Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nedostatak energije
PostPoslato: Pon Sep 20, 2021 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 31, 2008 2:55 am
Postovi: 33
Dobro vece :) Vec duze vreme imam problem sa spavanjem i nedostatkom energije. Pocetkom prosle godine sam imao jaku prehladu za koju i dalje verujem da je bila korona,iako sam tad radio testove koji su bili negativni. Bukvalno 3 nedelje sam lezao u krevetu uz jaku temperaturu,nedostatak ukusa i mirisa itd... E sad nakon toga ja nemam energiju,brzo se zamaram sta god da radim. Inace imam 31 godinu. Nista mi nije jasno u toj prici. Pre sam mogao da trcim ko gepard,bio sam izdrzljiv i nista nije moglo da me izmori u toj meri da se osecam kao sad. Iz dana u dan sam kao pregazen,koliko god da spavam isto je. Bio sam na godisnjem 2 nedelje,bukvalno za to vreme nisam nista radio,a par setnjica me toliko izmore da imam osecaj kao da sam pretrcao maraton. Noge su mi uvek umorne,otok nemam nikakav. Ne znam ni odakle bih poceo sa pregledima i sta prvo da radim. Prosle godine sam radio nekim drugim povodom krvnu sliku i bila je perfektna,ne znam koliko bi mogla da se promeni od tad. Ima li neko neki pametan predlog i kome da se obratim po tom pitanju? Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: