Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Povecanje grudi bez silikona
PostPoslato: Pet Mar 30, 2007 4:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 30, 2007 4:02 pm
Postovi: 2
Intresuje me da li postoji nacin da hormonskim putem povecam grudi?
Imam 16 godina,a grudi su mi jako male (jedinica)... Kakve su mi nade?
Inace sam visoka 174cm i imam 56kg,znaci razvijena sam,pa mi ovo za grudi postaje vec veci kompleks :oops: :(
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 11, 2007 2:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 30, 2007 4:02 pm
Postovi: 2
Zar ovde nema niko sposoban da odgovori na ovo moje jednostavno pitanje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pridruzujem se ovom pitanju
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 11:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
to i mene zanima isto, i da li ce nam enko dati odgovor ili nas dezavuisu namerno, ne bi trebalo ovo je ipak medicinski forum,takodje molim da mi neko i na moju temu da odgovor

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hormonska terapija - endokrinolog
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
na tv bn sam gledala emisiju u kojoj je jedan seksolog (ima svake sedmice na toj tv -Bijeljina-bn svoju emisiju,ne znam mu tacno ime i prezime) rekao da nisu sve male grudi rezultat hormonskog poremecaja ali ima drasticnih slucajeva (i fotografije su pokazane) da u 26 godini zena uopste nema grudi i da je to rezultat hormonskog poremecaja,kao i to da je jedan vešt endokrinolog uspeo da joj hormonskom terapijom pomogne , tako da to JESTE pitanje za endokrinologa samo da nam jos odgovori ako ga ima uopste na ovom forumu

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hormonska terapija - endokrinolog
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
na tv bn sam gledala emisiju u kojoj je jedan seksolog (ima svake sedmice na toj tv -Bijeljina-bn svoju emisiju,ne znam mu tacno ime i prezime) rekao da nisu sve male grudi rezultat hormonskog poremecaja ali ima drasticnih slucajeva (i fotografije su pokazane) da u 26 godini zena uopste nema grudi i da je to rezultat hormonskog poremecaja,kao i to da je jedan vešt endokrinolog uspeo da joj hormonskom terapijom pomogne , tako da to JESTE pitanje za endokrinologa samo da nam jos odgovori ako ga ima uopste na ovom forumu

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hormonska terapija - endokrinolog
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 3:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
na tv bn sam gledala emisiju u kojoj je jedan seksolog (ima svake sedmice na toj tv -Bijeljina-bn svoju emisiju,ne znam mu tacno ime i prezime) rekao da nisu sve male grudi rezultat hormonskog poremecaja ali ima drasticnih slucajeva (i fotografije su pokazane) da u 26 godini zena uopste nema grudi i da je to rezultat hormonskog poremecaja,kao i to da je jedan vešt endokrinolog uspeo da joj hormonskom terapijom pomogne , tako da to JESTE pitanje za endokrinologa samo da nam jos odgovori ako ga ima uopste na ovom forumu

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: aguaje
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
Kad Peruanke zele prave zenske obline, one jedu plod palme aguaje. Doticno voce, zuto-smedji plodovi velicine jajeta, navodno je toliko puno hormona da nakon par meseci zene koje ga jedu postanu zbilja zamasne, po onoj staroj izreci da dobra zenska mora biti "napredna, nazadna i nastrana". A uz to je navodno i afrodizijak - kud ces bolje?!
Pa, bilo bi bolje da je lakse doci do njega. Aguaje palma (latinskim imenom Mauritia flexuosa) raste uglavnom u dzunglama oko peruanskog grada Iquitosa, gde se uzgajaju niska stabla koja zrelost dostignu za 12 do 18 godina, a vocka visi na njima u grozdovima na visini od 2 do 5 metara. Lako se bere, ali mora se brati rucno, a najveci problem je sto je beraci znaju ubrati i nezrelu, samo da bi prestigli konkurenciju. Aguaja, lose kvalitetena u Iquitosu, blesavo jeftina (dolar i pol do tri dolara za vrecu od 40 kilograma), ali ona kvalitetnija, zvana shambo (malo drugacije voce, vise crvenkasto), kosta 10 do 20 dolara.
Od aguaje se u Iquitosu prave sladoledi i bezalkoholni napici, a ta dijetalna zenska hrana izuzetno je popularna. Peruanska manekenka Paola Ruiz kaze: "Da ne jedem aguaje, morala bih svaki dan ici u teretanu. Mogu ih pojesti i 25 komada na dan." Navodno je izuzetna lepota Peruanki upravo rezultat ishrane aguajom. Uvoznici, sta cekate?

tekst sa interneta

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: aerobik
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
London, 30.9.2003. - Gymboxu, dvorani za fitness u zapadnom dijelu Londona, Holbornu, upravo započinju s novim programom. Uvode vježbe kojima, kako tvrde, mogu povećati obujam ženskih grudi.

Boob Aerobic, kako je popularno nazvan novi fitness-program, izum je vlasnika Gymboxa, Richarda Hiltona, koji tvrdi da se novim sistemom vježbanja obujam grudi može povećati 5-7 cm, odnosno za broj ili dva, i to nakon samo osam sati vježbanja.

Novi fitness-program uključuje posebne vježbe za područje pektoralnog mišića, kao i one na benchu.

"Boob Aerobic je novi alternativni način vježbanja koji djevojkama i ženama omogućuje da dobiju grudi o kakvima su do sada mogle samo sanjati, a sve to bez podvrgavanja kirurškom zahvatu. Uzme li se u obzir činjenica da su vježbe za grudi našim članicama vrlo važne i da ih one izvode svakodnevno, nije nimalo čudno što za ovaj novi fitness-program vlada veliki interes", izjavio je ponosni vlasnik Gymboxa.
jos jedan tekst sa neta na ovu temu - definitivno nema spasa zenama sa malim grudima ili operacija ili jednostavno 'bas me briga' stav - mnogo prakticniji, treba samo pogledati svet manekenki, mislim koja od njih uopste ima grudi (ima izuzetaka)

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: link
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 9:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
http://www.flat2fab.com/cb-index1.html
link koji vodi do nekog americkog sajta koji propagira povecanje grudi bez implanta, pilula i laznih obecanja, (pod uslovom da i on nije laz)

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 12:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 20, 2009 11:38 pm
Postovi: 4
takodje i ja imam male grudi pa ako iko nesto zna neka javi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 10:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 9:36 pm
Postovi: 11
hmmm Milice, male grudi su ipak poremecaj hormonalnog statusa.
Imam sestru koja ima veoma male grudi i nakon porodjaja dve dece su joj ostale iste, ona takodje ima problema sa maljavoscu tela.
Mnogo puta uradila hormonalni status nalazi su u redu, ali ljekari kazu da ona ima poremecaj hormona na nivou enzima, sto nazalost sadasnje metode ne mogu otkriti i nema nacina da joj pomognu.
Isti slucaj sa dve moje prijateljice koje imaju male grudi, imaju i probleme sa maljavoscu tela.To ipak nije obicajno za zene imati toliko dlaka na telu iako nalazi hormonalnog statusa su im uredni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje grudi bez silikona
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 20, 2009 11:38 pm
Postovi: 4
Ljuljeta i ja sam rodila dijete i malo su mi porasle grudi, ali ipak to nije to i nemam problem sa maljavoscu ipak mislim da je problem ipak moja mrsavost i u vrijeme razvoja dijete tako kad je trebalo da rastu nisu mogle i nije imalo sta da ide u njih :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: