Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sluz iscjedak iz penisa prilikom erekcije ili uzbudjenja
PostPoslato: Sre Avg 11, 2021 3:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 11, 2021 2:05 pm
Postovi: 5
Pozdrav svim članovima!
Kao što sam naslov govorim imam problem sa nekom vrstom iscjedka iz penisa kada sam veoma malo uzbudjen ili kada mi je penis odredjeno vrijeme u erekciji. Znam šta je predsemena tečnost i predejakulat ali ovo što se meni dešava nije to. Imam 42 godine i do sada sam imao priličan broj seksualnih partnerica tako da mogu za sebe reći da sam čovjek sa iskustvom. Moj problem počinje u aprilu 2018 godine posle nezaštićenog odnosa. Pojavila mi se neka vrsta iscjetka iz penisa, prozirna vodena po malo ljepljiva, pretežno bez mirisa ali se zna nekada i osjetiti. Iscjedak tj sluz je veoma teško uočljiva osim kada se seksualno uzbudim ili doživim erekciju. Onda se ta sluz pojavi u većoj količini i po pravilu ja potom izgubim erekciju. Ponavljam imam prilično bogato seksualno iskustvo i to mi se nikada nije dešavalo ranije. Ovde na forumu sam pročitao da je više ljudi imalo potpuno isto kao i ja ali su na kraju bili ubjedjeni od strane pojedinih forumaša da je to normalno. Ponavljam nikada mi se to ranije nije dešavalo!!! Uradio sam više urinokultura i spermokultura i svi nalazi su bili negativni. Takodje uradio sam i dva spermograma pošto sam primjetio da mi je sperma prilično prozirna i slabijeg volumena nego prije. Spermogrami su bili na samoj donjoj ivici referentnih vrednosti. U prvom sam imao 2-4 leukocita a u drugom 6-8 po vidnom polju. Pošto urinokulure i spermokulture nisu otkrile ništa uradio sam (2020 januar) u labaratoriji Konzilijum panel na seksualno prenosive bolesti iz urina PCR metodom. Tu sam ispao pozitivan na Hlamidiju. Doktorica mi propisuje samo kutiju Hemomicina koju sam popio za tri dana 3x1 500mg. Jako kratka terapija, osjetio sam olakšanje ali simptomi su se brzo vratili. Potom radim jedan PCR test na hlamidiju iz prvog jutarnjeg urina u državnoj i dva u labaratoriji Konzilijum u razmaku po 2 mjeseca. Svi su bili negativni. Ove godine 2021 u julu mjesecu dana radim elisa test na Hlamidiju iz krvi antitijela IGG i tu imam negativan rezultat 3,4 a referentna vrijednost je manje od 16. < Da li ovo znaci da nikada nisam ni imao Hlamidiju jer prilično sumljam u rezultate laboratorije Konzilijum. Ako ko ima slično iskustvo ili je imao molim da mi se javi. Par članova je navodilo iste simptome npr član po imenu "guzstav". Hvala puno svima unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sluz iscjedak iz penisa prilikom erekcije ili uzbudjenja
PostPoslato: Ned Okt 24, 2021 2:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 11, 2021 2:05 pm
Postovi: 5
Bore79 je napisao:
Pozdrav svim članovima!
Kao što sam naslov govorim imam problem sa nekom vrstom iscjedka iz penisa kada sam veoma malo uzbudjen ili kada mi je penis odredjeno vrijeme u erekciji. Znam šta je predsemena tečnost i predejakulat ali ovo što se meni dešava nije to. Imam 42 godine i do sada sam imao priličan broj seksualnih partnerica tako da mogu za sebe reći da sam čovjek sa iskustvom. Moj problem počinje u aprilu 2018 godine posle nezaštićenog odnosa. Pojavila mi se neka vrsta iscjetka iz penisa, prozirna vodena po malo ljepljiva, pretežno bez mirisa ali se zna nekada i osjetiti. Iscjedak tj sluz je veoma teško uočljiva osim kada se seksualno uzbudim ili doživim erekciju. Onda se ta sluz pojavi u većoj količini i po pravilu ja potom izgubim erekciju. Ponavljam imam prilično bogato seksualno iskustvo i to mi se nikada nije dešavalo ranije. Ovde na forumu sam pročitao da je više ljudi imalo potpuno isto kao i ja ali su na kraju bili ubjedjeni od strane pojedinih forumaša da je to normalno. Ponavljam nikada mi se to ranije nije dešavalo!!! Uradio sam više urinokultura i spermokultura i svi nalazi su bili negativni. Takodje uradio sam i dva spermograma pošto sam primjetio da mi je sperma prilično prozirna i slabijeg volumena nego prije. Spermogrami su bili na samoj donjoj ivici referentnih vrednosti. U prvom sam imao 2-4 leukocita a u drugom 6-8 po vidnom polju. Pošto urinokulure i spermokulture nisu otkrile ništa uradio sam (2020 januar) u labaratoriji Konzilijum panel na seksualno prenosive bolesti iz urina PCR metodom. Tu sam ispao pozitivan na Hlamidiju. Doktorica mi propisuje samo kutiju Hemomicina koju sam popio za tri dana 3x1 500mg. Jako kratka terapija, osjetio sam olakšanje ali simptomi su se brzo vratili. Potom radim jedan PCR test na hlamidiju iz prvog jutarnjeg urina u državnoj i dva u labaratoriji Konzilijum u razmaku po 2 mjeseca. Svi su bili negativni. Ove godine 2021 u julu mjesecu dana radim elisa test na Hlamidiju iz krvi antitijela IGG i tu imam negativan rezultat 3,4 a referentna vrijednost je manje od 16. < Da li ovo znaci da nikada nisam ni imao Hlamidiju jer prilično sumljam u rezultate laboratorije Konzilijum. Ako ko ima slično iskustvo ili je imao molim da mi se javi. Par članova je navodilo iste simptome npr član po imenu "guzstav". Hvala puno svima unapred


Kako sam izlječio hronični prostatitis tj svi moji gore navedeni problemi su bili uzrokovani bakterijom u prostati. Ako ste pažljivo pročitali moj post gore opisat ću kako sam riješio problem. Pošto od analiza kao i samih doktora nije bilo pomoći bacio sam se na pročavanje širom interneta ovoga problema. Zapazio sam da doktori gotovo po pravilu za sluz iscjedak iz penisa koja vam se pojavi prilikom seksualnog uzbudjenja navode da je to normalno. Možda i jeste noramalno ako ste to oduvijek imali!!! Ako niste i pojavilo se odnedavno vrijeme je za liječenje!!!

Simptomi:
Prozirna sluz iscjedak iz penisa prilikom seksualnog uzbudjenja ili kada je penis u ereakciji.
Penis često u nekom poludignutom stanju tj nije spušten na minimum u stanju mirovanja.
Slaba pontencija.
Slaba ejakulacija, slab mlaz sperme i slabiji osjećaj vrhunca.
Sperma mala količinski prozirna i vodena - nije mliječno bijela.

Neuspiješne terapije:

1. 1x1 500mg Hemomicin 3 dana

2. 2x1 100mg Doksiciklin, zatim svaki ponedeljak 1gram Sumameda tako 4 sedmice

Uspiješna terapija:

1x1 500mg Alvolamida (Levafoksakcin) 30 dana, zatim nastavio 2x1 100mg Doksiciklin 25 dana sa tim da sam sedmi dan terapije doksiciklinom ubacio lijek Monural 3g (Fosfomicin) koja sam pio na svakih 72 sata uveče na prazan stomak.


Prilikom korištenja terapije obezbjedio sam sebi jednu crnku ogromnih sisa i guzova koja je svakodnevno dolazila kod mene ali nismo imali seks. Prilikom korištenja Alvolamida pojava sluzi je bila konstantna kada je crnka blizu mene, već sam pomislio da terapija uopšte ne dijeluje no ipak mi se učinilo da je količina sluzi ipak manja. Počeo sam postajati pesimističan i u ovu terapiju a onda tačno 16-ti dan od početka terapije primjetio sam da mi je sperma malo bijela što se nije desilo u zadnje dvije godine. 26-ti dan terapije Alvolamidom sluz je i dalje tu kada se uzbudim ali ipak količinski manje. Završio sa Alvolamidom i počeo sa Doksiciklinom, 5 dan sluzi više nema, 7 dan u terapiju dodao Monural 3g Fosfomicin i baaaammmm naveče prilikom ejakulacije sperme dosta količinski i što je najvažnije potpuno bijela i normalna. To je to terapija dijeluje ali nisam prekidao sa terapijom jer sam odlučio beštiju od bakterije 100% da uništim. Pio sam doksiciklin 25 dana i za to vrijeme popio 6 puta lijek Monural (6 vrećica na svaka 72 sata)
Prilikom hroničnog prostatitisa vazno je da vam terapija traje najmanje 28 dana a osobe koje imaju prostatolite to jest kamenac u prostati terapiju trebaju provoditi i preko 6 sedmica. Ljekove koje pijete moraju biti oni koji dobro prodiru u tkivo prostate jer pojedini ljekovi ne mogu ući uopšte u tkivo prostate i onda samim tim ne mogu ubiti bakterije koje se tamo nalaze. Pošto su moji nalazi bili svi negativni osim jednog koji je pokazao hlamidiju ja sam za svoju terapiju izabrao lijekove koji dobro prodiru u prostatu a da poklopim što širi spektar bakterija. Eto ljudi pazite se i koristite zaštitu jer eto za malo mi se seksualni život završio u 41 godini a bio sam potencija žestoka. Sada se sve vraća u normalu. I zapamtite još ovo:

Vučić je peder
Delije su u bili turski konjanici


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sluz iscjedak iz penisa prilikom erekcije ili uzbudjenja
PostPoslato: Sub Okt 30, 2021 11:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 11, 2021 2:05 pm
Postovi: 5
Neuspiješne terapije:

1. 1x1 500mg Hemomicin 3 dana

2. 2x1 100mg Doksiciklin 10 dana, zatim svaki ponedeljak 1gram Sumameda tako 4 sedmice


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: