Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bakterija ili gljiva dobijena od zaprljanog klima uradjaja
PostPoslato: Pon Sep 27, 2021 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 13, 2012 1:25 am
Postovi: 3
Vec par godia vucem nesto pojavilo se kao crvenilo na penisu koje se povuklo i sad se to crvenilo jadva primeciju od tada lev testis me pomalo boli ranije jace a sad osetim ponekad, bol je i predelu testisa gde se spaja sa pesemenikom, bol trenutno osetim jedino ako stiskam taj deo

Klima je tad bila ocajno zaprljana i smrdela je na "pokvareno jaje" u tom periodu mi se to i pojavili, prvo je doslo do slabije ejekulacije koja od tada nije toliko intenzivna.. tuce tacno preko kreveta, na posle bolesti ne jer nisam imao polnih odnosa

Doktora nemam a ni validnu knjizicu i nisam nigde isao jer ne znam gde i ne podnosim da radim sto testova jos nekom u ciju strucnost ne verujem

lekove ne pijem, jedno vreme sam probavao origanol ulje, cajeve itd ali mislim da nisu imali efekta

Davno sam primetio i da mi je nesto napalo pluca ali je trajalo 2 dana, takodje i gasovi u stomaku su mi se javili posle origano ulja ali nekako to posle 2-3 nedelje nestane pa da znam sta je... kontam da se gljiva/bakterija prosiri na ostale delove tela i onda moj urganizam reaguje i ubije isti ali u testisu prokletinja sedi i ceka

Mozda kandida jer kad sam imao problema sa gasovima javilo se kad jedem vise slatkog ali izgled testisa ne upucuje jna to bas jer je crvenilo jedva primetno (generalno jace crvenilo je jedino bilo 2-3 dana kad su bili prvi simptomi i tada je bilo cisto crvenili bez nekih rana ili sluzi da upucje na nesto)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bakterija ili gljiva dobijena od zaprljanog klima uradjaja
PostPoslato: Pon Sep 27, 2021 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 13, 2012 1:25 am
Postovi: 3
Nikakve kreme nisam koristio mozda mislim da probam Canesten ako ubija veci broj gljivica i kandidu?

Mozda i nesto tipa za prevenciju kao Bio-Kult candea kapsule?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: