Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc!
PostPoslato: Uto Mar 22, 2005 2:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 2:39 pm
Postovi: 119
Mnogo sam nervozna.Osecam kao neko strujanje kroz mene,losa koncentracija,vrtoglavica,sustanje u usima,napetost,nemogu da radim nista sa uzivanjem,sve me nervira....Molim pomoc,sta da radim. Pocela sam da pijem kapsule od kantariona,da li ce pomoci. zivcana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 23, 2005 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 17, 2005 2:32 pm
Postovi: 13
U mom slucaju to su bili prvi znaci anksioznog poremecaja, mada ja to tada nisam nazalost znao, tako da sam se lekaru obratio tek posle 2 godine kada su simptomi postali mnogo izrazeniji i neprijatniji. Preporucujem ti da se obratis psihijatru sto pre dok si u pocetnoj fazi jer ces tako mnogo lakse i brze prebroditi ovaj problem. Bitno je da se ne plasis odlaska kod psihijatra (i da ga ne odlazes), jer to ne znaci da si luda, samo imas manji problem kao i vecina nas. Ja sam se iznenadio kada mi je psihijatar ispricao koliko mnogo ljudi pati od ovog i slicnih poremecaja.
Sve najbolje i da sto pre budes "ona stara", jer to je cilj svih nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za Jelenu savjet
PostPoslato: Sub Apr 02, 2005 4:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
OVako Jelena znaci nemoj se bojati nicega jel vidim neki spominju nekakvo ludilo kontas,daleko bilo da je do te mjere ne bismo mogli ni pisati pa jel da,nego to je jednostavno nedostatak mentalne energije u organizmu covjeka,znaci nismo je znali cuvati i istrosena ili su pak uslovi zivota ili nesto doprinjelo tome.Meni su se javljali neki znaci znojenja i nervoza znaci ovi ja sam primjetio da je nesto pocelo da se mijenja,ali nisam obracao paznju da ne duzim kazem ti Jelena nemoj puno razmisljati o tome i ako ti uslovi dozvoljavaju raspitaj se o dobrom neuropsihijatru,ja znam jednog Specijalistu ali da ne ispadne reklama,znaci odes do Neuropsihijatra ispricas sve prije toga sama sebi razjasni sta kako razumijes jer oni sve pitaju,i to je povjerljivo,nemoj odustajati nikako a sada uzimaj i pij slobodno biljne cajeve i preparate za smirenje ako si puno nervozna i pocni odmah sportom da se bavis ama ne razmisljaj sport odmah ok,znaci vec od danas ako mozes,i sto vise izlazaka,a svakako posjeti strucno lice "NEUROPSIHIJATRA" nije to strasno jeste mozda prvi put kada odes ali poslije nije vjeruj mi ali potrazi raspitaj se fino koji je naj ako ti mogucnosti dozvoljavaju ok,i on ce znati sta raditi ako je doista sto kazu vjerno studirao nemoj zaliti za zdravlje ok nikada,to ti je moja preporuka i nemoj otvarati neke ko ti ga zna sajtove,ja se slazem sa prethodnim koji je rekao da je nas cilj vracanje kakvi smo bili,znaci veseli,bez lijekova zna se vec kakav je ko bio svak ima svoj KOD,ja ti malo produzih ali eto toliko,ne znam kako da stupimo u kontakt znao bih ja koga bih ti preporucio.
Iskreno. nick Podgorica. 4:45cas Sub.2 April.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odg
PostPoslato: Sub Apr 02, 2005 11:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 2:39 pm
Postovi: 119
hvala na odgovoru poslusacu savete.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: