Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: grupna psihoterapija
PostPoslato: Sre Mar 23, 2005 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 4:14 pm
Postovi: 3
Lokacija: beograd
pisem Vam ponovo, mozda nisam bila dovoljno jasna obzirom da sam se ovom forumu tek prikljucila:
U okviru edukacije iz grupne psihoterapije, koja traje pet i vise god, postoji licna, iskustvena grupa (dakle moja licno), supervizijska grupa pacijenata i teorijski deo. Sve je to rasporedjeno u ukviru uvodnog kursa iz grupne analize i klinickog kursa.
Sto se tice individualne psihoanalize, ja imam nekih inf. ali sam pokusala da saznam da li postoji mogucnost edukacije na med. fakultetu, u okviru specijalizacije iz psihoterapije, ili slicno.
Pitala bih vas, jos, na koji nacin bih mogla da se odlasim kao gr. terapeut, na ovom forumu, obzirom da imam potrebu da u grupu uvedem nove clanove.
hvala unapred, zorana:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 23, 2005 9:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Opet tu meni nesto nije jasno.
Da li ste Vi kvalifikovani grupni terapeut, koje orjentacije i imate li Vi sertifikat, odnosno jednoobraznu diplomu, prihvacenu u celom svetu (ako ste psiho-analiticki orjentisani, kao rekoste.
Ako jeste, tu gde ste zavrsili morali bi Vam dati sve informacije koje trazite na forumu.
A trece, kako to mislite da se oglašavate, jer su Vam"potrebni" članovi za grupu.
Cetvrto. obratite se BPA. Meni se cini da Vi nesto bezite od njih, pokusavajuci na med. fakultetu, a to NIJE IZVODLJIVO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 24, 2005 1:46 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Zorana, nema potrebe da opet zapocinjete diskusiju, bilo je dovoljno da nastavite postojecu http://php.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=1765


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: