste covek koji kad se spominje treba ustati! Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 13, 2007 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 13, 2007 6:22 pm
Postovi: 1
Lokacija: beograd
sada sam se ukljucila na forum trazeci neke informacije o karcinomu dojke i moram da pohvalim sve ucesnike ove teme jer mozemo razmeniti iskustva isaznati mnogo informacija. moja majka je operisana pre tri meseca [tumor dojke]odstranjen je deo dojke i limfni cvorovi .isla je na punktiranje posle operacije ali sada joj se na tom mestu pojavljuje nesto velicine jajeta . doktor joj je rekao da pije mnogo tecnosti da bi se to razlilo po organizmu i da ne panici.molim vas za neki komentar ili odgovor sta bi moglo biti u pitanju?pozdrav svima i hvala :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 13, 2007 9:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2007 11:30 pm
Postovi: 2
Lokacija: Sid
Smalijana hvala ti na utesi, ali ponekad mislim da sam mnogo slabiji od nje i da se ja ne mogu nositi sa bolescu kao ona. I zelim da dodam da ja nemem bas lepog iskustva sa doktorima, pogotovo u poslednje vreme, ali da ima stvarno dobrih ljudi potvrdjuje i Tartufa i potpuno se slazem sa Didi da treba ustati kad se njeno ime spomene, eeeee da nas je barem vise takvih.
I jos za Twyty, ovo ti govorim iz iskustva (nazalost), ne mogu ti reci sta je u pitanju kod tvoje majke jer bi voleo i sam sebi da odgovorim na neka pitanja, ali jedno je sigurno da treba da se snimi u nekoj privatnoj ili drzavnoj klinici svejedno, ali bitno je da to bude sto pre, nemoj docekati sa tim (uradi to i to pa da vidimo), da posle ne bude kasno.Poz........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 13, 2007 11:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2007 8:12 pm
Postovi: 272
Hvala Didi, eto- ima nas svakakvih doktora! :D Drž' se!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 14, 2007 10:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 13, 2007 6:22 pm
Postovi: 1
Lokacija: beograd
sinissha mnogo ti hvala mislim da si u pravu.videcemo danas ide na punktiranje kako joj je lekar rekao da je navodno to u pitanju pa cemo da vidimo :oops: HVALA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 14, 2007 4:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 10, 2007 2:22 am
Postovi: 29
twyty je napisao:
sinissha mnogo ti hvala mislim da si u pravu.videcemo danas ide na punktiranje kako joj je lekar rekao da je navodno to u pitanju pa cemo da vidimo :oops: HVALA!
Srecno!!Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 15, 2007 10:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
:roll: jos jednom bih zamolila dr.tartufu da mi malo pojasni dijagnozu moje mame..vec sam slala slicne poruke ali evo opet dijagnoze...4bN1M0 Neo duplex mammae sin.cum Igl. axillae sin...Nas dve se junacki borimo, primila je vec 2 FAC terapije, dobro se oseca, nije imala mucnine,nikakve tegobe, sem gubitka kose ali to i nije bitna stvar...imali smo dobro iskustvo sa doktorima i sestrama na Onkologiji, zaista nemam reci.....Moja mama je hrabra i ja sam uz nju postala jaka, bilo me je sramota da ja nesto kukam i cmizdrim i plasim se kada pogledam i vidim nju koja se lavovski bori, ohrabrila sam se ...uf,pa nisam ni znala koliko sam jaka,svi smo u ovakvim situacijama...hvala unapred :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 15, 2007 11:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2007 8:12 pm
Postovi: 272
Draga Smalijana, iz ove dijagnoze se saznaje da tvoja mama ima karcinom leve dojke koji je veći od 2cm, verovatno infiltriše kožu(uvlači je) , sa metastazama u limfnim žlezdama leve pazušne jame, bez udaljenih metastaza.Opšrirniji odgovor zahteva definitivnu patohistol. dijagnozu, hormonski status (ER, PR, HER 2). Primiće najverovatnije 6 ciklusa po FAC protokolu ( a može se ići i do pune doze Adriamycina). Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 16, 2007 9:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
:) Najpre, hvala na odgovoru...da, mama ima karcinom leve dojke, kazu da je velicine oko 5cm koji je izasao napolje na kozu i tu pukao, doktori kazu da je prava sreca sto je izasao napolje, ima propisane 3 FAC terapije od kojih smo 2 vec imali, posle trece terapije ponovo ide na konzilijum gde ce odluciti da li ce je operisati ili ce nastaviti sa terapijama..jos uvek sam pocetnik, sto se tice razumevanja termina i dijagnoza,ja sam ipak :roll: ekonomista, ali zaista se trudim...nadam se, dr.tartufa, da ce biti dobro, jaka je i snazna ...ja cu danas pogledati i poslati patohistolosku dijagnozu, hormonski status.....jos jednom veliko hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 22, 2007 9:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 08, 2006 3:03 am
Postovi: 63
Ne znam da li mi je neko izbrisao odgovor,ali ima jedan napitak za jacanje organizma,mojjoj tetki je za neko vreme produzio zivot,pije se posle obroka,kasicica a kod bolesti kasika,moze i 2 do 3 puta dnevno,znaci ne na prazan stomak ,najbolje negde izmedju obroka,ako vam je muka nije strasno,malo je gadan ukus al se navikne covek,i posle toga jedno pola sata ne treba jesti.Narucuje se na tel 026 451 535,trazite zileta markicevica i pitajte ga za napitak kojii donosi u Beograd,ili salje i kako da preuzmete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 23, 2007 4:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 08, 2006 3:03 am
Postovi: 63
Prepoeucuje se i da se drze obloge od toga,prethodno malo zagrejati napitak pa na neku vatu staviti i preko neku kesu da prekrijete to jer to pice i,ma boju koja se ne skida pranjem ako se uprljate tako da se preporucuje da nosite neku staru odecu koju nisite samo po kuci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 01, 2007 12:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
gytar je napisao:
Ne znam da li mi je neko izbrisao odgovor,ali ima jedan napitak za jacanje organizma,mojjoj tetki je za neko vreme produzio zivot,pije se posle obroka,kasicica a kod bolesti kasika,moze i 2 do 3 puta dnevno,znaci ne na prazan stomak ,najbolje negde izmedju obroka,ako vam je muka nije strasno,malo je gadan ukus al se navikne covek,i posle toga jedno pola sata ne treba jesti.Narucuje se na tel 026 451 535,trazite zileta markicevica i pitajte ga za napitak kojii donosi u Beograd,ili salje i kako da preuzmete.


E nisam admin ili mod, ali nemoj bre ovako na mojoj temi!
Ako imas nesto da predlozis da pomognes ljudima, kazi sta je to i ne ostavljaj tako broj telefona......

ili otvori svoju temu ili lepo objasni o cemu se radi.

Nisu ovo Halo oglasi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: