Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pogresna dijagnoza za generalizovani anksiozni poremecaj
PostPoslato: Sre Jul 21, 2021 7:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2021 6:51 am
Postovi: 2
Zbog problema sa nesanicom koja se povremeno javljala unazad godinu dana i nakon pokusaja da to resim lekovima kao sto su bromazepam,bensedin lekar opste prakse me upucuje na pregled kod psihijatra. Na kratkom pregledu na njegova pitanja,kazem da povremeno imam nesanicu unazad godinu dana, tj. spavam oko 4 sata i posle toga imam isprekidan san,sta sam koristio,nemam nekih teskoba, problema.. i on mi da dijagnozu generalizovani anksiozni poremecaj f411 da lek liricy i kaze da uzimam dozu od 25mg i ako ima potrebe ponovo da dodjem...
Kako mi ovo nije resilo problem... ja u nekom daljem interesovanju da resim problem i razgovoru sa prijateljem dodjem do saznanja posto sam imao te simptome koji mogu da uticu na san ,da ispitam sindrom nemirnih nogu i zatrazim uput kod specijaliste neurologa koji mi je nakon pregleda dao terapiju uglavnom na uzimanje nekih suplemenata sto se pokazalo delotvronim i uspostavi ovu dijagnozu.

Ono sto mene zanima, posto planiram da konkurisem za neki posao, a mozda ce za to traziti lekarske doznake ili ce me pitati za istoriju bolesti da li ova dijagnoza f411 sada moze da se nekako posebno zavede kao pogresna ili doznake od neurologa sa dijagnozom moram nositi kod psihijatra kako bi on to tamo zaveo ...

Voleo bi da lekari opste prakse ako je moguce daju odgovor da li oni sada zavode u karton ovu i staru dijagnozu ,ili se stara brise odnosno mora li to da se potvrdi i od psihijatra. Naravno on moze da to odbije da ostavi to, mozda mi zbog sujete nalepi jos nesto :D , da ne prizna gresku itd... Ovo naravno ne mora da znaci, nemam nista protiv coveka , jednom ga video ali prosto sta znam palo mi na pamet da sebi ne napravim neki dodatni problem..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: