Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Mar 02, 2015 1:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Пошто је човек електроничар боље му је било да је направио један запер (Рајфов генератор) и тако се излечио много брже. Лично нисам испробао, али тако кажу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Avg 06, 2015 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 06, 2015 7:56 pm
Postovi: 3
Želim vam reći da je moj otac razbolio i morao sam dosta razgovora s ljudima iz foruma da me savjetovati kako postupiti. Svatko hvali svoje i svaka ostavi sve znaju bolje od liječnika ili tko su bili. Pročitajte me, ali me smeta kad bilo koji savjet da odmah uklonite sve kemoterapija terapija i radioterapiju, a to je ono 100% radno. Konačno sam našao nizozemski proizvođač i legla u Nizozemskoj pravna kanabisa biljaka i je došao u kontakt. Poslao sam mu sve papire i dijagnozu. On mi je odgovorio iskreno da je bolest uznapredovala i malo je potencijal za oporavak. Ja mu ponudio da nema problema da plati. Oni su rekli da ako su imali lijek 100% za rak biti najbogatija tvrtka u svijetu. Suočeni s ovim odgovorom, odlučio sam za njih.
Nakon 30 dana situacija se počela poboljšavati.
Nakon 60 dana, otac je počeo hodati na kratke šetnje.
Nakon 60 dana smo imali CT i dobiti odgovor koji je mnogo manje metastatski mekog tkiva.
Nakon 140 dana bilo je ok, na prvi pogled, a radio je savršeno zdrav. U krvi se otkrije prisutnost.
Sada je gotovo godinu dana nakon ovog i normalnim životima. Nadamo se da je bolest pokraj.
Želio bih vam reći koliko još što se tiče liječenja, jer ja vjerujem da je sve to dobra pomoć. Ali ja mogu reći samo da smo nakon njihovog program koristiti puno stvari čak i oni koji nikada neće povjerovati da su ok.
Stoga, dajem sve informacije nikada nasedite prve prodavača ulja, pogotovo kada je u pitanju si potpuno kamenovan od pušenja trave.
Ja mogu reći da ne žalim što smo odlučili ići s medicinskim i put prema naprijed i da jedan program koristi, koje smo dobili na nizozemskom, a zatim od njihovih predstavnika u Sloveniji. Kao proizvod pokriven KN zabranjenih tvari nebu zove ovo sredstvo, jer on ne želi naškoditi možete mi da vam dati informacije o nizozemskom društvu i neka ih daju podatke o osobi koja ih predstavlja u SLO i HR.
Stoga, dajem sve pacijente koji pate dušu razmislite što radite i raditi ono što radite svjesno, jer leđa rutama.
[email protected].


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Avg 06, 2015 8:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 06, 2015 7:56 pm
Postovi: 3
Želim vam reći da je moj otac razbolio i morao sam dosta razgovora s ljudima iz foruma da me savjetovati kako postupiti. Svatko hvali svoje i svaka ostavi sve znaju bolje od liječnika ili tko su bili. Pročitajte me, ali me smeta kad bilo koji savjet da odmah uklonite sve kemoterapija terapija i radioterapiju, a to je ono 100% radno. Konačno sam našao nizozemski proizvođač i legla u Nizozemskoj pravna kanabisa biljaka i je došao u kontakt. Poslao sam mu sve papire i dijagnozu. On mi je odgovorio iskreno da je bolest uznapredovala i malo je potencijal za oporavak. Ja mu ponudio da nema problema da plati. Oni su rekli da ako su imali lijek 100% za rak biti najbogatija tvrtka u svijetu. Suočeni s ovim odgovorom, odlučio sam za njih.
Nakon 30 dana situacija se počela poboljšavati.
Nakon 60 dana, otac je počeo hodati na kratke šetnje.
Nakon 60 dana smo imali CT i dobiti odgovor koji je mnogo manje metastatski mekog tkiva.
Nakon 140 dana bilo je ok, na prvi pogled, a radio je savršeno zdrav. U krvi se otkrije prisutnost.
Sada je gotovo godinu dana nakon ovog i normalnim životima. Nadamo se da je bolest pokraj.
Želio bih vam reći koliko još što se tiče liječenja, jer ja vjerujem da je sve to dobra pomoć. Ali ja mogu reći samo da smo nakon njihovog program koristiti puno stvari čak i oni koji nikada neće povjerovati da su ok.
Stoga, dajem sve informacije nikada nasedite prve prodavača ulja, pogotovo kada je u pitanju si potpuno kamenovan od pušenja trave.
Ja mogu reći da ne žalim što smo odlučili ići s medicinskim i put prema naprijed i da jedan program koristi, koje smo dobili na nizozemskom, a zatim od njihovih predstavnika u Sloveniji. Kao proizvod pokriven KN zabranjenih tvari nebu zove ovo sredstvo, jer on ne želi naškoditi možete mi da vam dati informacije o nizozemskom društvu i neka ih daju podatke o osobi koja ih predstavlja u SLO i HR.
Stoga, dajem sve pacijente koji pate dušu razmislite što radite i raditi ono što radite svjesno, jer leđa rutama.
[email protected].


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 2:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Ulje od cvetova Kanabisa, sorta Indika, dekarboks., originalno, provereno, po dosta povoljnoj ceni. Proizvedeno u Češkoj
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Mar 02, 2019 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 02, 2019 9:06 pm
Postovi: 1
Slavko zdravo ja sam procitala tvoja zivotna prica i molim te od srca dete moje hocu samo da znam dali si sad u 2019 godine dobar i dal je sve ok. Moj sin se sada bori sa ovim tipa tumora i tvoha prica mi je dala veliku nadu da ce ozdravi i moj sin. Molim te odgovori mi dali si dobar! puno pozdrava i hvala za tvoje iskustvo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Mar 22, 2022 7:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2022 7:01 am
Postovi: 3
Dobar dan. Mojoj mami je dijagnostifikovan karcinom grlica materice Carcinoma planocellulare invasium HG2,NG2. U isjeccima vidljivo tumorsko tkivo koje grade solidne nakupine srednje krupnih atipicnih epitelnih celija, umjereno pleomorfnih,hiperhromaticnih jedara, blijedo acidofilne citoplazme, vise mitotske aktivnosti, sa znacima keratinizacije. Stroma slabije razvijena, vidljivi znaci nekroze. Molim Vas ako mi mozete protumaciti ovaj nalaz biopsije i zanima me kako ide dalje lijecenje, kakve su prognoze? Unaprijed hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Feb 28, 2024 9:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2018 10:51 pm
Postovi: 4
Samo jedan savet svima, mi nismo imali gde da procitamo nesto vise o Mileti Manojlovicu iz Krusevca, "doktor" koji leci sve. Ne nasedajte na price, u pitanju je prevara, mom ocu je naplatio 400e a sestri 600e (,u isto vreme su saznali da imaju tumor), zavrsili su sa njegovom terapijom koja traje 3 nedelje, nije dodlo do nikakvih promena. On ubedjuje ljude da tom metodom za tri nedelje tumor nestane, prevara je ljudi, ne nasedajte.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: