Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: treperenje oka
PostPoslato: Sre Apr 06, 2005 2:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Ljudi pomagajte!
Vec desetak dana mi treperi zivac na kapku iznad oka. Uzasno me izludjuje, a bojim se da nije nesto ozbiljnije.
Znam da svakom ponekad "zaigra oko", ali ovo stvarno prevrsuje svaku meru. Ne znam da li je uzrok to sto stalno radim za kompjuterom (jedno 8 sati dnevno), ili je nesto drugo. Sta mi savetujete??? (sem da posetim nekog oftamologa - sto cu ucitini cim pre)!
Unapred hvala!!! 8)
p.s. ne nosim naocare ni sociva i nikad nisam imala probleme sa vidom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 07, 2005 1:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Cao trudnjaco, i ja sam imao isti problem, trajalo je jedno dve nedelje i nije bilo nista ozbiljno. Ne znam i dalje sta je tacno bilo, ali je sad u redu. Znam samo da je bilo povezano sa zdravstvenim stanjem organizma. Jesi li pronasla odgovarajuci lek za povecanje imuniteta? Ja sam poceo piti Ecomer koji su mnogi sa foruma preporucili i nije los, pomaze za imunitet to je sigurno, mozda ce pomoci za tvoj problem sa kapkom. Nego, mozes li videti temu koju sam postavio "prenosi se vazduhom" pa mi napisi odgovor sta ti mislis...

Poz, Boki


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 07, 2005 3:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 2:50 pm
Postovi: 72
Lokacija: lucern/ svajcarska/beograd
pokusaj da zatvoris oko, i da odredjenim pritiskom na kapak pruzas otpor, kao da zelis da jacas( treniras) podizac kapka. radi to nekoliko puta u toku dana. i radi tako sto ces da pod tim otporom pokusavati da selektivnom aktivitetom naprezes bas taj misic koji igra, amlo truda i uspeces, a time bi trebalo da ti bude bolje.

_________________
vrhunska, najnovija znanja i oprema, primenjena u medicini. pitajte sve sto vas zanima iz oblasti fizikalne terapije, inkontinecije, osteopatije, odnosno sve ono sto vam vas lekar nije znao ili nije hteo da odgovori.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 08, 2005 7:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 10:13 pm
Postovi: 169
Lokacija: Beograd
I meni je treperio zivac, ali ispod oka. Ponavljalo se cesto, a ponekad trajalo i jako dugo. Stvarno zivcira. Interesantno je to sto se to i meni desavalo dok sam bila na radnom mestu za kompjuterom. Od avgusta sam na porodiljskom i od tada mi se to nije desilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 08, 2005 12:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Ja tada uvek uzimam B-komlex jedno mesec dana.
pozdrav
d


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 11, 2005 11:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Uzimala sam i ja Bedoxin (B6), ali nije nista pomoglo! I dalje mi igra taj zivac i stvarno vise ne znam sta da mu radim!!! :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 11, 2005 7:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Probaj neku mineralnu (negaziranu )vodu koja ima puno magnezijuma (naprimer Mivela).
pozdrav,
d


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 12:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 11, 2009 12:22 am
Postovi: 1
Meni se takodje desavalo treperenje kapka i to skoro 2 meseca jako ucestalo. Doslo je do toga da idem kod lekara. Pio sam i magnezijum sumece ali nista se nije desavalo sve dok jednog dana nisam popio casicu RAKIJE, nakon toga sve je proslo i nije se ponavljalo. Verovatno je na taj nacin malo ‚‚procirkulisala‚‚ krv i problem se resio! Probajte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2008 12:33 pm
Postovi: 1
Lokacija: Novi Sad
To sto se tice rakije ja sam juce popio skoro litar i jos uvek me drzi opijenost ali zivac ispod levog oka mi i dalje skace kao lud.I to traje vec 7.dana. Skace i skace i skace konstantno skace,kazu mi ljudi stres i nervoza pa kako da se ne nerviram kad mi zivac skacei i iritira me.Ajd molim vas ako ko zna neki lek ili neki nacin kako da stane posto me jako nervira.
Unapred Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: