Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: anksioznost
PostPoslato: Sub Apr 02, 2005 11:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 02, 2005 10:53 am
Postovi: 1
Lokacija: Kos. Mitrovica
Vec duze od 2 meseca bolujem od anksioznosti , bar mi je tako rekao psihijatar , posto imam slicne simptome anksioznosti koje su naveli neki od clanova ovog sajta ,grcenje nogu i ruku, grcevi u stomaku , mucnina u zelucu, uznemirenost prilikom navedenih pojava dolazi i do napada panike , blago grcenje obraza,problema sa nesanicom nemam , verovatno zbog toga sto pijem Ksalol od 0.25mg 2 puta dnevno .
Zanima me dali se ova bolest leci i koliko traje lecenje
i dali je prepisana terapija odgovarajuca . Dali mi preporucujete odlazak kod privatnog psihijatra na neku od psihijatriskih seansi .Dali iz ove bol;esti moze proizici neka druga opasnija bolest
Upomoc[/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 06, 2005 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 01, 2005 9:09 pm
Postovi: 18
Budi bez brige,svaka bolest je izleciva,sto u mnogome polazi i od nas samih.Ja imam isti problem kao i ti vec 4 god.,samo sto su simptomi daleko slabiji nego u pocetku. Mozda zato sto ja sebi ne dozvoljavam da previse razmisljam o tome,jer priznaces,4 god.je dugo da vecito zivis od tih misli da li ce ti pozliti negde ili ces pasti na ulici.Pomoc ti je svakako potrebna,a ako imas mogucnosti,probaj da odlazis na privatnu psihoterapiju,jer je ona ponekad mnogo delotvornija od lekova.Zelim ti puno srece i veruj u sebe,to je ono najbitnije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: