Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Gubitak interesovanja
PostPoslato: Sre Jun 24, 2015 9:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2015 8:44 am
Postovi: 2
Imam ozbiljan problem.Sa devojkom sam 7 meseci i nismo imali seks.Meni je 24 a njoj 20.Nisam nesto opterecen time jer sam 4 od tih 7 bio van Srbije.Pored toga ona je i nevina i dosta neiskusna u ljubavi(odnosno vezi) pa je inace u vezi sve islo malo sporije.Pre nego sto sam otisao drugi put opet dva meseca "preko" par puta smo pokusali da imamo seks i tada sam bas zeleo to ali ona nije bila spremna i bolelo ju je previse pa nismo.Problem nastaje kad sam se vratio pre desetak dana, izgubio sam nekako volju za seksom, odnosno imamo drugi vid seksa, ja nju zadovoljavam i ona mene.Problem je sto mi je sve novo kad probamo dobro ali mi brzo dosadi.Trenutno zeli sex samnom jer joj se bas svidjam.Inace mogu da imam sex sa nekom devojkom i ako nisam zaljubljen tako da sad ne znam u cemu je problem.Da li osecam pritisak sto ona sad po svaku cenu zeli seks samnom a meni nije do toga, da li je to zbog njenog ne iskustva, da li je to zbog frustracije odnosno nekoliko pokusaja ne znam.Da napomenem dosta je bolja situcija kada ima zenske probleme jer znam da tad nece biti pokusavanja a i ona je opustenija.Zeleo bih vase misljenje, jer me drugari ne bi shvatili cak i kad bi im sve rekao.Inace se oko svega ovog se ne bih dvoumio da to nije najbolja osoba koju sam upoznao u zivotu.Stalno je zasmejavam i osecam se opusteno pored nje ali osecam da to vise nekako nije to.Osecam nenormalnu krivicu zbog svega toga, stalno razmisljam o tome i to dodatno utice na moju seksualnost.Sama pomisao da trenutno izgubim nesto tako me ubija.Ne znam da li bi seks promenio nesto, da li bi se osecao opustenije posto osecam veliki pritisak, mozda bi se i ona osecala dosta opustenije?Nemam pojma sta da radim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubitak interesovanja
PostPoslato: Sre Jun 24, 2015 10:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
А да вас двоје мало поразговарате? Да не буде да она не жели секс али мисли да га ти много желиш па због тога хоће секс иако га неће због тога да је ти не би напустио, ако ме разумеш. :)

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubitak interesovanja
PostPoslato: Sre Jun 24, 2015 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2015 8:44 am
Postovi: 2
Videcu se par puta nesto neobavezno po gradu i tako standardni izlasci da odmorimo malo mozak od svega toga.Moracu da popricam sa njom vezano za to al ce biti malo teze objasniti, ona po obicaju uvek za sve krivi sebe bez obzira koliko joj ja govorio suprotno.U svakom slucaju hvala na odgovoru :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubitak interesovanja
PostPoslato: Sre Jun 24, 2015 12:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Није добро да за све криви себе али боље и тако него да криви тебе. Такве особе могу да направе глупости у свом животу због таквог става, па зато мораш пажљиво и паметно да се понашаш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubitak interesovanja
PostPoslato: Uto Avg 17, 2021 5:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 17, 2021 5:30 pm
Postovi: 2
Здраво момци, и ја сам наишао на сличан проблем у кревету. Не знам како да је решим и шта сада да радим. Можете ли ми помоћи са овим проблемом? хвала унапред


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubitak interesovanja
PostPoslato: Uto Avg 17, 2021 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 17, 2021 6:35 pm
Postovi: 4
jessiz je napisao:
Здраво момци, и ја сам наишао на сличан проблем у кревету. Не знам како да је решим и шта сада да радим. Можете ли ми помоћи са овим проблемом? хвала унапред



Када сам први пут почео да имам проблема у кревету, схватио сам да морам нешто одлучно и брзо да променим. У почетку нисам разматрао ову опцију, али онда сам ипак отишао на website here једне продавнице секса. Испоставило се да је то била добра идеја, а након неколико вечери мој пријатељ и ја смо научили много о нашем телу и било је сјајно. Заиста вреди


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: