Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Koji dermatolog?
PostPoslato: Čet Maj 31, 2007 3:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 14, 2007 3:04 pm
Postovi: 203
Lokacija: Beograd
Patim se sa bubuljicama na licu( nesto i na ledjima) vec godinama.Dosad sam se lecila uglavnom u Avalskoj,u Koto dermi i jos ponegde,ali ne mogu reci da sam zaista bila zadovoljna.Volela bih da mi neko od vas preporuci nekog dobrog doktora,jer sam pocela razmisljati i o uzimanju Roaccutana,ali ne bih na svoju ruku-ipak zelim savet nekog ko se u to razume,pogotovo jer inace imam suvlju kozu i ceste alergije

Hvala svima unapred!


P.S. ako ne zelite da javno postujete takve informacije posaljite mi na mail [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 04, 2007 1:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 03, 2007 2:23 pm
Postovi: 3
Probaj u ordinaciji Ristic mislim da je na Novom Beogradu kod merkatora trazi savet od Avakumovic Nine,ona jednostavno zna znanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 04, 2007 6:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 14, 2007 3:04 pm
Postovi: 203
Lokacija: Beograd
hvala :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dermatolog
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 1:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 2:18 am
Postovi: 6
Uh ja sam bila kod dr.Ristic , odnosno u njenoj ordinaciji jer ona nikad nije tu . Pregled kao dzaba , ali kad krenes daju ti oni mazalice koje ti naplate , a preporuke na pregledu su ono sto i sami znate ( vishy , normaderm , eucerin) . Blago je reci ca sam bila totalno nezadovoljna . Danas sam bila kod Nene Terazije 42 .Nije lose ali kooooosta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 12:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 15, 2007 3:24 pm
Postovi: 3
Za sve probleme suve, masne koze, akni, bubuljica, kao i za strucne savete u vezi problema koze i kose toplo preporucujem Gordanu. Ona radi u kozmeticko-terapijskom centru Feniks 07 i djak generacije je kod dr Gorane Isailovic na visoj medicinskoj. Ima uredjaj koji precizno meri masnocu, vlaznost i pigmentaciju koze. Nisam cuo da to jos neko ima, a precizno merenje ovih parametara puno pomaze u odredjivanju prave terapije. Njena specijalnost je medicinska kozmetika. 011/2459969


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 12:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 14, 2007 3:04 pm
Postovi: 203
Lokacija: Beograd
hvala ljudi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 10:19 pm
Postovi: 6
Imam jedan "sumnjivi" mladez...Pa mi treba savet,kog koga od dermatologa da odem i koliko to moze da kosta?
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 11:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 2:18 am
Postovi: 6
E lepotice probaj ili u Dzordza Vasingtona , ili slobodno idi kod Nene Perovic u salon . Ona je dipl. biolog ali ima visegodisnje iskustvo , a ima i dermatoloski pregled ali za to vec moras da se raspitas kod nje . Mislim da je pregled besplatan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 07, 2007 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 10:19 pm
Postovi: 6
Hvala puno,mogu li da dobijem telefon ordinacije ili salona te Nene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 07, 2007 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 10:19 pm
Postovi: 6
I adresu,naravno...
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: DERMATOLOG
PostPoslato: Ned Jul 08, 2007 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 2:18 am
Postovi: 6
E Anci, izvini sto kasnim. Broj telefona je 3619-115 , 3619-577 a adresa Terazije 42 . Ja sam obisla dosta salona u Bg _u ., i njome sam zadovoljna zaista .Moja koza je mesovita ( problematicna T zona ) i jako osetljiva . Kod nje bukvalno ides kao kod lekara redovno , i super je za taj deo posla . E sad raspitaj se telefonom kojim danom joj oriniraju doktori . Ne znam koliko sam ti pompgla ali eto probal , mislim da su pregledi besplatni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 13, 2007 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 13, 2007 5:04 pm
Postovi: 11
Najbolji dermatolog u Beogradu je dr Lalosevic ul Knjeginje Zorke 85 (okolina Metropola) tel. 011/2453393 pregled kosta 1300din.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERMATOLOG
PostPoslato: Pet Avg 03, 2007 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 01, 2007 10:31 pm
Postovi: 3
[quote="secret"]E Anci, izvini sto kasnim. Broj telefona je 3619-115 , 3619-577 a adresa Terazije 42 . Ja sam obisla dosta salona u Bg _u ., i njome sam zadovoljna zaista .Moja koza je mesovita ( problematicna T zona ) i jako osetljiva . Kod nje bukvalno ides kao kod lekara redovno , i super je za taj deo posla . E sad raspitaj se telefonom kojim danom joj oriniraju doktori . Ne znam koliko sam ti pompgla ali eto probal , mislim da su pregledi besplatni.[/quote]



Ja sam jako dugo isla na tretmane kod Nevenke (Nene) Petrovic i u poslednje vreme sam jako nezadovoljna.Neverovatno je kako neko moze za kratko vreme da se tako komercijalizuje.Njena ciljna grupa nisu devojke sa problematicnom kozom vec bogate gospodje sa viskom vremena.Ne isplati joj se da se potrudi oko nekoga ko ima problem jer obican tretman ciscenja koze kosta 3000din a bogatijim gospodjama radi raznorazne tretmane kavijarima a da ni ne mora da im se posveti.Pocela je da zakazuje u isto vreme po 15 devojaka i onda vas ljubazno zamole da sa maskom stojite u hodniku dok nekog drugog ne odrade.I prave rec je "odrade".Njen pristup ciscenju koze je uzasno radikalan pa posle tretmana po sest dana sedim kod kuce dok sve rane ne nestanu.Za takve kvazi usluge mislim da previse naplacuje.I naravno da odobrava samo onu kozmetiku koju ona zastupa u salonu.Jedan jako nekorektan odnos pa cak i prema starim musterijama. Na zalost sve polako postaje cista komercijala.Pregled jeste besplatan ali svaka kontrola(na svakih sedam dana) kosta 1500din.Sto je mnogo mnogo je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Čet Mar 10, 2011 12:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 03, 2011 12:04 am
Postovi: 9
Marrri je napisao:
Najbolji dermatolog u Beogradu je dr Lalosevic ul Knjeginje Zorke 85 (okolina Metropola) tel. 011/2453393 pregled kosta 1300din.



Da li neko može da mi kaže gdje se nalazi apoteka doktora Laloševića? Apoteka sa kojom sarađuje. U kojoj ulici? Znam da je odmah blizu zgrade u kojoj radi , ali ne mogu tačno da se sjetim. Moram da kupim klindamicin koji on pravi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Sub Mar 12, 2011 3:42 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Postovi: 765
Klindamicin je klindamicin,ne vidim razlog zasto bi klindamicin koji on pravi bio bolji od nekog drugog,ispravi me ako gresim.Klindamicin moze da bude u vidu rastvora ili u vidu kreme inkaspuliran u lipozomima.Ovo drugo je bolje,ali se vise ne prozivodi.Pretpostavljam da imas problem sa aknama,klindamicin ili neki drugi antibiotik moze biti samo pomoc u terapiji,ali nikako jedina terapija jer ne deluje na uzrok.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: