Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 413 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Sre Feb 27, 2019 2:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Za aaacu Hlamidija nema veze Sa eserihijom coli ti si verovatno pomesao Sa time hlamidija se nadje i kod zivotinja kod coale naprimer. A za lecenje neznam dali moze da se izleci ja sam negativan a i dalje imam problema Sa mokrenjem. A sad se setih mozda je zbog alkohola koji sam stavio na penisu posle sexa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Sre Feb 27, 2019 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Acca hvala ti na brzom odgovoru. Izvini sto se nisam odma zahvalio. Stress. Ps vidim da si aktivan na svaku temu koji ti problem imas. Znas li neku alternativu za ovaj problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Sre Feb 27, 2019 3:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нисам помешао. Због тога парови који упражњавају анални секс имају великих проблема са хламидијом нарочито због тога што већина лекара негира ту везу. И због тога велика стерилност. Некада пре пар деценија свима је била јасна ситуација са хламидијом али очигледно да су светски моћници нашли још један начин за смањење наталитета па шире погрешне приче о хламидији.

Са хламидијом нисам имао проблема тако да не знам неки специфичан лек против ње. Само ми фали још тај проблем па да постанем ходајућа енсциклопедија лекова. :lol:

С обзиром на то да ме је као малом од инфекције бубрега бактеријом протеус вулгарис излечило ацидофилно млеко, верујем да би помогло и за многе друге ствари.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Sre Feb 27, 2019 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Acca hvala na brzom odgovoru. Neznam postoje puno teorija. Mogu samo da kazem hvala bogu da nije imala HIV ili neke druge bolesti posto odma je otisla na test i na sve je negativna osim na ovo sranje koje mi pravi paniku i probleme da ne mogu normalno da zivim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Sre Feb 27, 2019 4:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Ljudi dali ima neko informaciju o SQL vidim da je on otvorio temu o ovome. Ali vise ne pise na ovu temu dali je ok? Dali mu se opet vratila infekcija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Pet Mar 01, 2019 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Dali je neko od vas sto je imao hlamidiju boluje sad od prostatitisa jako mi znaci odgovor na pitanje posto ja mislim da ga imam. A pre hlamidije bilo mi sve super.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Uto Jun 18, 2019 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 18, 2017 8:38 pm
Postovi: 1
Da. Ne znam da li je konkretno ona, ili ona najpre dovodi do neosetne upale bešike i zadržavanja urina, na šta prostata reaguje pa se ona inficira nekim drugim bakterijama ili čak i kandidom, ali na kraju ostaje uvećana i bolna prostata, čak i nakon smirivanja hlamidije. Sve zavisi od sklonosti. Nekome preskoči prostatu, nekome strada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Za sve one koji bi znaju nešto više o hlamidijama
PostPoslato: Sre Jun 09, 2021 1:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 2:11 pm
Postovi: 70
Supruga i ja imamo velikih problema sa hlamidijom. Još uvek nismo sigurni da li je imamo. Ona je imala vanmateričnu trudnoću, operisana je i izvađen joj je jajovod. Dva puta je bila negativna na DIF testu, jednom na testu u sklopu ispitivanja steriliteta pre godinu dana i jednom posle antibiotika koje je pila jer sam ja bio pozitivan na hlamidiju.
Ja sam popio tri terapije antibiotika i nakon njih na svakom testu sam bio pozitivan. U pitanju je DIF metoda u državnom zavodu za javno zdravlje.
Zatim sam, nakon svih terapija uradio dva PCR DNK testa u privatnoj laboratoriji Ko... u razmaku od mesec i tri meseca (jednom bris, jednom urin) i oba puta negativan. Negde između sam uradio test iz brisa u drugoj privatnoj laboratoriji, takođe je bio negativan. Takođe sam nedavno uradio IGG i IGM u Ko..., oba su negativni.
Suprugin ginekolog je rekao da nismo zaraženi i da smemo da imamo odnose. Došlo je do vanmaterične trudnoće...
Ja i dalje ne znam šta da mislim, nijedan urolog ne zna šta da radi sa mnom. Ja sam bez obzira na negativan PCR i serološki, ubeđen da imam problem i da treba da dobijem jaču terapiju. Mislim da je hlamidija prouzrokovala vanmateričnu trudnoću.
Ima li neko novijih iskustva sa suprotnim rezultatima različitih testova? Sumnjam da su sva tri negativna testa pogrešna. Predlog za urologa ili kliniku gde se ozbiljnije bave hlamidijom?

Ne znamo gde smo i kako dobili hlamidiju, jer smo jedno drugome jedini seksualni partneri u zadnjih 15-20 godina.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 413 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: